Jest już prawie pewne, że Adam Blythe będzie jednym z najbardziej znanych kolarzy, którzy przejdą do drużyny Tinkoff-Saxo. Z kolei jedną z większych strat podopiecznych Olega Tinkova z pewnością będzie odejście Christopha Juul Jensena. 

– Jesteśmy w trakcie analizowania tego, kto w naszej drużynie pozostanie, a kto odejdzie. W ostatnim czasie testowaliśmy także dwunastu kolarzy poniżej 23 lat. Kilku z nich jest już stażystami i zobaczymy, którzy znajdą miejsce w naszej drużynie w następnym sezonie – powiedział Stefano Feltrin, główny menedżer Tinkoff-Saxo.

Feltrin skomentował także plotki o zainteresowaniu Markiem Cavendishem. Oznajmił, że Tinkoff-Saxo wyrażała zainteresowanie Brytyjczykiem, ale jednocześnie przyznał, że aby go zatrudnić trzeba także dysponować odpowiednimi ludźmi, którzy będą  wokół niego skupieni. Nic nie jest jeszcze w tej sprawie przesądzone.

Foto: Tim De Waele