Peter Sagan odniósł wreszcie pierwsze zwycięstwo dla drużyny Tinkoff-Saxo! Słowak wygrał sprint na mecie szóstego etapu Tirreno-Adriatico. Liderem pozostał Nairo Quintana (Movistar).

Szósty etap Tirreno-Adriatico to płaski odcinek łączący  Rieti z Porto Sant’Elpidio. Kolarze pokonywali 210 kilometrów w strugach deszczu i silnym wietrze.

Tirreno-Adriatico-Stage-6

 

W ucieczce dnia kręcili: Alessandro Vanotti (Astana), Yukia Arashiro (Europcar) oraz Stijn Devolder (Trek Factory Racing). Na około 50 kilometrów przed kreską, na czele pozostał tylko Vanotti. Zasadnicza grupa podzieliła się. W drugiej części został m.in Mark Cavendish (Etixx – Quick Step).

Tempo w peletonie dyktowała drużyna Tinkoff-Saxo i 25 kilometrów przed metą jadący na czele Włoch, miał jedynie 25 sekund przewagi. Doskoczył do niego Alexander Vuillermoz (Ag2r La Mondiale). W sukces ucieczki mocno wierzył Francuz. Dodatkowo pomagały mu trudne warunki atmosferyczne i kręta trasa. Peleton wchłonął go jednak na ostatnich 5 kilometrach.

Ostatni kilometr to pociąg ułożony przez grupę MTN-Qhubeka. Kolarze ekipy z RPA pracowali na rzecz Geralda Ciolka. Na kole Niemca czujnie jechał Peter Sagan (Tinkoff-Saxo) i to Słowak był dziś najszybszy. Dla młodego kolarza to pierwsze zwycięstwo w nowych barwach. Drugi był Ciolek, a trzeci Jens Debusschere (Lotto-Soudal).

Wyniki etapu:

1. 7 SAGAN Peter G SVK TCS TINKOFF SAXO 5.04’13 0 10
2. 132 CIOLEK Gerald GER MTN MTN – QHUBEKA 5.04’13 0’00 6
3. 113 DEBUSSCHERE Jens BEL LTS LOTTO SOUDAL 5.04’13 0’00 4
4. 141 NIELSEN Magnus Cort G DEN OGE ORICA GREENEDGE 5.04’13 0’00
5. 106 RICHEZE Axel Maximiliano ARG LAM LAMPRE – MERIDA 5.04’13 0’00
6. 131 BOASSON HAGEN Edvald NOR MTN MTN – QHUBEKA 5.04’13 0’00
7. 172 ARNDT Nikias G GER TGA TEAM GIANT – ALPECIN 5.04’13 0’00
8. 51 BENNETT Sam G IRL BOA BORA – ARGON 18 5.04’13 0’00
9. 157 NAVARDAUSKAS Ramunas LTU TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 5.04’13 0’00
10. 24 LUTSENKO Alexey G KAZ AST ASTANA PRO TEAM 5.04’13 0’00
11. 93 BRANDLE Matthias AUT IAM IAM CYCLING 5.04’13 0’00
12. 205 POELS Wouter NED SKY TEAM SKY 5.04’13 0’00
13. 185 PAOLINI Luca ITA KAT TEAM KATUSHA 5.04’13 0’00
14. 215 MOLLEMA Bauke NED TFR TREK FACTORY RACING 5.04’13 0’00
15. 72 BRAMBILLA Gianluca ITA EQS ETIXX – QUICK-STEP 5.04’13 0’00
16. 15 MONTAGUTI Matteo ITA ALM AG2R LA MONDIALE 5.04’13 0’00
17. 71 URAN URAN Rigoberto COL EQS ETIXX – QUICK-STEP 5.04’13 0’00
18. 47 OSS Daniel ITA BMC BMC RACING TEAM 5.04’13 0’00
19. 78 VERMOTE Julien BEL EQS ETIXX – QUICK-STEP 5.04’13 0’00
20. 41 VAN AVERMAET Greg BEL BMC BMC RACING TEAM 5.04’13 0’00
21. 44 CARUSO Damiano ITA BMC BMC RACING TEAM 5.04’13 0’00
22. 193 FLENS Rick NED TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 5.04’13 0’00
23. 11 POZZOVIVO Domenico ITA ALM AG2R LA MONDIALE 5.04’13 0’00
24. 81 PINOT Thibaut G FRA FDJ FDJ 5.04’13 0’00
25. 43 BURGHARDT Marcus GER BMC BMC RACING TEAM 5.04’13 0’00
26. 148 YATES Adam G GBR OGE ORICA GREENEDGE 5.04’13 0’00
27. 152 FORMOLO Davide G ITA TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 5.04’13 0’00
28. 181 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin ESP KAT TEAM KATUSHA 5.04’13 0’00
29. 213 DEVOLDER Stijn BEL TFR TREK FACTORY RACING 5.04’13 0’00 2
30. 82 LADAGNOUS Mathieu FRA FDJ FDJ 5.04’13 0’00 1
31. 53 HUZARSKI Bartosz POL BOA BORA – ARGON 18 5.04’13 0’00
32. 124 HERRADA LOPEZ Jesus G ESP MOV MOVISTAR TEAM 5.04’13 0’00
33. 122 AMADOR BIKKAZAKOVA And CRC MOV MOVISTAR TEAM 5.04’13 0’00
34. 1 CONTADOR VELASCO Albert ESP TCS TINKOFF SAXO 5.04’13 0’00
35. 133 CUMMINGS Steven GBR MTN MTN – QHUBEKA 5.04’13 0’00
36. 121 QUINTANA ROJAS Nairo Alex G COL MOV MOVISTAR TEAM 5.04’13 0’00
37. 204 NIEVE ITURALDE Mikel ESP SKY TEAM SKY 5.04’13 0’00
38. 116 ROELANDTS Jurgen BEL LTS LOTTO SOUDAL 5.04’13 0’00
39. 88 VAUGRENARD Benoit FRA FDJ FDJ 5.04’13 0’00
40. 12 BETANCUR GOMEZ Carlos A. COL ALM AG2R LA MONDIALE 5.04’13 0’00
41. 6 KREUZIGER Roman CZE TCS TINKOFF SAXO 5.04’13 0’00
42. 123 CASTROVIEJO Nicolas Jonat ESP MOV MOVISTAR TEAM 5.04’13 0’00
43. 111 VAN DEN BROECK Jurgen BEL LTS LOTTO SOUDAL 5.04’13 0’00
44. 183 LOSADA ALGUACIL Alberto ESP KAT TEAM KATUSHA 5.04’13 0’00
45. 46 WYSS Danilo SUI BMC BMC RACING TEAM 5.04’13 0’00
46. 105 NIEMIEC Przemyslaw POL LAM LAMPRE – MERIDA 5.04’13 0’00
47. 115 MONFORT Maxime BEL LTS LOTTO SOUDAL 5.04’13 0’00
48. 192 DE WEERT Kevin BEL TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 5.04’13 0’00
49. 21 NIBALI Vincenzo ITA AST ASTANA PRO TEAM 5.04’13 0’00
50. 56 SALERNO Cristiano ITA BOA BORA – ARGON 18 5.04’13 0’00
51. 125 MALORI Adriano ITA MOV MOVISTAR TEAM 5.04’13 0’00
52. 107 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL LAM LAMPRE – MERIDA 5.04’13 0’00
53. 182 CARUSO Giampaolo ITA KAT TEAM KATUSHA 5.04’13 0’00
54. 184 MORENO FERNANDEZ Daniel ESP KAT TEAM KATUSHA 5.04’13 0’00
55. 104 MORI Manuele ITA LAM LAMPRE – MERIDA 5.04’13 0’00
56. 202 SIUTSOU Kanstantsin BLR SKY TEAM SKY 5.04’32 0’19
57. 18 VUILLERMOZ Alexis FRA ALM AG2R LA MONDIALE 5.04’32 0’19 2
58. 23 GRUZDEV Dmitriy KAZ AST ASTANA PRO TEAM 5.04’36 0’23
59. 101 POZZATO Filippo ITA LAM LAMPRE – MERIDA 5.04’36 0’23
60. 54 KONRAD Patrick G AUT BOA BORA – ARGON 18 5.04’36 0’23
61. 146 SANTAROMITA Ivan ITA OGE ORICA GREENEDGE 5.04’36 0’23
62. 128 VISCONTI Giovanni ITA MOV MOVISTAR TEAM 5.04’39 0’26
63. 167 MEDEREL Maxime FRA EUC TEAM EUROPCAR 5.04’39 0’26
64. 162 ARASHIRO Yukiya JPN EUC TEAM EUROPCAR 5.04’39 0’26 1
65. 136 JANSE VAN RENSBURG Rein RSA MTN MTN – QHUBEKA 5.04’52 0’39
66. 135 GOSS Matthew Harley AUS MTN MTN – QHUBEKA 5.04’52 0’39
67. 22 GRIVKO Andriy UKR AST ASTANA PRO TEAM 5.04’55 0’42
68. 207 STANNARD Ian GBR SKY TEAM SKY 5.04’55 0’42
69. 67 QUINTERO Carlos Julian COL COL COLOMBIA 5.04’55 0’42
70. 201 KIRYIENKA Vasil BLR SKY TEAM SKY 5.04’55 0’42
71. 206 PUCCIO Salvatore ITA SKY TEAM SKY 5.04’55 0’42
72. 48 QUINZIATO Manuel ITA BMC BMC RACING TEAM 5.04’55 0’42
73. 203 KONIG Leopold CZE SKY TEAM SKY 5.04’55 0’42
74. 216 POPOVYCH Yaroslav UKR TFR TREK FACTORY RACING 5.04’55 0’42
75. 211 CANCELLARA Fabian SUI TFR TREK FACTORY RACING 5.05’14 1’01
76. 175 HAGA Chad USA TGA TEAM GIANT – ALPECIN 5.05’14 1’01
77. 155 MARTIN Daniel IRL TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 5.05’18 1’05
78. 142 DURBRIDGE Luke G AUS OGE ORICA GREENEDGE 5.05’27 1’14
79. 4 BODNAR Maciej POL TCS TINKOFF SAXO 5.05’41 1’28
80. 102 GRMAY Tsgabu Gebremary G ETH LAM LAMPRE – MERIDA 5.05’48 1’35
81. 27 VANOTTI Alessandro ITA AST ASTANA PRO TEAM 5.05’50 1’37 6
82. 25 SCARPONI Michele ITA AST ASTANA PRO TEAM 5.05’50 1’37
83. 197 KEIZER Martijn NED TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 5.05’55 1’42
84. 42 BOOKWALTER Brent USA BMC BMC RACING TEAM 5.05’55 1’42
85. 84 MORABITO Steve SUI FDJ FDJ 5.05’55 1’42
86. 168 QUEMENEUR Perrig FRA EUC TEAM EUROPCAR 5.05’55 1’42
87. 87 ROY Jeremy FRA FDJ FDJ 5.05’55 1’42
88. 156 MOSER Moreno G ITA TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 5.05’55 1’42
89. 55 PIMENTA COSTA MENDES Jo POR BOA BORA – ARGON 18 5.05’55 1’42
90. 63 CANO ARDILA Alex COL COL COLOMBIA 5.05’55 1’42
91. 212 ARREDONDO MORENO Julia COL TFR TREK FACTORY RACING 5.05’55 1’42
92. 68 RAMIREZ CHACON Brayan St G COL COL COLOMBIA 5.05’55 1’42
93. 126 MORENO BAZAN Javier ESP MOV MOVISTAR TEAM 5.05’55 1’42
94. 177 TIMMER Albert NED TGA TEAM GIANT – ALPECIN 5.07’07 2’54
95. 2 BASSO Ivan ITA TCS TINKOFF SAXO 5.09’10 4’57
96. 114 LIGTHART Pim NED LTS LOTTO SOUDAL 5.09’10 4’57
97. 45 DE MARCHI Alessandro ITA BMC BMC RACING TEAM 5.09’24 5’11
98. 5 JUUL JENSEN Christopher DEN TCS TINKOFF SAXO 5.11’02 6’49
99. 165 JEROME Vincent FRA EUC TEAM EUROPCAR 5.15’39 11’26
100. 163 BERNAUDEAU Giovanni FRA EUC TEAM EUROPCAR 5.15’39 11’26
101. 178 VEELERS Tom NED TGA TEAM GIANT – ALPECIN 5.15’39 11’26
102. 31 PIRAZZI Stefano ITA BAR BARDIANI CSF 5.15’39 11’26
103. 187 TSATEVITCH Alexey RUS KAT TEAM KATUSHA 5.15’39 11’26
104. 134 FARRAR Tyler USA MTN MTN – QHUBEKA 5.15’39 11’26
105. 164 HUREL Tony FRA EUC TEAM EUROPCAR 5.15’39 11’26
106. 166 MARTINEZ Yannick FRA EUC TEAM EUROPCAR 5.15’39 11’26
107. 138 SBARAGLI Kristian G ITA MTN MTN – QHUBEKA 5.15’39 11’26
108. 218 SERGENT Jesse NZL TFR TREK FACTORY RACING 5.15’39 11’26
109. 217 ROULSTON Hayden NZL TFR TREK FACTORY RACING 5.15’39 11’26
110. 171 HUPOND Thierry FRA TGA TEAM GIANT – ALPECIN 5.15’39 11’26
111. 127 VENTOSO ALBERDI Francisc ESP MOV MOVISTAR TEAM 5.15’39 11’26
112. 108 PIBERNIK Luka G SLO LAM LAMPRE – MERIDA 5.15’39 11’26
113. 96 LANG Pirmin SUI IAM IAM CYCLING 5.15’39 11’26
114. 103 MODOLO Sacha ITA LAM LAMPRE – MERIDA 5.15’39 11’26
115. 66 PEDRAZA MORALES Walter COL COL COLOMBIA 5.15’39 11’26
116. 173 DE BACKER Bert BEL TGA TEAM GIANT – ALPECIN 5.15’39 11’26
117. 214 IRIZAR ARANBURU Markel ESP TFR TREK FACTORY RACING 5.15’39 11’26
118. 186 PORSEV Aleksandr RUS KAT TEAM KATUSHA 5.15’39 11’26
119. 8 TOSATTO Matteo ITA TCS TINKOFF SAXO 5.15’39 11’26
120. 65 DUARTE AREVALO Fabio An COL COL COLOMBIA 5.15’39 11’26
121. 154 KOREN Kristjan SLO TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 5.15’39 11’26
122. 26 TLEUBAYEV Ruslan KAZ AST ASTANA PRO TEAM 5.15’39 11’26
123. 158 VILLELLA Davide G ITA TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 5.15’39 11’26
124. 137 MEINTJES Louis G RSA MTN MTN – QHUBEKA 5.15’39 11’26
125. 144 HEPBURN Michael G AUS OGE ORICA GREENEDGE 5.15’39 11’26
126. 32 BARBIN Enrico G ITA BAR BARDIANI CSF 5.15’39 11’26
127. 61 RUBIANO CHAVEZ Miguel An COL COL COLOMBIA 5.15’39 11’26
128. 143 HAYMAN Mathew AUS OGE ORICA GREENEDGE 5.15’39 11’26
129. 145 MOURIS Jens NED OGE ORICA GREENEDGE 5.15’39 11’26
130. 52 DEMPSTER Zakkari AUS BOA BORA – ARGON 18 5.15’39 11’26
131. 33 BATTAGLIN Enrico ITA BAR BARDIANI CSF 5.15’39 11’26
132. 34 BOEM Nicola ITA BAR BARDIANI CSF 5.15’39 11’26
133. 118 VANENDERT Jelle BEL LTS LOTTO SOUDAL 5.15’39 11’26
134. 38 ZARDINI Edoardo ITA BAR BARDIANI CSF 5.15’39 11’26
135. 117 VANENDERT Dennis BEL LTS LOTTO SOUDAL 5.15’39 11’26
136. 191 VANMARCKE Sep BEL TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 5.15’39 11’26
137. 194 LEEZER Thomas NED TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 5.15’39 11’26
138. 196 TEN DAM Laurens NED TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 5.15’39 11’26
139. 16 NOCENTINI Rinaldo ITA ALM AG2R LA MONDIALE 5.15’39 11’26
140. 13 GAUDIN Damien FRA ALM AG2R LA MONDIALE 5.15’39

Klasyfikacja generalna:

1. 121 QUINTANA ROJAS Nairo Alex G COL MOV MOVISTAR TEAM 24.58’58 0
2. 215 MOLLEMA Bauke NED TFR TREK FACTORY RACING 24.59’37 0’39
3. 71 URAN URAN Rigoberto COL EQS ETIXX – QUICK-STEP 24.59’46 0’48
4. 81 PINOT Thibaut G FRA FDJ FDJ 24.59’55 0’57
5. 1 CONTADOR VELASCO Albert ESP TCS TINKOFF SAXO 25.00’01 1’03
6. 148 YATES Adam G GBR OGE ORICA GREENEDGE 25.00’02 1’04
7. 11 POZZOVIVO Domenico ITA ALM AG2R LA MONDIALE 25.00’04 1’06
8. 181 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin ESP KAT TEAM KATUSHA 25.00’05 1’07
9. 133 CUMMINGS Steven GBR MTN MTN – QHUBEKA 25.00’10 1’12
10. 205 POELS Wouter NED SKY TEAM SKY 25.00’11 1’13
11. 6 KREUZIGER Roman CZE TCS TINKOFF SAXO 25.00’13 1’15
12. 111 VAN DEN BROECK Jurgen BEL LTS LOTTO SOUDAL 25.00’20 1’22
13. 105 NIEMIEC Przemyslaw POL LAM LAMPRE – MERIDA 25.00’21 1’23
14. 44 CARUSO Damiano ITA BMC BMC RACING TEAM 25.00’45 1’47
15. 182 CARUSO Giampaolo ITA KAT TEAM KATUSHA 25.01’01 2’03
16. 204 NIEVE ITURALDE Mikel ESP SKY TEAM SKY 25.01’03 2’05
17. 123 CASTROVIEJO Nicolas Jonat ESP MOV MOVISTAR TEAM 25.01’10 2’12
18. 21 NIBALI Vincenzo ITA AST ASTANA PRO TEAM 25.01’21 2’23
19. 183 LOSADA ALGUACIL Alberto ESP KAT TEAM KATUSHA 25.01’25 2’27
20. 202 SIUTSOU Kanstantsin BLR SKY TEAM SKY 25.01’46 2’48
21. 72 BRAMBILLA Gianluca ITA EQS ETIXX – QUICK-STEP 25.01’48 2’50
22. 107 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL LAM LAMPRE – MERIDA 25.02’15 3’17
23. 146 SANTAROMITA Ivan ITA OGE ORICA GREENEDGE 25.02’20 3’22
24. 115 MONFORT Maxime BEL LTS LOTTO SOUDAL 25.02’24 3’26
25. 25 SCARPONI Michele ITA AST ASTANA PRO TEAM 25.02’49 3’51
26. 155 MARTIN Daniel IRL TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 25.02’56 3’58
27. 128 VISCONTI Giovanni ITA MOV MOVISTAR TEAM 25.03’41 4’43
28. 152 FORMOLO Davide G ITA TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 25.05’39 6’41
29. 63 CANO ARDILA Alex COL COL COLOMBIA 25.06’11 7’13
30. 203 KONIG Leopold CZE SKY TEAM SKY 25.08’06 9’08
31. 18 VUILLERMOZ Alexis FRA ALM AG2R LA MONDIALE 25.08’30 9’32
32. 15 MONTAGUTI Matteo ITA ALM AG2R LA MONDIALE 25.09’18 10’20
33. 167 MEDEREL Maxime FRA EUC TEAM EUROPCAR 25.09’31 10’33
34. 84 MORABITO Steve SUI FDJ FDJ 25.09’35 10’37
35. 55 PIMENTA COSTA MENDES Jo POR BOA BORA – ARGON 18 25.09’45 10’47
36. 131 BOASSON HAGEN Edvald NOR MTN MTN – QHUBEKA 25.10’02 11’04
37. 56 SALERNO Cristiano ITA BOA BORA – ARGON 18 25.11’10 12’12
38. 42 BOOKWALTER Brent USA BMC BMC RACING TEAM 25.12’30 13’32
39. 137 MEINTJES Louis G RSA MTN MTN – QHUBEKA 25.14’10 15’12
40. 2 BASSO Ivan ITA TCS TINKOFF SAXO 25.17’06 18’08
41. 124 HERRADA LOPEZ Jesus G ESP MOV MOVISTAR TEAM 25.17’21 18’23
42. 22 GRIVKO Andriy UKR AST ASTANA PRO TEAM 25.18’43 19’45
43. 27 VANOTTI Alessandro ITA AST ASTANA PRO TEAM 25.18’48 19’50
44. 184 MORENO FERNANDEZ Daniel ESP KAT TEAM KATUSHA 25.18’49 19’51
45. 43 BURGHARDT Marcus GER BMC BMC RACING TEAM 25.19’32 20’34
46. 7 SAGAN Peter G SVK TCS TINKOFF SAXO 25.19’39 20’41
47. 122 AMADOR BIKKAZAKOVA And CRC MOV MOVISTAR TEAM 25.20’47 21’49
48. 87 ROY Jeremy FRA FDJ FDJ 25.20’58 22’00
49. 212 ARREDONDO MORENO Julia COL TFR TREK FACTORY RACING 25.21’09 22’11
50. 41 VAN AVERMAET Greg BEL BMC BMC RACING TEAM 25.21’28 22’30
51. 102 GRMAY Tsgabu Gebremary G ETH LAM LAMPRE – MERIDA 25.21’47 22’49
52. 78 VERMOTE Julien BEL EQS ETIXX – QUICK-STEP 25.22’34 23’36
53. 187 TSATEVITCH Alexey RUS KAT TEAM KATUSHA 25.22’46 23’48
54. 16 NOCENTINI Rinaldo ITA ALM AG2R LA MONDIALE 25.23’09 24’11
55. 211 CANCELLARA Fabian SUI TFR TREK FACTORY RACING 25.23’15 24’17
56. 68 RAMIREZ CHACON Brayan St G COL COL COLOMBIA 25.24’42 25’44
57. 201 KIRYIENKA Vasil BLR SKY TEAM SKY 25.24’44 25’46
58. 116 ROELANDTS Jurgen BEL LTS LOTTO SOUDAL 25.24’46 25’48
59. 157 NAVARDAUSKAS Ramunas LTU TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 25.25’24 26’26
60. 45 DE MARCHI Alessandro ITA BMC BMC RACING TEAM 25.25’25 26’27
61. 136 JANSE VAN RENSBURG Rein RSA MTN MTN – QHUBEKA 25.25’57 26’59
62. 88 VAUGRENARD Benoit FRA FDJ FDJ 25.26’36 27’38
63. 156 MOSER Moreno G ITA TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 25.27’07 28’09
64. 24 LUTSENKO Alexey G KAZ AST ASTANA PRO TEAM 25.27’18 28’20
65. 66 PEDRAZA MORALES Walter COL COL COLOMBIA 25.27’48 28’50
66. 125 MALORI Adriano ITA MOV MOVISTAR TEAM 25.28’09 29’11
67. 132 CIOLEK Gerald GER MTN MTN – QHUBEKA 25.28’10 29’12
68. 104 MORI Manuele ITA LAM LAMPRE – MERIDA 25.28’15 29’17
69. 162 ARASHIRO Yukiya JPN EUC TEAM EUROPCAR 25.28’20 29’22
70. 197 KEIZER Martijn NED TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 25.29’20 30’22
71. 172 ARNDT Nikias G GER TGA TEAM GIANT – ALPECIN 25.29’30 30’32
72. 54 KONRAD Patrick G AUT BOA BORA – ARGON 18 25.30’14 31’16
73. 142 DURBRIDGE Luke G AUS OGE ORICA GREENEDGE 25.30’49 31’51
74. 101 POZZATO Filippo ITA LAM LAMPRE – MERIDA 25.31’22 32’24
75. 67 QUINTERO Carlos Julian COL COL COLOMBIA 25.31’28 32’30
76. 192 DE WEERT Kevin BEL TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 25.31’49 32’51
77. 126 MORENO BAZAN Javier ESP MOV MOVISTAR TEAM 25.31’52 32’54
78. 23 GRUZDEV Dmitriy KAZ AST ASTANA PRO TEAM 25.31’55 32’57
79. 31 PIRAZZI Stefano ITA BAR BARDIANI CSF 25.31’56 32’58
80. 33 BATTAGLIN Enrico ITA BAR BARDIANI CSF 25.32’11 33’13
81. 118 VANENDERT Jelle BEL LTS LOTTO SOUDAL 25.32’13 33’15
82. 196 TEN DAM Laurens NED TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 25.32’18 33’20
83. 168 QUEMENEUR Perrig FRA EUC TEAM EUROPCAR 25.33’29 34’31
84. 113 DEBUSSCHERE Jens BEL LTS LOTTO SOUDAL 25.33’44 34’46
85. 213 DEVOLDER Stijn BEL TFR TREK FACTORY RACING 25.33’58 35’00
86. 158 VILLELLA Davide G ITA TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 25.34’35 35’37
87. 47 OSS Daniel ITA BMC BMC RACING TEAM 25.34’36 35’38
88. 61 RUBIANO CHAVEZ Miguel An COL COL COLOMBIA 25.35’28 36’30
89. 48 QUINZIATO Manuel ITA BMC BMC RACING TEAM 25.35’38 36’40
90. 46 WYSS Danilo SUI BMC BMC RACING TEAM 25.36’29 37’31
91. 82 LADAGNOUS Mathieu FRA FDJ FDJ 25.38’40 39’42
92. 216 POPOVYCH Yaroslav UKR TFR TREK FACTORY RACING 25.39’29 40’31
93. 117 VANENDERT Dennis BEL LTS LOTTO SOUDAL 25.39’32 40’34
94. 108 PIBERNIK Luka G SLO LAM LAMPRE – MERIDA 25.39’49 40’51
95. 217 ROULSTON Hayden NZL TFR TREK FACTORY RACING 25.39’54 40’56
96. 93 BRANDLE Matthias AUT IAM IAM CYCLING 25.40’36 41’38
97. 141 NIELSEN Magnus Cort G DEN OGE ORICA GREENEDGE 25.40’43 41’45
98. 175 HAGA Chad USA TGA TEAM GIANT – ALPECIN 25.41’18 42’20
99. 4 BODNAR Maciej POL TCS TINKOFF SAXO 25.41’46 42’48
100. 207 STANNARD Ian GBR SKY TEAM SKY 25.41’58 43’00
101. 154 KOREN Kristjan SLO TCG TEAM CANNONDALE – GARMIN 25.42’08 43’10
102. 193 FLENS Rick NED TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 25.42’36 43’38
103. 185 PAOLINI Luca ITA KAT TEAM KATUSHA 25.42’44 43’46
104. 214 IRIZAR ARANBURU Markel ESP TFR TREK FACTORY RACING 25.42’49 43’51
105. 114 LIGTHART Pim NED LTS LOTTO SOUDAL 25.42’49 43’51
106. 135 GOSS Matthew Harley AUS MTN MTN – QHUBEKA 25.42’55 43’57
107. 106 RICHEZE Axel Maximiliano ARG LAM LAMPRE – MERIDA 25.43’16 44’18
108. 5 JUUL JENSEN Christopher DEN TCS TINKOFF SAXO 25.43’42 44’44
109. 177 TIMMER Albert NED TGA TEAM GIANT – ALPECIN 25.43’47 44’49
110. 206 PUCCIO Salvatore ITA SKY TEAM SKY 25.44’20 45’22
111. 163 BERNAUDEAU Giovanni FRA EUC TEAM EUROPCAR 25.45’41 46’43
112. 26 TLEUBAYEV Ruslan KAZ AST ASTANA PRO TEAM 25.45’41 46’43
113. 65 DUARTE AREVALO Fabio An COL COL COLOMBIA 25.45’51 46’53
114. 144 HEPBURN Michael G AUS OGE ORICA GREENEDGE 25.46’31 47’33
115. 38 ZARDINI Edoardo ITA BAR BARDIANI CSF 25.46’39 47’41
116. 165 JEROME Vincent FRA EUC TEAM EUROPCAR 25.47’29 48’31
117. 12 BETANCUR GOMEZ Carlos A. COL ALM AG2R LA MONDIALE 25.47’50 48’52
118. 218 SERGENT Jesse NZL TFR TREK FACTORY RACING 25.48’21 49’23
119. 186 PORSEV Aleksandr RUS KAT TEAM KATUSHA 25.48’52 49’54
120. 166 MARTINEZ Yannick FRA EUC TEAM EUROPCAR 25.48’54 49’56
121. 138 SBARAGLI Kristian G ITA MTN MTN – QHUBEKA 25.49’36 50’38
122. 51 BENNETT Sam G IRL BOA BORA – ARGON 18 25.52’02 53’04
123. 52 DEMPSTER Zakkari AUS BOA BORA – ARGON 18 25.53’13 54’15
124. 8 TOSATTO Matteo ITA TCS TINKOFF SAXO 25.53’25 54’27
125. 134 FARRAR Tyler USA MTN MTN – QHUBEKA 25.53’42 54’44
126. 191 VANMARCKE Sep BEL TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 25.53’45 54’47
127. 194 LEEZER Thomas NED TLJ TEAM LOTTO NL – JUMBO 25.54’38 55’40
128. 171 HUPOND Thierry FRA TGA TEAM GIANT – ALPECIN 25.54’57 55’59
129. 173 DE BACKER Bert BEL TGA TEAM GIANT – ALPECIN 25.55’03 56’05
130. 53 HUZARSKI Bartosz POL BOA BORA – ARGON 18 25.55’08 56’10
131. 143 HAYMAN Mathew AUS OGE ORICA GREENEDGE 25.55’18 56’20
132. 96 LANG Pirmin SUI IAM IAM CYCLING 25.55’37 56’39
133. 103 MODOLO Sacha ITA LAM LAMPRE – MERIDA 25.56’05 57’07
134. 178 VEELERS Tom NED TGA TEAM GIANT – ALPECIN 25.56’37 57’39
135. 164 HUREL Tony FRA EUC TEAM EUROPCAR 26.00’08 1.01’10
136. 32 BARBIN Enrico G ITA BAR BARDIANI CSF 26.00’12 1.01’14
137. 13 GAUDIN Damien FRA ALM AG2R LA MONDIALE 26.00’17 1.01’19
138. 34 BOEM Nicola ITA BAR BARDIANI CSF 26.11’00 1.12’02
139. 145 MOURIS Jens NED OGE ORICA GREENEDGE 26.17’09 1.18’11
140. 127 VENTOSO ALBERDI Francisc ESP MOV MOVISTAR TEAM 26.17’25 1.18’27