Ruszają zapisy na zimowe zgrupowanie w słonecznej Hiszpanii! Przygotowujecie się do nowego, kolarskiego sezonu? Szukacie miejsca w ciepłych krajach w którym będziecie mogli przejechać niezbędną bazę kilometrową? Mamy dla was ofertę!

Untitled-1

Gucwa Velo Trainer organizuje wyjazd do Lloret de Mar! Możecie wybrać jeden termin spośród kilku przygotowanych przez nas i potrenować pod okiem profesjonalistów! Oferta nie tyczy się tylko kolarzy, ale także triathlonistów.

Na miejscu stacjonować będzie sztab ludzi, który odbierze was osobiście z lotniska w Gironie, które mieści się około 30 kilometrów od miejsca zgrupowania. Linie lotnicze Ryanair i Wizzair mają bardzo bogatą siatkę połączeń łączących nasze lotniska z Gironą. My samochodami zabierzemy wasze rowery, większy bagaż z Polski do Hiszpanii i z powrotem.

Nasze zgrupowanie pozwala także zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która wcale nie musi być miłośnikiem dwóch kółek i chce bardziej skupić się na podziwianiu hiszpańskiej riwiery.

Partnerem technicznym zgrupowania będą: firma Pana Henryka Charuckiego – Harfa-Harryson, która udostępni nam podczas wyjazdu „ścierające” się komponenty, czyli łańcuchy i kasety firmy Sram oraz dętki i opony Michelin. O odżywki i napoje izotoniczne, zadba Squeezy, a patronem medialnym będzie portal naszosie.pl

 

Miejsce: 

lloret

Zgrupowanie odbędzie się w hiszpańskiej miejscowości Lloret de Mar. W piętnastym wieku malowniczy kurort położony nad wybrzeżem Morza Śródziemnego, służył jako baza wypadowa ataków dla piratów atakujących aragońskie statki. Obecnie Lloret de Mar ma nieco inny charakter. Latem na tamtejszych plażach opalają się tysiące turystów z całej Europy, a zimą oraz wiosną często można spotkać tam zawodowe drużyny kolarskie szlifujące formę do sezonu. Tereny wokół Lloret de Mar sprzyjają do treningu. Występuje tam masa podjazdów z różnorodnymi długościami oraz nachyleniami.

Zakwaterowanie mieści się w czterogwiazdkowym hotelu!

Szczegóły dotyczące pobytu w hotelu:
– zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dodatkową opłatą);
– wyposażenie pokoi: TV, telefon, lodówka, łazienka/WC, balkon;
– rowery będą przechowywane w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu
– trzy posiłki dziennie w formie otwartego bufetu (śniadanie, obiad i kolacja)
– woda i wino do obiadu i kolacji
– darmowe WiFi w niektórych miejscach hotelu;

lor10

Program zgrupowania:

Podczas zgrupowania zostanie stworzonych kilka grup zaawansowania uczestników. Pozwoli to nam na lepszą efektywność treningu oraz znacznie poprawi bezpieczeństwo w ruchu drogowym podczas zajęć. Każdy z Was będzie miał zapewniony za darmo jeden masaż przeprowadzony przez Michała Buczka. To samo tyczy się także osoby towarzyszącej. Podczas treningów, każdy z uczestników ma „w pakiecie” dostęp do napoi izotonicznych, które będą przygotowywane przed każdym wyjazdem na rowery.

Jeżeli chcesz pojechać na zgrupowanie i realizować własny program treningowy – jest taka możliwość. Nie będziesz jednak mógł wtedy uczestniczyć w treningach grupowych.

Dzień w którym trening nie będzie zbyt długi i intensywny, przesiądziemy się do busów i wykorzystamy to na turystyczny wyjazd do Barcelony.

 

 Jednostki treningowe:

poranny rozruch – około 10 minutowe zajęcia ogólnorozwojowe na plaży, pięć minut od miejsca zakwaterowania
 treningi rowerowe – okolice Lloret de Mar idealnie pasują pod specjalistyczne treningi, dla różnych grup zaawansowania. W kierunku Barcelony (płaski teren), prowadzone będą treningi wytrzymałościowe z elementami szybkości. W kierunku miejscowości Tossa de Mar i Llagostera jest kilkanaście podjazdów o różnej długości i kącie nachylenia,  znane z tras Volta a Catalunya oraz Vuelta a Espana. Tam prowadzone będą treningi wytrzymałościowe oraz siłowe.
– pływanie – zajęcia prowadzone na 50 metrowym basenie, według poziomu zaawansowania. Jeśli pozwoli na to pogoda, treningi mogą odbyć się także w morzu (zależne od pogody)
bieganie – prowadzone na asfaltowym bulwarze lub utwardzonej, szutrowej drodze. zmian;

 

Terminy i płatności:

4 luty-15 luty 670 euro i 510 euro (osoba towarzysząca bez roweru)
4 luty-18 luty 950 euro i 710 euro (osoba towarzysząca bez roweru)
8 marzec- 18 marzec 670 euro i 500 euro (osoba towarzysząca bez roweru)
8 marzec – 22 marzec 950 euro i 710 euro (osoba towarzysząca bez roweru)

Sobótka

Cena obejmuje:

– przewóz osób z lotniska w Gironie do hotelu i z powrotem
– przewóz rowerów z Wrocławia do hotelu i z powrotem
– zakwaterowanie i trzy posiłki dziennie w czterogwiazdkowym hotelu w Lloret de Mar
– opiekę trenera przez cały pobyt w ośrodku
– wsparcie merytoryczne trenerów przez cały czas trwania obozu
– pomoc techniczną w razie usterki sprzętu
– wykłady prowadzone przez trenerów
– napoje izotoniczne przygotowane przed treningiem
– ustawienie pozycji (Bikefiting)
– pomiar zakwaszenia na dwóch ciężkich treningach

 

Za dodatkową dopłatą:

– wykonanie badań wydolnościowych
– transport na lotnisko w Gironie i z powrotem w innym terminie niż wskazany przez nas
– pokój jednoosobowy
– masaż

„Zapraszamy, kolarzy i triathlonistów o różnym poziomie zaawansowania. Swoją grupę treningową znajdą osoby początkujące, a także zawodnicy o wyższym poziomie sportowym, nie będą zawiedzeni. W zależności od potrzeb, na każdy trening będą ruszały trzy lub cztery grupy zaawansowania. Jest już to kolejny obóz sportowy, który organizujemy. Poprzednie zakończyły się sukcesem, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich amatorów dwóch kółek. Nie ważne, czy zaczynacie przygodę ze sportem, czy lepiej chcecie przygotować się do kolejnego sezonu”, mówi Zbyszek Gucwa

 

Kontakt:

W razie jakichkolwiek pytań lub rezerwacji miejsc proszony jest kontakt z organizatorem zgrupowania – Zbigniewem Gucwą (tel. 881-426-076, e-mail: zg@gvt.wroc.pl). Więcej informacji o GVT na gvt.wroc.pl i facebook.com/GucwaVeloTrainer.

 Dołącz do nas!

GVT sob

 

 

 

Źródło: gvt.wroc.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments