ActiveJet Team pozyskał nowego – bardzo ważnego partnera – którym została spółka ORLEN Paliwa. Podpisanie umowy sponsorskiej ze spółką z GK ORLEN –  liderem hurtowej sprzedaży paliw  jest kolejnym krokiem do rozwoju zespołu.

Logo-ORLEN-Paliwa

Współpraca z ActiveJet Team pozwoli nam zbudować szersze kompetencje w zakresie sponsoringu sportu, który stanowi doskonałe narzędzie marketingowe do wsparcia biznesowej działalności spółki. Zaangażowanie we współpracę z polskim, odnoszącym sukcesy w międzynarodowych wyścigach, zespołem kolarskim umożliwi promocję marki ORLEN Paliwa zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju – podkreślił Andrzej Niedbalski, Prezes Zarządu ORLEN Paliwa.

Gdy przed rokiem omawiałem plany i wizję naszego zespołu, wiedziałem, że do ich realizacji będziemy potrzebowali poważnego partnera. Bardzo się cieszę z rozpoczętej współpracy ze spółką ORLEN Paliwa. Jestem pewien, że nasze działania, doprowadzą nas do założonego celu, czyli startu w najważniejszych wyścigach na świecie – powiedział Prezes Action S.A. Piotr Bieliński.

Logo nowego sponsora pojawi się na koszulkach ActiveJet Team już podczas najbliższych startów. Zadowolenia z tego faktu nie krył również dyrektor sportowy Piotr Kosmala: –Kolarstwo przeżywa renesans za sprawą coraz większych sukcesów polskich zawodników. Wzrost popularności tej dyscypliny, przełożył się w naszym przypadku na pozyskanie, jakże ważnego do dalszego rozwoju wsparcia. Pojawienie się na koszulkach ActiveJet Team logo ORLEN Paliwa, to z jednej strony powód do dumy, a z drugiej duża odpowiedzialność. 

Informacja prasowa