Ekipa World Tour i armia mają dzielić się doświadczeniem i wiedzą. By uczcić porozumienie „Czerwone berety” mają zorganizować obóz integracyjny dla kolarzy i sztabu.

Kolarze i sportowcy muszą mieć dużą wytrzymałość, siłę, odporność psychiczną, by spełniać swój obowiązek. Holenderska Armia Królewska i LottoNL-Jumbo chcą pokonywać przeciwników dzięki ciągłemu rozwojowi. Obie organizacje mają się dzielić wiedzą na temat treningów i suplementacji. Dyrektor sportowy Richard Plugge jest dumny ze współpracy z armią.

Mamy ogrom szacunku dla ciężkich warunków, w których wojsko pracuje. Będziemy się od siebie uczyć, zarówno my jak i armia mamy wiedzę na temat fizycznego i psychicznego wysiłku w ciężkim terenie. Nasza drużyna jest już w Schaarsbergen, by się integrować w Airmobile Brigade. Chcemy pracować nad drużyną (TEAM) – Together, Excellence, Accessible, Motivation (Razem, Doskonałość, Dostępność, Motywacja). Każdego dnia w roku pracujemy nad tymi wartościami. Przy okazji oczywiście dbamy też o to, żeby każdy kolarz odpowiednio trenował.

Holenderska Armia Królewska zdecydowała się rozwijać dzięki współpracy z różnymi organizacjami zarówno naukowymi, biznesowymi jak i sportowymi. Dowódca armii, Generał Mart de Kruif widzi same pozytywy.

By wygrywać zarówno LottoNL-Jumbo jak i Czerwone Berety muszą się upewnić, że w pełni wykorzystują potencjał swoich pracowników. Obie strony pracują na najwyższym poziomie! Możemy się od siebie uczyć i rosnąć w siłę. W ten sposób uczynimy Holandię silniejszą.

Sportowcy są też przykładem dla społeczeństwa. Jeśli oni będą się odpowiednio spisywać, to ludzie chcą uprawiać sport. Wszyscy na tym zyskamy.

źródło: cyclingquotes
fot: defensienl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments