nizzoloGiacomo Nizzolo (Trek Factory Racing) po finiszu z peletonu wygrał trzeci etap Tour de San Luis. Drugie miejsce zajął Francisco Ventoso (Movistar), a trzeci był Tom Boonen (Omega Pharma – Quick Step).

W trzecim dniu zmagań w Tour de San Luis kolarze mieli do pokonania niespełna 176 kilometrów z Tilisarao do Ave Fénix Juana Koslay. Tym razem profil etapu nie był tak ciężki jak dzień wcześniej, ale temperatura w okolicach 40 stopni nie nastrajała zbyt optymistycznie.

Sześciu zawodników nie chciało “grzać” się w dużym peletonie i postanowiło w mniejszej grupce zbliżać się do linii mety. Na harce zdecydowali się: Rubén Ramos i Julian Barrientos, Juan Ignacio Curuchet (wszyscy Argentyna), Clément Koretzky (Bretagne- Séché Environnement), Patricio Almonacid Gonzáles (Chile), Ignacio Maldonado (Urugwaj). Premię górską 3. kategorii wygrał Almonacid, a kilkanaście kilometrów dalej lotny finisz padł łupem Curuchet.

Około 50 kilometrów przed metą ucieczka została skasowana, a peleton przez silny wiatr trochę się podzielił. Z głównej grupy odpadł między innymi Joaquim Rodriguez (Katusha). Komplet punktów na drugiej lotnej premii zgarnął zwycięzca ubiegłorocznego Tour de Pologne, Pieter Weening (Orica – GreenEDGE). Kolejną akcję zaczepną zainicjowała czwórka zawodników: Daniel Diaz, Alfredo Lucero (obaj San Luis Somos Todos), Marco Marcato (Cannondale) i Weening.

Ucieczka został skasowana bardzo szybko i peleton szykował się końcowego finiszu. Pięknie Toma Boonena próbował rozprowadzić Mark Cavendish (Omega Pharma – Quick Step), ale Belgowi zabrakło trochę sił przed kreską. Wygrał Giacomo Nizzolo (Trek Factory Racing), który pokonał Francisco Ventoso (Movistar) i Boonena.

Liderem pozostał Philip Gaimon (Garmin – Sharp).

Wyniki (TOP 10):

1º 144 NIZZOLO, Giacomo SUI TREK FACTORY RACING 4:14:19
2º 116 VENTOSO, Fco.jose ESP MOVISTAR mt.
3º 121 BOONEN, Tom BEL OMEGA PHARMA-QUICK S mt.
4º 54 FARRAR, Tayler USA GARMIN -SHARP mt.
5º 15 APPOLLONIO, Davide ITA AG2R LA MONDIALE mt.
6º 41 CARUSO, Damiano ITA CANNONDALE mt.
7º 33 PHINNEY, Taylor USA BMC RACING TEAM mt.
8º 171 ARANGO, Juan E. COL TEAM COLOMBIA mt.
9º 172 AVILA, Edwin A. COL TEAM COLOMBIA mt.
10º 184 DE MAAR, Marc AHO TEAM UNITEDHEALTHCAR mt.
11º 164 KORETZKY, Clement FRA BRETANGNE SECHA ENV. mt.
12º 162 DELAPLACE, Anthony FRA BRETANGNE SECHA ENV. mt.
13º 124 CAVENDISH, Mark GBR OMEGA PHARMA-QUICK S mt.
14º 35 STETINA, Peter USA BMC RACING TEAM mt.
15º 25 KESSIAKOFF, Fredrik SWE ASTANA mt.
16º 133 KRUOPIS, Aidis LTU ORICA-GREENEDGE mt.
17º 24 LANDA, Mikel ESP ASTANA mt.
18º 195 VERSCHOOR, Martijn NED TEAM NOVO NORDISK mt.
19º 186 KEOUGH, Luke USA TEAM UNITEDHEALTHCAR mt.
20º 185 EUSER, Lucas USA TEAM UNITEDHEALTHCAR mt.
21º 131 SANTAROMITA, Ivan ITA ORICA-GREENEDGE mt.
22º 134 MEIER, Christian CAN ORICA-GREENEDGE mt.
23º 141 ALAFACI, Eugenio ITA TREK FACTORY RACING mt.
24º 91 LEZICA, Facundo ARG SEL. ARGENTINA mt.
25º 161 SEPULVEDA, Eduardo ARG BRETANGNE SECHA ENV. mt.
26º 62 CARUSO, Giampaolo ITA KATUSHA mt.
27º 181 ALZATE, Carlos COL TEAM UNITEDHEALTHCAR mt.
28º 111 AMADOR, Andrey CRC MOVISTAR mt.
29º 83 DEHAES, Kenny BEL LOTTO BELISOL mt.
30º 73 MODOLO, Sacha ITA LAMPRE-MERIDA mt.
31º 102 CRESPO, Marcos ARG BUENOS AIRES PROVINC mt.
32º 32 NERZ, Dominik GER BMC RACING TEAM mt.
33º 36 WARBASSE, Lawrence USA BMC RACING TEAM mt.
34º 114 QUINTANA, Nairo COL MOVISTAR mt.
35º 205 BRENES, Gregori CRC JAMIS-HAGENS BERMAN mt.
36º 152 SELLA, Emanuele ITA ANDRONI GIOCATOLI mt.
37º 142 ARREDONDO, Julian COL TREK FACTORY RACING mt.
38º 224 MALDONADO, Ignacio URU SEL. URUGUAY mt.
39º 71 ANACONA, Winner COL LAMPRE-MERIDA mt.
40º 225 FERRARI, Fabricio URU SEL. URUGUAY mt.
41º 194 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK mt.
42º 31 ATAPUMA, Darwin COL BMC RACING TEAM mt.
43º 84 V.DEN BROECK, Jurgen BEL LOTTO BELISOL mt.
44º 156 ZILIOLI, Gianfranco ITA ANDRONI GIOCATOLI mt.
45º 21 NIBALI, Vicenzo ITA ASTANA mt.
46º 146 ZUBELDIA, Haimar ESP TREK FACTORY RACING mt.
47º 16 POZZOVIVO, Domenico ITA AG2R LA MONDIALE mt.
48º 204 JACQUES-MA., Benjamin USA JAMIS-HAGENS BERMAN mt.
49º 6 MOYANO, Enzo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS mt.
50º 165 GUILLOU, Florian FRA BRETANGNE SECHA ENV. mt.
51º 106 SIVORI, Ariel ARG BUENOS AIRES PROVINC mt.
52º 63 LOSADA, Alberto ESP KATUSHA mt.
53º 53 DANIELSON, Thomas USA GARMIN -SHARP mt.
54º 55 GAIMON, Phillip USA GARMIN -SHARP mt.
55º 143 HONDO, Danilo GER TREK FACTORY RACING mt.
56º 201 HAEDO, Juan Jose ARG JAMIS-HAGENS BERMAN mt.
57º 104 GADAY, Lucas ARG BUENOS AIRES PROVINC mt.
58º 214 WEBER, Cleberson BRA CLUB DATARO-BOTTECCH mt.
59º 75 RICHEZE, Maximiliano ARG LAMPRE-MERIDA mt.
60º 202 SQUIRE, Robert USA JAMIS-HAGENS BERMAN mt.
61º 176 VALENCIA, Juan Pablo COL TEAM COLOMBIA mt.
62º 175 RUBIANO, Miguel A. COL TEAM COLOMBIA mt.
63º 5 GODOY, Sergio ARG SAN LUIS SOMOS TODOS mt.
64º 182 BOLIVAR, Isaac COL TEAM UNITEDHEALTHCAR mt.
65º 135 YATES, Adam GBR ORICA-GREENEDGE mt.
66º 215 VIEIRA, Alcides BRA CLUB DATARO-BOTTECCH mt.
67º 166 BIDEAU, Jean-marc FRA BRETANGNE SECHA ENV. mt.
68º 1 DIAZ, Daniel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS mt.
69º 72 CUNEGO, Damiano ITA LAMPRE-MERIDA mt.
70º 4 LUCERO, Alfredo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS mt.
71º 154 FACCHINI, Patrick ITA ANDRONI GIOCATOLI mt.
72º 174 DUQUE, Leonardo COL TEAM COLOMBIA mt.
73º 23 KANGERT, Tanel EST ASTANA mt.
74º 213 GODOY, Caio BRA CLUB DATARO-BOTTECCH mt.
75º 22 SCARPONI, Michele ITA ASTANA mt.
76º 13 PERAUD, Jean C. FRA AG2R LA MONDIALE mt.
77º 173 DUARTE, Fabio A. COL TEAM COLOMBIA mt.
78º 112 INTXAUSTI, Beñat ESP MOVISTAR mt.
79º 132 KEUKELEIRE, Jens BEL ORICA-GREENEDGE mt.
80º 244 BURMANN, Wolfgang CHI SEL. CHILE a 15
81º 192 LOZANO, David ESP TEAM NOVO NORDISK a 15
82º 246 ALARCON, Pablo CHI SEL. CHILE a 20
83º 86 WILLEMS, Frederick BEL LOTTO BELISOL a 22
84º 74 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE-MERIDA a 27
85º 206 JARAMILLO, Daniel COL JAMIS-HAGENS BERMAN a 35
86º 183 CLARKE, Jonny AUS TEAM UNITEDHEALTHCAR a 35
87º 231 LOPEZ, Yenier CUB SEL. CUBA a 37
88º 113 MALORI, Adriano ITA MOVISTAR a 39
89º 43 GATTO, Oscar ITA CANNONDALE a 39
90º 34 QUINZIATO, Manuel USA BMC RACING TEAM a 44
91º 46 SAGAN, Peter SVK CANNONDALE a 44
92º 212 DA ROSA, Cristian BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 44
93º 26 VANOTTI, Alessandro ITA ASTANA a 44
94º 76 SERPA, Jose COL LAMPRE-MERIDA a 44
95º 155 OCHOA, Carlos VEN ANDRONI GIOCATOLI a 44
96º 203 TERUEL, Eloy ESP JAMIS-HAGENS BERMAN a 44
97º 56 KING, Benjamin USA GARMIN -SHARP a 44
98º 115 LASTRAS, Pablo ESP MOVISTAR a 44
99º 193 MEGIAS, Javier ESP TEAM NOVO NORDISK a 46
100º 136 WEENING, Pieter NED ORICA-GREENEDGE a 56
101º 65 PAOLINI, Luca ITA KATUSHA a 01:00
102º 14 MONTAGUTI, Matteo ITA AG2R LA MONDIALE a 01:00
103º 125 VANDENBERG, Stijn BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 01:06
104º 44 MARCATO, Marco ITA CANNONDALE a 01:06
105º 45 MOSER, Moreno ITA CANNONDALE a 01:06
106º 64 MORENO, Daniel ESP KATUSHA a 01:25
107º 61 RODRIGUEZ, Joaquin ESP KATUSHA a 01:25
108º 232 MARTINEZ, Yasmani CUB SEL. CUBA a 01:52
109º 66 VICIOSO, Angel ESP KATUSHA a 02:02
110º 222 NUÑEZ, Sixto URU SEL. URUGUAY a 02:36
111º 241 GARRIDO, Gonzalo CHI SEL. CHILE a 02:36
112º 107 TOLOSA, Sebastian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 02:36
113º 245 ALVARADO, Adrian CHI SEL. CHILE a 02:36
114º 223 MASCARAÑAS, Richard URU SEL. URUGUAY a 02:36
115º 42 DE MARCHI, Alessandro ITA CANNONDALE a 03:31
116º 82 VAN DER SANDE, Tosh BEL LOTTO BELISOL a 03:31
117º 2 GIACINTI, Jorge ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:02
118º 235 ALONSO, Lisnandi CUB SEL. CUBA a 05:50
119º 7 GUEVARA, Emanuel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 05:50
120º 11 BETANCUR, Carlos COL AG2R LA MONDIALE a 05:50
121º 163 FONSECA, Armindo FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 05:50
122º 242 ALMONACID, Patricio CHI SEL. CHILE a 07:56
123º 243 GUZMAN, Jonathan CHI SEL. CHILE a 07:56
124º 151 FRAPPORTI, Marco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 07:56
125º 122 BRAMBILLA, Gianluca ITA OMEGA PHARMA-QUICK S a 07:56
126º 153 BELLETTI, Manuel ITA ANDRONI GIOCATOLI a 07:56
127º 12 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 07:56
128º 211 CABRERA, Ramiro URU CLUB DATARO-BOTTECCH a 07:56
129º 85 VANENDERT, Jelle BEL LOTTO BELISOL a 07:56
130º 81 ARMEE, Sander BEL LOTTO BELISOL a 07:56
131º 126 V.KEIRSBULCK, Guill. BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 07:56
132º 96 BARRIENTOS, Julian ARG SEL. ARGENTINA a 07:56
133º 98 RAMOS, Ruben G. ARG SEL. ARGENTINA a 07:56
134º 92 CURUCHET, Juan I. ARG SEL. ARGENTINA a 07:56
135º 103 GADAY, Julian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 07:56
136º 191 DEMESMAEKERS, Kevin BEL TEAM NOVO NORDISK a 07:56
137º 52 BROWN, Nathan USA GARMIN -SHARP a 09:14
138º 97 CONTRERAS, Emiliano J. ARG SEL. ARGENTINA a 11:30
139º 8 MARTINEZ, Cristian ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 11:30
140º 95 TIVANI, German N. ARG SEL. ARGENTINA a 11:30
141º 105 ARONE, Claudio ARG BUENOS AIRES PROVINC a 11:30
142º 101 PEREZ, Walter ARG BUENOS AIRES PROVINC a 11:30
143º 196 WILLIAMS, Christopher AUS TEAM NOVO NORDISK a 11:30
144º 221 PRESA, Matias URU SEL. URUGUAY a 13:05
145º 145 SILVESTRE, Fabio POR TREK FACTORY RACING a 13:05
146º 93 RICHEZE, Mauro Abel ARG SEL. ARGENTINA a 13:05
147º 233 MARCOS, Leandro CUB SEL. CUBA a 13:05
148º 216 RODRIGUES, Thiago BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 33:50
149º 236 SOCA, Alvaro CUB SEL. CUBA a 33:50

Klasyfikacja generalna:
1º 55 GAIMON, Phillip USA GARMIN -SHARP 12:34:53
2º 184 DE MAAR, Marc AHO TEAM UNITEDHEALTHCAR a 01:47
3º 134 MEIER, Christian CAN ORICA-GREENEDGE a 03:56
4º 35 STETINA, Peter USA BMC RACING TEAM a 04:16
5º 142 ARREDONDO, Julian COL TREK FACTORY RACING a 04:16
6º 31 ATAPUMA, Darwin COL BMC RACING TEAM a 04:19
7º 114 QUINTANA, Nairo COL MOVISTAR a 04:19
8º 146 ZUBELDIA, Haimar ESP TREK FACTORY RACING a 04:21
9º 16 POZZOVIVO, Domenico ITA AG2R LA MONDIALE a 04:21
10º 131 SANTAROMITA, Ivan ITA ORICA-GREENEDGE a 04:21
11º 41 CARUSO, Damiano ITA CANNONDALE a 04:24
12º 53 DANIELSON, Thomas USA GARMIN -SHARP a 04:24
13º 161 SEPULVEDA, Eduardo ARG BRETANGNE SECHA ENV. a 04:24
14º 175 RUBIANO, Miguel A. COL TEAM COLOMBIA a 04:24
15º 6 MOYANO, Enzo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:27
16º 185 EUSER, Lucas USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:27
17º 182 BOLIVAR, Isaac COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:27
18º 165 GUILLOU, Florian FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:47
19º 135 YATES, Adam GBR ORICA-GREENEDGE a 04:47
20º 202 SQUIRE, Robert USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:47
21º 71 ANACONA, Winner COL LAMPRE-MERIDA a 04:50
22º 84 V.DEN BROECK, Jurgen BEL LOTTO BELISOL a 04:55
23º 32 NERZ, Dominik GER BMC RACING TEAM a 04:55
24º 156 ZILIOLI, Gianfranco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 05:00
25º 21 NIBALI, Vicenzo ITA ASTANA a 05:10
26º 36 WARBASSE, Lawrence USA BMC RACING TEAM a 05:10
27º 5 GODOY, Sergio ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 05:10
28º 24 LANDA, Mikel ESP ASTANA a 05:15
29º 152 SELLA, Emanuele ITA ANDRONI GIOCATOLI a 05:15
30º 72 CUNEGO, Damiano ITA LAMPRE-MERIDA a 05:17
31º 154 FACCHINI, Patrick ITA ANDRONI GIOCATOLI a 05:23
32º 112 INTXAUSTI, Beñat ESP MOVISTAR a 05:33
33º 213 GODOY, Caio BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 05:36
34º 215 VIEIRA, Alcides BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 05:47
35º 63 LOSADA, Alberto ESP KATUSHA a 05:49
36º 176 VALENCIA, Juan Pablo COL TEAM COLOMBIA a 06:02
37º 4 LUCERO, Alfredo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 06:05
38º 164 KORETZKY, Clement FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 06:19
39º 214 WEBER, Cleberson BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 06:28
40º 22 SCARPONI, Michele ITA ASTANA a 06:35
41º 143 HONDO, Danilo GER TREK FACTORY RACING a 06:54
42º 225 FERRARI, Fabricio URU SEL. URUGUAY a 06:54
43º 166 BIDEAU, Jean-marc FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 06:54
44º 111 AMADOR, Andrey CRC MOVISTAR a 06:58
45º 121 BOONEN, Tom BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 06:58
46º 1 DIAZ, Daniel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 06:58
47º 192 LOZANO, David ESP TEAM NOVO NORDISK a 07:09
48º 162 DELAPLACE, Anthony FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 07:23
49º 244 BURMANN, Wolfgang CHI SEL. CHILE a 07:25
50º 172 AVILA, Edwin A. COL TEAM COLOMBIA a 07:28
51º 206 JARAMILLO, Daniel COL JAMIS-HAGENS BERMAN a 07:33
52º 104 GADAY, Lucas ARG BUENOS AIRES PROVINC a 07:55
53º 25 KESSIAKOFF, Fredrik SWE ASTANA a 08:19
54º 33 PHINNEY, Taylor USA BMC RACING TEAM a 08:34
55º 224 MALDONADO, Ignacio URU SEL. URUGUAY a 08:34
56º 65 PAOLINI, Luca ITA KATUSHA a 08:45
57º 76 SERPA, Jose COL LAMPRE-MERIDA a 08:48
58º 193 MEGIAS, Javier ESP TEAM NOVO NORDISK a 08:50
59º 171 ARANGO, Juan E. COL TEAM COLOMBIA a 09:55
60º 181 ALZATE, Carlos COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 09:55
61º 195 VERSCHOOR, Martijn NED TEAM NOVO NORDISK a 09:55
62º 194 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK a 09:55
63º 155 OCHOA, Carlos VEN ANDRONI GIOCATOLI a 10:39
64º 205 BRENES, Gregori CRC JAMIS-HAGENS BERMAN a 10:54
65º 14 MONTAGUTI, Matteo ITA AG2R LA MONDIALE a 10:55
66º 133 KRUOPIS, Aidis LTU ORICA-GREENEDGE a 11:22
67º 186 KEOUGH, Luke USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 11:22
68º 132 KEUKELEIRE, Jens BEL ORICA-GREENEDGE a 11:22
69º 173 DUARTE, Fabio A. COL TEAM COLOMBIA a 11:22
70º 13 PERAUD, Jean C. FRA AG2R LA MONDIALE a 11:22
71º 212 DA ROSA, Cristian BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 11:23
72º 201 HAEDO, Juan Jose ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 11:42
73º 174 DUQUE, Leonardo COL TEAM COLOMBIA a 11:42
74º 106 SIVORI, Ariel ARG BUENOS AIRES PROVINC a 11:42
75º 23 KANGERT, Tanel EST ASTANA a 11:42
76º 86 WILLEMS, Frederick BEL LOTTO BELISOL a 11:44
77º 204 JACQUES-MA., Benjamin USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 11:51
78º 113 MALORI, Adriano ITA MOVISTAR a 12:01
79º 62 CARUSO, Giampaolo ITA KATUSHA a 12:02
80º 44 MARCATO, Marco ITA CANNONDALE a 12:03
81º 34 QUINZIATO, Manuel USA BMC RACING TEAM a 12:06
82º 74 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE-MERIDA a 12:09
83º 246 ALARCON, Pablo CHI SEL. CHILE a 12:16
84º 43 GATTO, Oscar ITA CANNONDALE a 12:21
85º 56 KING, Benjamin USA GARMIN -SHARP a 12:26
86º 46 SAGAN, Peter SVK CANNONDALE a 12:26
87º 61 RODRIGUEZ, Joaquin ESP KATUSHA a 12:47
88º 125 VANDENBERG, Stijn BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 12:48
89º 45 MOSER, Moreno ITA CANNONDALE a 12:48
90º 64 MORENO, Daniel ESP KATUSHA a 13:23
91º 66 VICIOSO, Angel ESP KATUSHA a 13:24
92º 82 VAN DER SANDE, Tosh BEL LOTTO BELISOL a 13:26
93º 42 DE MARCHI, Alessandro ITA CANNONDALE a 13:26
94º 122 BRAMBILLA, Gianluca ITA OMEGA PHARMA-QUICK S a 13:30
95º 116 VENTOSO, Fco.jose ESP MOVISTAR a 13:32
96º 241 GARRIDO, Gonzalo CHI SEL. CHILE a 13:58
97º 115 LASTRAS, Pablo ESP MOVISTAR a 14:16
98º 54 FARRAR, Tayler USA GARMIN -SHARP a 14:17
99º 124 CAVENDISH, Mark GBR OMEGA PHARMA-QUICK S a 14:17
100º 183 CLARKE, Jonny AUS TEAM UNITEDHEALTHCAR a 14:52
101º 144 NIZZOLO, Giacomo SUI TREK FACTORY RACING a 14:53
102º 92 CURUCHET, Juan I. ARG SEL. ARGENTINA a 14:54
103º 136 WEENING, Pieter NED ORICA-GREENEDGE a 15:12
104º 15 APPOLLONIO, Davide ITA AG2R LA MONDIALE a 15:30
105º 141 ALAFACI, Eugenio ITA TREK FACTORY RACING a 15:43
106º 7 GUEVARA, Emanuel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 15:45
107º 231 LOPEZ, Yenier CUB SEL. CUBA a 15:57
108º 98 RAMOS, Ruben G. ARG SEL. ARGENTINA a 16:03
109º 83 DEHAES, Kenny BEL LOTTO BELISOL a 16:27
110º 26 VANOTTI, Alessandro ITA ASTANA a 16:27
111º 223 MASCARAÑAS, Richard URU SEL. URUGUAY a 17:08
112º 91 LEZICA, Facundo ARG SEL. ARGENTINA a 17:25
113º 232 MARTINEZ, Yasmani CUB SEL. CUBA a 17:45
114º 242 ALMONACID, Patricio CHI SEL. CHILE a 17:51
115º 191 DEMESMAEKERS, Kevin BEL TEAM NOVO NORDISK a 17:51
116º 203 TERUEL, Eloy ESP JAMIS-HAGENS BERMAN a 18:09
117º 97 CONTRERAS, Emiliano J. ARG SEL. ARGENTINA a 18:29
118º 2 GIACINTI, Jorge ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 18:32
119º 245 ALVARADO, Adrian CHI SEL. CHILE a 19:18
120º 12 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 19:18
121º 73 MODOLO, Sacha ITA LAMPRE-MERIDA a 19:19
122º 75 RICHEZE, Maximiliano ARG LAMPRE-MERIDA a 19:19
123º 153 BELLETTI, Manuel ITA ANDRONI GIOCATOLI a 19:38
124º 151 FRAPPORTI, Marco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 19:38
125º 211 CABRERA, Ramiro URU CLUB DATARO-BOTTECCH a 19:38
126º 107 TOLOSA, Sebastian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 20:01
127º 235 ALONSO, Lisnandi CUB SEL. CUBA a 21:10
128º 126 V.KEIRSBULCK, Guill. BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 22:57
129º 163 FONSECA, Armindo FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 23:15
130º 11 BETANCUR, Carlos COL AG2R LA MONDIALE a 23:15
131º 96 BARRIENTOS, Julian ARG SEL. ARGENTINA a 23:16
132º 221 PRESA, Matias URU SEL. URUGUAY a 23:26
133º 95 TIVANI, German N. ARG SEL. ARGENTINA a 23:34
134º 243 GUZMAN, Jonathan CHI SEL. CHILE a 25:21
135º 102 CRESPO, Marcos ARG BUENOS AIRES PROVINC a 26:28
136º 52 BROWN, Nathan USA GARMIN -SHARP a 27:16
137º 196 WILLIAMS, Christopher AUS TEAM NOVO NORDISK a 28:55
138º 105 ARONE, Claudio ARG BUENOS AIRES PROVINC a 28:55
139º 8 MARTINEZ, Cristian ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 29:15
140º 145 SILVESTRE, Fabio POR TREK FACTORY RACING a 29:32
141º 85 VANENDERT, Jelle BEL LOTTO BELISOL a 30:47
142º 81 ARMEE, Sander BEL LOTTO BELISOL a 32:57
143º 103 GADAY, Julian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 33:17
144º 233 MARCOS, Leandro CUB SEL. CUBA a 33:20
145º 93 RICHEZE, Mauro Abel ARG SEL. ARGENTINA a 33:26
146º 101 PEREZ, Walter ARG BUENOS AIRES PROVINC a 35:15
147º 222 NUÑEZ, Sixto URU SEL. URUGUAY a 49:37
148º 216 RODRIGUES, Thiago BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 57:01
149º 236 SOCA, Alvaro CUB SEL. CUBA a 01:19:24

 

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga