Brytyjska pro kontynentalna drużyna One Pro Cycling, w której ściga się Marcin Białobłocki zaprezentowała stroje na sezon 2016. 

One Pro Cycling podtrzymała współpracę z brytyjską marką Altura, która starała się zaprojektować stroje spełniające trzy wymogi – dopasowanie, wygodę i funkcjonalność.

Chcieliśmy nieco odświeżyć wygląd naszych strojów, ale jednocześnie pozostać przy stylistyce, która nas identyfikuje, i do której jesteśmy przywiązani. Projektowanie nowego stroju zajęło nam sporo czasu, ale myślę, że udało nam się dostosować się do najnowszych zjawisk w światowej modzie. Ważne było dla nas także to, by na koszulce znalazł się akcent brytyjski, więc w górnej części klatki piersiowej i pleców znajduje się flaga Wielkiej Brytanii – tak na stronie internetowej drużyny napisał Becky Frewing, menedżer One Pro Cycling.

road

Kolarze One Pro Cycling będą mieli okazję zaprezentować nowe stroje już w styczniu, gdy będą brali udział w wyścigu New Zealand Cycle Classic (20-24 stycznia). Szczegółowy kalendarz startów zostanie ogłoszony za kilka dni.

Fot. One Pro Cycling