Lazer Z1Bike Radar właśnie ocenił Z1 na 4,5 w 5 gwiazdkowej skali na swojej stronie internetowej i stwierdził:

“Z1 oferujący 31 otworów wentylacyjnych jest najlepiej wentylowanym kaskiem jaki został do tej pory zaprojektowany. Przy dużych prędkościach, czuje się tak, jakby potężny wentylator został skierowany na głowę. Nawet przy prędkościach od 10-12 km/h był zauważalny przepływ powietrza, więc Z1 powinien być również wystarczająco komfortowy dla zwolenników rowerów cross-country. Głębokie kanały wewnątrz kasku prowadzą zasysane powietrze w kierunku czubka głowy – odparowując pot, zanim będzie miał szansę skapnąć na okulary. Przy tym waga w rozmiarze S wynosi zaledwie 190 gram czyniąc go rewelacją sezonu.”

Pomyśl o swoim obecnym kasku, a teraz wyobraź sobie go, lżejszego, z bardziej komfortowym dopasowaniem, lepszym systemem wentylacji, dodatkową skorupą AeroShell i lepszą ochroną przed uderzeniami z boku. To właśnie oferuje nowy Lazer Z1. Opierając się na długiej tradycji innowacji, Lazer postanowił połączyć wszystkie elementy kasku wysokiej wydajności i wcisnąć każdą innowację w miarę możliwości. Na 220 gramów (certyfikat CE rozmiar medium – średni), jest to najlżejszy kask Lazer w historii bez utraty stylu, bezpieczeństwa i komfortu. Przemyślana stylizacja, wygląd współczesnego kasku szosowego wysokiej jakości z wbudowanym skrzydłem na górze kasku. Aby stworzyć tak wygodny kask, zrobiliśmy ulepszoną, ekstra lekką wersję naszego nagradzanego systemu Rollsys, zwanego ARS lub Advanced Rollsys System.

To zapewnia wygodne, komfortowe jak dotychczas uczucie, które trwa przez cały czas naszej jazdy. Wentylacja została zaprojektowana z myślą o optymalnym przepływie powietrza, aby zapewnić wystarczające chłodzenie podczas upałów. Proste rozdzielacze pasków (SSD) zapewniają także dodatkowe chłodzenie i najprostszy możliwy sposób dopasowania pasków mocujących kasku. Jeśli na zewnątrz jest zimno, lub jeśli chcesz zwiększyć aerodynamikę kasku Z1, zastosuj AeroShell. W ten sposób można używać kasku przez cały rok. I do tego wszystkiego mamy dostosowane do projektu kasku, dodatkowe pokrycie na boki głowy aby zapewnić większe bezpieczeństwo. Nazwaliśmy go T-pro. Boki czaszki są słabymi punktami, które są często narażone w razie wypadku. Ale z osłoną T-pro, kask jest niższy w newralgicznych punktach i zapewnia lepszą ochronę najważniejszej części głowy.

System dopasowania: Advanced Rollsys SystemLazer2
Konstrukcja: In-Mold (4 części)
Wentylacja: 31 otworów
Waga: 220g (dla rozmiaru M)
Certyfikat: CE-CPSC-AS
Rozmiar: (M) 54-57 cm / (L) 57-60 cm

Kask będzie dostępny na początku lipca, a jego koszt to 949,90 zł.

Jeśli chcielibyście go kupić, prosimy o kontakt z naszym sklepem: sklep@naszosie.pl lub tel. 530 599 055. Zapraszamy!

Kolory:

Lzaer 1

 

Informacja prasowa