Luis Leon SanchezLuis Leon Sanchez spędzi następny sezon w barwach Caja Rural-RGA. Potwierdziły się więc doniesienia hiszpańskich mediów, które od kilku tygodni „ćwierkały” o tym transferze.

LuLu Sanchez zamknął więc 20. osobowy skład pro-kontynentalnej ekipy w której występuje też Karol Domagalski. Hiszpan stał się zatem największym gwiazdorem Caja Rural.

Przypomnijmy, że Belkin Pro Cycling, czyli były pracodawca Sancheza chciał pozbyć się ze swoich szeregów specjalistę od jazdy indywidualnej na czas. Doświadczony kolarz w ostatnich miesiącach łączony był z różnymi aferami dopingowymi. ”Jego nazwisko pojawia się w zbyt wielu sprawach”, powiedział kilka tygodni temu rzecznik prasowy ekipy dla gazety De Telegraaf.

LuLu Sanchez miał ważny kontrakt z Belkinem do 2015 roku, ale szefostwo teamu zdecydowało się wypłacić równowartość jego kontraktu, w zamian za rozwiązanie umowy. Nie oficjalnie mówi się, że kwota ta oscylowała w granicach 2,5 mln euro.

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa

Poprzedni artykułTrzy biało-czerwone w Ladies Tour of Qatar?
Następny artykułThibaut Pinot: „Muszę przestać bać się zjazdów”
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments