Fot. ONE Pro Cycling

Rowery spod igły marki Boardman Bikes, należącej do legendy brytyjskiego kolarstwa torowego Chrisa Boardmana, trafią do kolarzy kontynentalnej drużyny ONE Pro Cycling, w której ściga się Polak Karol Domagalski. 

W wyścigach ze startu wspólnego kolarze będą ścigali się na modelu Boardman Air 9.8, w „czasówkach” na Boardman TTE 9.8, zaś podczas treningów będą korzystali z super lekkiego  Boardman SLR Race 9.8.

„Mam przyjemność powitać markę Boardman, które została oficjalnym dostarczycielem rowerów drużyny ONE Pro Cycling”, powiedział oficjalnej stronie internetowej ONE szef drużyny, Matt Prior. „Już podczas naszego pierwszego spotkania zostałem zafascynowany sposobem, w jaki działają oraz ich wizją przyszłości. To jest marka, która zdecydowanie zmierza w dobrym kierunku i postępuje właściwie. Praca z Boardman w tunelach aerodynamicznych była dla naszych kolarzy znakomitym doświadczeniem, współpraca z brytyjskim dostarczycielem sprzętu zawsze była moim marzeniem. Myślę, że to jest początek relacji, która przyniesie same sukcesy”, dodał Prior.

rower

Rower wyposażony jest w osprzęt Shimano Dura ace Di2, marka FSA dostarcza między innymi pomiary mocy, Vision koła i kierownice do jazdy indywidualnej na czas, czyli popularne „lemondki”, Prologo siodełka, Vittoria opony, a Speedplay pedały.

„Znakomicie jest znowu wrócić do peletonu, tym bardziej, że podjęliśmy współpracę z brytyjską ekipą. Sezon 2017 zapowiada się ekscytująco”, skomentował umowę sam Chris Boardman.

 

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments