hofland małeMoreno Hofland (Belkin Pro Cycling) po finiszu z peletonu wygrał pierwszy etap Tour of Hainan.

Chińska impreza kategorii 2.HC rozpoczęła się dziś od 85 kilometrowego odcinka ze startem i metą w Chengmai. Do ucieczki dnia zabrał się Adrian Kurek. Kolarz CCC Polsat Polkowice utrzymał się najdłużej na czele spośród harcowników, ale został skasowany przez peleton na ostatnich kilometrach.

Hofland na kresce pokonał Andrea Paliniego (Lampre-Merida) oraz Ondreja Rybina.

Wyniki:

1 HOFLAND Moreno BEL 1:56:30 -10
2 15 PALINI Andrea LAM -6/
3 107 RYBIN Ondrej ADP -4
4 11 BONIFAZIO Niccolo LAM m.t.
5 7 BROWN Graeme BEL m.t.
6 13 FERRARI Roberto LAM m.t.
7 106 KANKOVSKY Alois ADP m.t.
8 46 WIPPERT Wouter DPC m.t.
9 185 KAMYSHEV Arman AST m.t.
10 102 KADLEC Milan ADP m.t.
11 53 PERON ANDREA TNN m.t.
12 32 AKDILEK Ahmet TRK m.t.
13 74 JULES Justin LPM m.t.
14 65 SALAS Ibai BUR m.t.
15 72 ANDRÉ MACIEL GONÇALVES Doming LPM m.t.
16 137 GONZALEZ MARTINEZ Freddy Excelin RTS m.t.
17 131 Shpilevsky Boris RTS m.t.
18 62 BUTTO Federico BUR m.t.
19 181 DYACHENKO Alexsandr AST m.t.
20 112 HO Burr HKG m.t.
21 14 MORI Manuele LAM m.t.
22 172 SALLEH Hariff TSG m.t.
23 126 AVERIN Maksym BCP m.t.
24 94 ASTAFYEV Stepan V4E m.t.
25 82 METLUSHENKO Yuriy UKR m.t.
26 122 SURUTKOVYCH Oleksandr BCP m.t.
27 73 GONÇALVES José LPM m.t.
28 174 MAT SENAN Mohammad Saufi TSG m.t.
29 127 SCHWEIZER CHRISTOPH BCP m.t.
30 61 DUENAS NEVADO Moises BUR m.t.
31 41 CANTWELL Jonathan DPC m.t.
32 111 KO Siu Wai HKG m.t.
33 187 ZEITS Andrey AST m.t.
34 151 DONG Xiaoyong TYD m.t.
35 76 EL FARES Julien LPM m.t.
36 21 WANG Meiyin HEN m.t.
37 22 JINGBIAO Zhao HEN m.t.
38 93 ZAKHAROV Artyom V4E m.t.
39 193 HONKISZ Adrian CCC m.t.
40 34 AKIRSAN Bekir Baki TRK m.t.
41 95 VLASSENKO Sergey V4E m.t.
42 165 QIAO Feng YDL m.t.
43 83 GRECHYN Sergiy UKR m.t.
44 92 ZEMLYAKOV Oleg V4E m.t.
45 123 ASADOV Elchin BCP -3/
46 186 TLEUBAYEV Ruslan AST m.t.
47 75 ROSTOLLAN Thomas LPM m.t.
48 121 JABRAYILOV Samir BCP m.t.
49 63 RIUTORT MARTINEZ Juan Carlos BUR 40
50 113 MOW Ching Yin HKG m.t.
51 67 HERNANDEZ Dario BUR -4
52 195 OWSIAN Lukasz CCC m.t.
53 3 MARKUS Barry BEL m.t.
54 97 LUKYANOV Dmitriy V4E m.t.
55 125 ILYASOV Ismail BCP m.t.
56 37 KÖSE Fethullah TRK m.t.
57 81 ZAGORODNYY VOLODYMYR UKR m.t.
58 147 Yang Jin MSS m.t.
59 66 ROBREDO CRESPO Alvaro BUR m.t.
60 124 ASANOV Enver BCP m.t.
61 91 SHUSHEMOIN Alexandr V4E m.t.
62 44 MEYER Travis DPC m.t.
63 192 MIHAYLOV Nikolay CCC m.t.
64 84 KOGUT VOLODYMYR UKR m.t.
65 191 SAMOILAU Branislau CCC m.t.
66 173 MAT AMIN Mohd Shahrul TSG m.t.
67 4 VAN WINDEN Dennis BEL m.t.
68 96 VOROPAYEV Taras V4E m.t.
69 117 WU Lok Chun HKG m.t.
70 5 LEEZER Thomas BEL m.t.
71 33 ATALAY Muhammet TRK m.t.
72 24 GUANGTONG Ma HEN -2
73 156 WILCHES RODRIGUEZ Juan Pablo TYD m.t.
74 25 ZHENG Zhang HEN m.t.
75 146 ZHANG Wenlong MSS m.t.
76 57 WILLIAMS Christopher TNN m.t.
77 114 LEUNG Chun Wing HKG m.t.
78 115 CHEUNG King Wai HKG m.t.
79 51 AMBROSE Scott TNN m.t.
80 86 POPKOV VITALIY UKR m.t.
81 136 KARIMOV Ruslan RTS m.t.
82 176 AZIZ Saiful Anuar TSG m.t.
83 177 ROSDI Mohd Nor Umardi TSG m.t.
84 184 KOZHATAYEV Bakhtiyar AST m.t.
85 64 CUERVO ZAMBRANO DIEGO LEON BUR m.t.
86 35 SAMLI Feritcan TRK m.t.
87 36 KELES Fatih TRK m.t.
88 26 GAO Zhikang HEN m.t.
89 152 WU Peilun TYD m.t.
90 6 VAN DER LIJKE Nick BEL m.t.
91 194 TACIAK Mateusz CCC m.t.
92 154 ZHANG Jinde TYD m.t.
93 134 ROJAS ROJAS Mario Alberto RTS m.t.
94 153 ZHANG Zhishan TYD m.t.
95 12 BONO Matteo LAM m.t.
96 171 SALEH Mohd Zamri TSG m.t.
97 23 LIU Jianpeng HEN m.t.
98 16 XU Gang LAM m.t.
99 183 AYAZBAYEV Maxat AST m.t.
100 27 WANG Bo HEN m.t.
101 2 BOL Jetse BEL m.t.
102 55 LEFRANCOIS Nicolas TNN m.t.
103 77 SISKEVICIUS Paulius LPM m.t.
104 132 ZHURKIN Nikolay RTS m.t.
105 133 NINO CORREDOR Victor RTS m.t.
106 116 Chiu Hosan HKG m.t.
107 182 GRUZDEV Dmitriy AST m.t.
108 143 BAI Li Jun MSS m.t.
109 54 PERRY Aaron TNN m.t.
110 141 JIANG Zhi Hui MSS m.t.
111 105 BLAHA Martin ADP -3
112 161 LIU Yuepeng YDL m.t.
113 85 AEARKOV YURIY UKR m.t.
114 52 CLANCY Stephen TNN m.t.
115 142 GU Ying Chuan MSS m.t.
116 43 GOESINNEN Floris DPC m.t.
117 71 ANTOMARCHI Julien LPM m.t.
118 155 YU Shi Jie TYD m.t.
119 145 NI Yi Hui MSS m.t.
120 166 LI Jiamin YDL m.t.
121 47 KERBY Jordan DPC 1:56:55 +25
122 103 FORST Roman ADP m.t.
123 104 KRAUS Jan ADP 1:56:58 +28
124 164 LIU Jiankun YDL 1:57:05 +35
125 196 KUREK Adrian CCC 1:57:07 +37
126 101 HACECKY Vojtech ADP m.t.
127 175 MAZUKI Nur Amirul Fakhruddin TSG 1:57:08 +38
128 162 LIU Wei YDL 1:57:12 +42
129 144 WU Nan MSS 1:57:18 +48
130 42 JOHNSON BENJAMIN DPC 1:57:24 +54
131 56 RAEYMAEKERS Thomas TNN 1:57:31 +1:01
132 167 Li Guanghui YDL 1:57:50 +1:20
133 135 CHANG Wei Kei RTS 1:56:30

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa