Joaquim Rodriguez Vincenzo NibaliDanilo Di Luca w rozrywkowym programie emitowanym we włoskiej telewizji stwierdził, że 90 % zawodników w peletonie Giro d`Italia jedzie na dopingu. Ostro na te słowa zareagowali Vincenzo Nibali i Joaquim Rodriguez.

„Dla mnie, Danilo przejawia objawy zagubionego człowieka. Nie wie co zrobić, aby zarobić więcej pieniędzy”, skomentował ubiegłoroczny triumfator Rosa Corsa dla Gazzetta dello Sport . Przykro mi to mówić, bo był moim świetnym kolegą. Teraz mogę tylko stwierdzić, że z jego mózgiem coś jest nie tak”, dodał lider Astany.

„Danilo wypowiada się teraz w ten sposób, bo wszyscy wiemy, jak zachowywał się w trakcie całej swojej kariery”, powiedział z kolei Joaquim Rodriguez dla Tuttobici„Nie chcę jednak dodawać już nic w jego temacie. Di Luca nie zasługuje na to, bym stwarzał mu publiczny rozgłos”, zakończył kolarz Katushy.

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa

guest
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł

„Dla mnie, Danilo przejawia objawy zagubionego człowieka. Nie wie co zrobić, aby zarobić więcej pieniędzy”albo „Nie chcę jednak dodawać już nic w jego temacie. Di Luca nie zasługuje na to, bym stwarzał mu publiczny rozgłos”. Wypisz wymaluj jakbym słyszał Armstronga sprzed lat, a co było potem wszyscy wiedzą. Ogólnie to najlepiej z gościa zrobić idiotę.

seryjny_morderca66adolf_eichmann121212
seryjny_morderca66adolf_eichmann121212

co ten nibali????? głupi jest??????

joł
joł

Tak samo mówiono o Landisie. Szczur i takie tam. A jednak nie kłamał. Poczekamy zobaczymy:)

MaciekG.
MaciekG.

Panowie moderatorzy, nie przyjmujecie niektórych komentarzy z negatywnymi opiniami o stronie, a ten pan nade mną dodał konstruktywny komentarz…? Z jakiegoś powodu chyba macie tą akceptację komentarzy 😉

MaciekG.
MaciekG.

Oczywiście miałem na myśli Pana „seryjny_morderca66adolf_eichmann121212”

roman
roman

joł ma rację sytuacja bardzo podobna do tej z LA z tą różnicą, że Di Luca nie chce się pchać do polityki a tym samym wymiar sprawiedliwości ichnijeszy nie będzie miał tyle determinacji żeby wytroić takie dziadostwo rozejdzie się po kościach jak nic. A skoro mówi tak kolarz z zawodowego peletonu to wie co mówi