Karol DomagalskiHiszpańska ekipa Caja Rural-RGA zamknęła skład na sezon 2015. Brakuje w nim Karola Domagalskiego, który w zielonych barwach spędził trzy ostatnie sezony.

Jak podaje portal Biciciclismo.com, pro-kontynentalna drużyna Caja Rural-RGA zredukowała swój skład do szesnastu zawodników, czyli minimum narzucone przez Międzynarodową Unię Kolarską (UCI).

Do drużyny trafiło pięciu nowych zawodników: Carlos Barbero (Euskadi), Miguel Ángel Benito (Caja Rural-RGA U-23), Hugh Carthy (Rapha Condor), Eduard Prades (OFM) oraz Ricardo Vilela (OFM). Z dotychczasowego składu pozostali: Javier Aramendía, David Arroyo, Pello Bilbao, Fabricio Ferrari, Fernando Grijalba, Francesco Lasca, Ángel Madrazo, Lluis Mas, Antonio Molina, Heiner Parra i Amets Txurruka.

Drużynę opuszczą: Ramón Domene, Marcos García, Davide Vigano oraz Karol Domagalski. Polak od trzech sezonów ścigał się w pierwszej drużynie Caja Rural -RGA, a wcześniej był w amatorskim oddziale tej ekipy. Jego najlepszym wynikiem w czasach startów w „drugiej dywizji” było drugie miejsce na etapie Volta a Portugal w 2012 roku.

 

Andrzej Gucwa

Poprzedni artykułMoreno Hofland otworzył Tour of Hainan. Aktywny Adrian Kurek
Następny artykułRuszyły zapisy na zimowe zgrupowanie w Lloret de Mar!
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments