blancoPotwierdziły się informacje sprzed dwóch tygodni i firma Belkin podpisała umowę sponsorską z ekipą Blanco Pro Cycling. Kontrakt rozpocznie się od Tour de France i potrwa przez następne dwa i pół roku.

Przypuszczenia, które zamieściliśmy tutaj okazały się prawdziwe. Szef Blanco, Richard Plugge poinformował, że trwające dwa tygodnie negocjacje dobiegły końca. Osiemnastu zawodników ma już zagwarantowane kontrakty na przyszły sezon, nie wiadomo w którą stronę pójdzie drużyna jeśli chodzi o wzmocnienia. Roczny budżet Blanco jest szacowany na około 15 milionów euro.

Firma Belkin została założona w…garażu w 1983 roku. Po 30. latach wywodząca się z Kalifornii korporacja zatrudnia ponad 12 tysięcy pracowników w 21. krajach. Zajmuje się ona produkcją różnych akcesoriów do tabletów, telefonów komórkowych i komputerów.

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga

 

Poprzedni artykułDobczyce: Riabushenko wygrywa 1 etap. Kazimierczak Mistrzem LZS na czas!
Następny artykułTrofeo Karlsberg: Mads Pedersen wygrywa poranną czasówkę, Paluta tuż za podium!
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments