Katarzyna PawłowskaWiele wskazuje na to, że w Ladies Tour of Qatar zobaczymy trzy Polki. Ekipa  Boels-Dolmans Cycling Team przedstawiła swój skład na tę imprezę. Znajduje się w nim Katarzyna Pawłowska. Na Bliskim Wschodzie wystąpi prawdopodobnie też Katarzyna Niewiadoma (Rabobank – Liv – Giant) oraz Małgorzata Jasińska (Alé – Cipollini – Galassia)

Holenderski zespół w którym od nowego sezonu występować będzie była mistrzyni Polski – ogłosił już skład na Ladies Tour of Qatar, który tradycyjnie odbędzie się w lutym. Liderką  Boels-Dolmans Cycling Team będzie aktualna mistrzyni świata w jeździe na czas – Ellen van Dijk, dla której (tak jak dla Pawłowskiej) będzie to debiut w nowych barwach.  Oprócz nich, do Kataru pojadą także:  Lizzie Armitstead, Christine Majerus, Romy Kasper oraz Marieke van Wanroij.

Wiele wskazuje na to, że w zestawieniu Rabobank-Liv-Giant nie zabraknie Kasi Niewiadomej, a w składzie  Alé – Cipollini – Galassia pojawić może się Małgorzata Jasińska.

 

Andrzej Gucwa

Poprzedni artykułSamuel Sanchez cały czas w bardzo trudnej sytuacji
Następny artykułLuis Leon Sanchez oficjalnie w Caja Rural-RGA
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments