Orica-SCOTT / greenedgecycling.com

Zwycięstwem Michaela Albasiniego (Orica – Scott) zakończył się drugi etap Vuelta al Pais Vasco. Liderem pozostał Michael Matthews.

Drugi odcinek baskijskiego wyścigu był już trudniejszy od otwierającego ściganie odcinka. Kolarze do pokonania mieli 2 premie górskie (po jednej 2 i 3 kategorii) oraz 2 nieoznakowane podjazdy w końcówce. Już przed rozpoczęciem rywalizacji zapowiadało to bardzo ciekawą finałową rozgrywkę. W sumie do przejechania były 174 kilometry z Irunei (Pampeluny) do Eltziego.

Naturalnie, niedługo po starcie od peletonu oderwała się ucieczka. Tym razem na przygodę przed grupą zasadniczą zdecydowała się dwójka w składzie Luis Angel Mate (Cofidis) i Fabricio Ferrari (Caja Rural). Przewaga ucieczki momentami przekraczała 5 minut, lecz najmocniejsze ekipy jadące z tyłu starały się wszystko kontrolować.

Zdecydowana większość etapu była wyjątkowo senna. Zawodnicy nie narzucali wysokiego tempa, przez co wielu z wybredniejszych kibiców mogło ze spokojem odejść od telewizorów. Peleton porządnie przyspieszył dopiero 20 kilometrów przed metą za sprawą Team Sky. Ucieczka miała wówczas jedynie minutę przewagi, co zapowiadało ciekawą rozgrywkę faworytów w końcówce.

Ostatecznie uciekinierzy zostali doścignięci 17 kilometrów przed metą, a tempo było niezwykle szybkie. Na czele peletonu można było zauważyć kilka najmocniejszych ekip w peletonie, w tym Quick-Step Floors czy wspomniany już Team Sky.

Na finałowych podjazdach jednak niewiele się działo. Peleton został jedynie mocno rozciągnięty, co wykluczyło z finałowej rozgrywki kolarzy, którzy przed wzniesieniem nieco się zagapili. Ostatecznie w finiszu z peletonu najlepszy okazał się Michael Albasini (Orica – Scott), który o centymetry wyprzedził Maximiliano Richeze (Quick-Step Floors) i Seana De Bie (Lotto Soudal). Na wysokim, 10. miejscu etap ukończył Michał Kwiatkowski (Sky). Liderem pozostał Michael Matthews (Sunweb).

Wyniki:

1 Michael Albasini (SUI) Orica – Scott 4:35:22
2 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:00:00
3 Sean De Bie (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
4 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:00
5 Paul Martens (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
6 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
7 Alejandro Valverde Belmonte (Esp) Movistar Team 0:00:00
8 Rudy Molard (Fra) FDJ 0:00:00
9 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
10 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:00:00
11 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
12 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
13 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
14 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
15 Georg Preidler (AUT) Team Sunweb 0:00:00
16 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
17 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
18 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain – Merida 0:00:00
19 Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team 0:00:00
20 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:00:00
21 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:00:00
22 Anthony Roux (Fra) FDJ 0:00:00
23 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
24 Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
25 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
26 Omar Fraile Matarranz (Esp) Team Dimension Data 0:00:00
27 Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
28 Nicholas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:00:00
29 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
30 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:00:00
31 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Team Dimension Data 0:00:00
32 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
33 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 0:00:00
34 Victor De La Parte Gonzalez (Esp) Movistar Team 0:00:00
35 Ion Izagirre Insausti (Esp) Bahrain – Merida 0:00:00
36 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
37 Clément Chevrier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
38 Ruben Fernandez Andujar (Esp) Movistar Team 0:00:00
39 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
40 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ 0:00:00
41 Rob Power (Aus) Orica – Scott 0:00:00
42 Simon Yates (GBr) Orica – Scott 0:00:00
43 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Quick Step Floors 0:00:00
44 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:00:00
45 George Bennett (NZl) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
46 Léo Vincent (Fra) FDJ 0:00:00
47 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
48 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
49 Primož Roglic (Slo) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
50 Roman Kreuziger (Cze) Orica – Scott 0:00:00
51 Carlos Verona (Esp) Orica – Scott 0:00:00
52 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
53 Michal Golas (Pol) Team Sky 0:00:00
54 Simon Gerrans (Aus) Orica – Scott 0:00:00
55 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
56 Rafael Valls Ferri (Esp) Lotto – Soudal 0:00:00
57 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
58 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
59 Ondrej Cink (Cze) Bahrain – Merida 0:00:00
60 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
61 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
62 Igor Anton Hernandez (Esp) Team Dimension Data 0:00:00
63 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
64 Rigoberto Uran Uran (Col) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
65 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 0:00:00
66 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
67 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
68 Andrew Talansky (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
69 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:00:00
70 Alexander Aranburu Deva (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
71 Jaime Roson Garcia (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
72 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:00:00
73 Tiago Machado (Por) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
74 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
75 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
76 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:00:00
77 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
78 Kristijan Ðurasek (Cro) UAE Team Emirates 0:00:00
79 Maxime Monfort (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
80 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:00:00
81 Michael Woods (Can) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
82 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 0:00:00
83 Markel Irizar Aranburu (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
84 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
85 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
86 Alberto Contador Velasco (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
87 Simon Špilak (Slo) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
88 André Cardoso (Por) Trek – Segafredo 0:00:00
89 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:00:00
90 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Bahrain – Merida 0:00:00
91 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
92 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data 0:00:00
93 Arnaud Courteille (Fra) FDJ 0:00:00
94 Silvio Herklotz (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
95 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Movistar Team 0:00:00
96 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:00:00
97 Simon Clarke (Aus) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
98 Tim Wellens (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
99 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:00:00
100 Daniel Navarro Garcia (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
101 Samuel Sanchez Gonzalez (Esp) BMC Racing Team 0:00:00
102 Sander Armée (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
103 Haimar Zubeldia Agirre (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
104 Toms Skujins (Lat) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
105 Cedric Pineau (Fra) FDJ 0:00:00
106 Robert Kišerlovski (Cro) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
107 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:00
108 Daniel Moreno (Esp) Movistar Team 0:00:00
109 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:00:00
110 Julien Bérard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
111 Antonio Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
112 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:00:00
113 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
114 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:00:00
115 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
116 Nathan Brown (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
117 Lachlan Morton (Aus) Team Dimension Data 0:00:00
118 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
119 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
120 Eros Capecchi (Ita) Quick Step Floors 0:00:00
121 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
122 Enric Mas Nicolau (Esp) Quick Step Floors 0:00:00
123 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb 0:00:00
124 Jack Haig (Aus) Orica – Scott 0:00:00
125 Ruben Plaza (Esp) Orica – Scott 0:00:00
126 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ 0:00:00
127 Dries Devenyns (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
128 José Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:00:00
129 Simon Geschke (GER) Team Sunweb 0:00:00
130 Antonio Pedrero Lopez (Esp) Movistar Team 0:00:00
131 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
132 Ángel Vicioso Arcos (Esp) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
133 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
134 Yoann Bagot (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
135 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:00:00
136 Laurent Didier (Lux) Trek – Segafredo 0:01:07
137 Jesus Hernandez Blazquez (Esp) Trek – Segafredo 0:01:28
138 Louis Vervaeke (Bel) Lotto – Soudal 0:01:39
139 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:02:09
140 Matteo Montaguti (Ita) Ag2r La Mondiale 0:02:09
141 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:02:09
142 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team 0:02:09
143 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:09
144 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:02:28
145 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:02:28
146 Martin Velits (Svk) Quick Step Floors 0:02:28
147 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:02:28
148 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:02:28
149 Quentin Jauregui (Fra) Ag2r La Mondiale 0:02:28
150 Gianluca Brambilla (Ita) Quick Step Floors 0:02:28
151 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Team Katusha – Alpecin 0:02:28
152 Alex Howes (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:02:46
153 Jon Irisarri Rincon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:46
154 Hubert Dupont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:02:46
155 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:03:37
156 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:03:52
157 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:04:04
158 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:05:34
159 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:06:15

Klasyfikacja generalna:

1 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 8:20:29
2 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:00:00
3 Sean De Bie (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
4 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
5 Alejandro Valverde Belmonte (Esp) Movistar Team 0:00:00
6 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:00:00
7 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
8 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
9 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:00:00
10 Anthony Roux (Fra) FDJ 0:00:00
11 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
12 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain – Merida 0:00:00
13 Paul Martens (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
14 Rudy Molard (Fra) FDJ 0:00:00
15 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
16 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
17 Nicholas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:00:00
18 Ruben Fernandez Andujar (Esp) Movistar Team 0:00:00
19 Simon Gerrans (Aus) Orica – Scott 0:00:00
20 George Bennett (NZl) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
21 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
22 Primož Roglic (Slo) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
23 Ion Izagirre Insausti (Esp) Bahrain – Merida 0:00:00
24 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Team Dimension Data 0:00:00
25 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
26 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:00:00
27 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 0:00:00
28 Rigoberto Uran Uran (Col) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
29 Michael Albasini (SUI) Orica – Scott 0:00:00
30 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
31 Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
32 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Quick Step Floors 0:00:00
33 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
34 Victor De La Parte Gonzalez (Esp) Movistar Team 0:00:00
35 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:00:00
36 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
37 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
38 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
39 Roman Kreuziger (Cze) Orica – Scott 0:00:00
40 Ondrej Cink (Cze) Bahrain – Merida 0:00:00
41 Carlos Verona (Esp) Orica – Scott 0:00:00
42 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
43 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 0:00:00
44 Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team 0:00:00
45 Rob Power (Aus) Orica – Scott 0:00:00
46 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:00:00
47 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Movistar Team 0:00:00
48 Rafael Valls Ferri (Esp) Lotto – Soudal 0:00:00
49 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
50 Clément Chevrier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
51 Michal Golas (Pol) Team Sky 0:00:00
52 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:00:00
53 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Bahrain – Merida 0:00:00
54 Georg Preidler (AUT) Team Sunweb 0:00:00
55 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:00:00
56 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ 0:00:00
57 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 0:00:00
58 Alexander Aranburu Deva (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
59 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
60 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
61 Simon Špilak (Slo) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
62 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
63 Jaime Roson Garcia (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
64 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
65 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
66 Andrew Talansky (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
67 Daniel Moreno (Esp) Movistar Team 0:00:00
68 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:00:00
69 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
70 Tiago Machado (Por) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
71 Samuel Sanchez Gonzalez (Esp) BMC Racing Team 0:00:00
72 Léo Vincent (Fra) FDJ 0:00:00
73 Haimar Zubeldia Agirre (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
74 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
75 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
76 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
77 Toms Skujins (Lat) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
78 Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
79 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:00
80 Maxime Monfort (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
81 Silvio Herklotz (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:00
82 Eros Capecchi (Ita) Quick Step Floors 0:00:00
83 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
84 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:00:00
85 Tim Wellens (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
86 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:00:00
87 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
88 Omar Fraile Matarranz (Esp) Team Dimension Data 0:00:00
89 Markel Irizar Aranburu (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
90 Igor Anton Hernandez (Esp) Team Dimension Data 0:00:00
91 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:00:00
92 Enric Mas Nicolau (Esp) Quick Step Floors 0:00:00
93 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
94 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
95 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:00:00
96 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:00:00
97 Simon Yates (GBr) Orica – Scott 0:00:00
98 Daniel Navarro Garcia (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
99 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
100 Antonio Pedrero Lopez (Esp) Movistar Team 0:00:00
101 Michael Woods (Can) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
102 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
103 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
104 Robert Kišerlovski (Cro) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
105 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:00:00
106 Nathan Brown (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
107 Lachlan Morton (Aus) Team Dimension Data 0:00:00
108 Kristijan Ðurasek (Cro) UAE Team Emirates 0:00:00
109 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ 0:00:00
110 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
111 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data 0:00:00
112 André Cardoso (Por) Trek – Segafredo 0:00:00
113 Alberto Contador Velasco (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
114 Jack Haig (Aus) Orica – Scott 0:00:00
115 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
116 Julien Bérard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
117 Ángel Vicioso Arcos (Esp) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
118 Sander Armée (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
119 Ruben Plaza (Esp) Orica – Scott 0:00:00
120 Antonio Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
121 Dries Devenyns (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
122 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb 0:00:00
123 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
124 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
125 Yoann Bagot (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:07
126 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:01:24
127 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:01:29
128 Arnaud Courteille (Fra) FDJ 0:01:29
129 Cedric Pineau (Fra) FDJ 0:01:29
130 Simon Geschke (GER) Team Sunweb 0:01:29
131 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:02:09
132 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:02:09
133 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:09
134 Matteo Montaguti (Ita) Ag2r La Mondiale 0:02:09
135 Simon Clarke (Aus) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:02:19
136 José Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:02:19
137 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:02:19
138 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Team Katusha – Alpecin 0:02:28
139 Gianluca Brambilla (Ita) Quick Step Floors 0:02:28
140 Quentin Jauregui (Fra) Ag2r La Mondiale 0:02:28
141 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:02:28
142 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:02:28
143 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:02:28
144 Alex Howes (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:02:46
145 Jon Irisarri Rincon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:46
146 Jesus Hernandez Blazquez (Esp) Trek – Segafredo 0:02:57
147 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:05
148 Louis Vervaeke (Bel) Lotto – Soudal 0:03:08
149 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 0:03:12
150 Laurent Didier (Lux) Trek – Segafredo 0:03:26
151 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:03:47
152 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:03:52
153 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:04:04
154 Hubert Dupont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:04:15
155 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team 0:04:28
156 Martin Velits (Svk) Quick Step Floors 0:04:47
157 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:05:34
158 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:06:27
159 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:09:28