30 października na ekrany kin wejdzie “Strategia mistrza”, film opisujący największy skandal dopingowy w historii sportu.

Był bohaterem dla milionów ludzi na całym świecie, którzy z zapartym tchem śledzili jego kolejne, niezwykłe zwycięstwa podczas Tour de France. Wzbudzał podziw i szacunek nie tylko jako sportowiec, ale człowiek, który pokonał raka i wrócił do wyczynowego kolarstwa. Był wzorem dla młodych, nadzieją dla chorych, inspiracją dla innych sportowców. Ale pewnego dnia okazało się, że to wszystko jest wielkim oszustwem. Lance Armstrong stał się bohaterem największego skandalu dopingowego w historii sportu. Stephen Frears z tej prawdziwej opowieści tworzy emocjonującą historię o dynamice rasowego thrillera. Zadając pytanie dlaczego i jak do tego doszło, ujawnia szokujące kulisy zawodowego sportu.

W środę, 28 października w warszawskim kinie Luna odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu dla czytelników naszosie.pl, patrona medialnego filmu.

Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na następujące pytania:

  1. Jaka firma jest dystrybutorem filmu “Strategia mistrza” w Polsce?
  2. Kto wcielił się w rolę Lance’a Armstronga w “Strategii mistrza”?
  3. Podaj nazwisko przynajmniej jednego Polaka, który jeździł z Lance’em Armstrongiem w drużynie?

Odpowiedzi (z podaniem w treści imienia i nazwiska) prosimy przesyłać na adres: konkurs@naszosie.pl. Na odpowiedzi czekamy do 16 października.

Dla osób, które najszybciej prawidłowo odpowiedzą na zadane pytania, mamy pięć podwójnych zaproszeń na “Strategię mistrza”. Przedpremierowy pokaz będzie miał miejsce w Warszawie, w kinie Luna, 28 października (środa) o godzinie 20:30.

Regulamin konkursu > tutaj

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.