Piotr KosmalaMiło nam poinformować, że ekipa ActiveJet Team w sezonie 2014 ścigać się będzie na najlepszych rowerach na świecie marki Trek! Dodatkowo Trek wyposaży zawodników ActiveJet Team w komponenty i akcesoria marki Bontrager.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z ActiveJet Team z kilku powodów. Po pierwsze kolekcja rowerów szosowych ma kluczowe znaczenie w ofercie marki Trek, po drugie rowery szosowe na rynku polskim zdobywają coraz większą rzeszę sympatyków. Spodobał nam się także pomysł Piotrów – Bielińskiego i Kosmali na zbudowanie Madone6seriesteamu złożonego z młodych, perspektywicznych zawodników.

Chcemy pomóc w sportowym rozwoju tych chłopaków, dostarczając im sprzęt z najwyższej półki. Wyposażymy team w sprzęt sprawdzony w największych światowych wyścigach przez m.in. Radioshack Leopard Trek – od stycznia przez Trek Factory Racing – testowany i używany przez takich zawodników jak Fabian Cancellara, Jens Voigt, czy Chris Horner – powiedział Kacper Wójcik, Menedżer marki Trek w Polsce.

Zawodnicy ActiveJet Team korzystać będą z rowerów szosowych Madone 6 series, a w jeździe na czas Speed Concept 9 series. – Obie ramy są ręcznie produkowane z karbonu OCLV w fabryce Trek-a w Waterloo w Wisconsin, a my jako Trek udzielamy na nie dożywotniej gwarancji. Dodatkowo Trek wyposaży zawodników w komponenty oraz akcesoria marki Bontrager. Zawodnicy teamu używać będą m.in. kół Bontrager Aeolus i RL TLR, kasków Bontrager Velocis, butów Bontrager RXL, siodeł Bontrager in Form (modele: Hilo, Paradigm, Serano), szytek Bontrager XXX oraz opon bezdętkowych R3 TLR – dodał Kacper Wójcik.

speedconcept9seriesJesteśmy dumni z tego, że będziemy mogli ścigać się na rowerach marki Trek. Od wielu lat Trek to symbol profesjonalizmu i perfekcji w każdym calu. W dobie XXI wieku sprzęt odgrywa bardzo istotną rolę w wyścigach, a współpraca z takim parterem jak Trek, gwarantuje nam rowery z najwyższej światowej półki. Jesteśmy pewni, że niejednokrotnie pomogą nam w odniesieniu zwycięstwa – powiedział Piotr Kosmala, dyrektor sportowy ActiveJet Team.

Źródło: ActiveJet Team