Pięciu zawodników z obecnego składu przedłużyło umowy z zespołem ActiveJet Team. Podpisy pod nowym kontraktem złożyli: Kamil Gradek, Paweł Bernas, Łukasz Bodnar, Michał Podlaski i Paweł Franczak.

– To są zawodnicy, którzy tworzą trzon naszego zespołu i zależało nam, aby pozostali z nami. Paweł Bernas ma za sobą bardzo udany sezon z wieloma zwycięstwami. Paweł Franczak bardzo mocno rozwinął się w naszej ekipie i liczymy na jego dalszy progres. Kamil Gradek jest nieoceniony jeśli chodzi o umiejętność „czytania wyścigu”, podobnie jak Łukasz Bodnar, który świetnie sprawdza się w roli kapitana. Michał Podlaski to zawsze dobrze przygotowany zawodnik i mocny punkt zespołu – powiedział Piotr Kosmala, dyrektor sportowy ActiveJet Team.

W związku z ubieganiem się o licencję Professional Continental zespół prowadzi rozmowy z wieloma zawodnikami. Wzmocnienia zespołu będą obejmować zarówno kolarzy z Polski jak i z zagranicy. Ekipa nadal będzie kontynuować politykę wspierania polskich młodych talentów i należy się spodziewać angażu kilku zawodników z kategorii do lat 23.

Informacja prasowa

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments