t.martinTony Martin (OPQS) wygrał 15 km czasówkę i został nowym liderem Wyścigu Dookoła Belgii. Niemiecki specjalista od czasówek pokonał Toma Dumoulina (Argos – Shimano) i Artema Ovechkina (Rusvelo).

Po dwóch sprinterskich etapach dziś kolarze zmierzyli się z 15 km jazdą na czas wokół Beveren. Na starcie mieliśmy kilku specjalistów w tej dziedzinie: Fabian Cancellara (RadioShack – Leopard), Tony Martin (OPQS), Simon Spilak (Katusha) czy Lars Boom (Blanco Pro Cycling).

Czas, który wykręcił Fabian Cancellara (19 minut i 40 sekund) okazał się być bardzo słabym wynikiem. Kolejno czas ten pobijali między innymi Wout Poels (Vacansoleil -DCM), Marc Goos (Blanco), wspomniany Spilak, czy Damien Gaudin (Europcar).

Bardzo długo na prowadzeniu był Alexander Serov (Rusvelo), który znajdował się na trasie przez 18 minut i 28 sekund. Prawie 17 sekund stracił do niego Lars Boom, który nie zaliczy póki co tego wyścigu do udanych. Ben Hermans (RadioShack – Leopard) był gorszy od Rosjanina tylko o dziesiąte części sekundy.

Wreszcie swojego kolegę z drużyny pokonał Artem Ovechkin, który zanotował czas 18 minut i 25 sekund. Następni kolarze musieli zmagać się z coraz większymi opadami deszczu i dużymi podmuchami wiatru. Znakomicie w tych warunkach zaprezentował się zawodnik Argos – Shimano, Tom Dumoulin, który poprawił czas Rosjanina o 3 sekundy.

Jeszcze lepiej pojechał wielki faworyt etapu, Tony Martin (Omega Pharma – Quick Step). Ubiegłoroczny zwycięzca wyścigu uzyskał czas 17 minut i 42 sekundy. Ponad minutę stracił mistrz świata w wyścigu ze startu wspólnego, Philippe Gilbert (BMC). Ostatecznie wygrał Martin, drugi był Dumoulin, a trzeci Ovechkin.

Wyniki:

1 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step 0:17:42

2 Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano 0:18:22

3 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo 0:18:25

4 Alexander Serov (Rus) RusVelo 0:18:28

5 Ben Hermans (Bel) RadioShack Leopard

6 Kristof Vandewalle (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:18:35

7 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:18:38

8 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:18:42

9 William Clarke (Aus) Team Argos-Shimano

10 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step 0:18:43

11 Lars Boom (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:18:45

12 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 0:18:49

13 Simon Spilak (Slo) Katusha 0:18:51

14 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:18:53

15 Stijn Devolder (Bel) RadioShack Leopard

16 Stijn Steels (Bel) Crelan-Euphony

17 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Blanco Pro Cycling Team 0:18:58

18 Alexey Tsatevich (Rus) Katusha 0:18:59

19 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 0:19:01

20 Martin Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step

21 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard

22 Jos Van Emden (Ned) Blanco Pro Cycling Team

23 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:19:02

24 Frantisek Rabon (Cze) Omega Pharma-Quick Step

25 Marc Goos (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:19:03

26 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar

27 Arthur Vanoverberghe (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:19:04

28 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha 0:19:05

29 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

30 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:19:06

31 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:19:08

32 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:19:09

33 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol

34 Maxime Vantomme (Bel) Crelan-Euphony 0:19:10

35 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quick Step

36 Aaron Gate (NZl) An Post-Chainreaction 0:19:11

37 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

38 Christophe Premont (Bel) Crelan-Euphony 0:19:14

39 Thomas Rohregger (Aut) RadioShack Leopard

40 Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha 0:19:15

41 Evan Huffman (USA) Astana Pro Team

42 Tom Jelte Slagter (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:19:16

43 Moreno Hofland (Ned) Blanco Pro Cycling Team

44 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:19:17

45 Glenn O’Shea (Aus) An Post-Chainreaction 0:19:18

46 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Argos-Shimano 0:19:20

47 Yves Lampaert (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:19:21

48 André Greipel (Ger) Lotto Belisol

49 Yann Huguet (Fra) Team Argos-Shimano

50 Artur Ershov (Rus) RusVelo 0:19:22

51 Viktor Manakov (Rus) RusVelo

52 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Argos-Shimano

53 Alexander Porsev (Rus) Katusha

54 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:19:23

55 Nikita Novikov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

56 Jérôme Baugnies (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:19:25

57 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol 0:19:26

58 Niels Albert (Bel) BKCP-Powerplus

59 Stefan Van Dijk (Ned) Accent Jobs-Wanty

60 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team 0:19:27

61 Sep Vanmarcke (Bel) Blanco Pro Cycling Team

62 David Veilleux (Can) Team Europcar

63 Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quick Step

64 Danny van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

65 Evgeny Kovalev (Rus) RusVelo

66 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 0:19:28

67 Benjamin Verraes (Bel) Accent Jobs-Wanty

68 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano 0:19:30

69 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:19:32

70 Edwig Cammaerts (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:19:33

71 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol

72 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:19:34

73 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise

74 Grégory Rast (Swi) RadioShack Leopard 0:19:35

75 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:19:38

76 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 0:19:39

77 Fabian Cancellara (Swi) RadioShack Leopard 0:19:40

78 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team 0:19:41

79 Boris Dron (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:19:42

80 Florent Barle (Fra) Cofidis, Solutions Credits

81 Dirk Finders (Ger) To Win-Josan Cycling Team

82 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:19:44

83 Wout Van Aert (Bel) Telenet-Fidea

84 Joeri Adams (Bel) Telenet-Fidea

85 Lubomir Petrus (Cze) BKCP-Powerplus 0:19:45

86 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie-Bruxelles

87 Laurent Evrard (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:19:46

88 Rob Peeters (Bel) Telenet-Fidea

89 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team

90 Stéphane Poulhies (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:19:47

91 Xavier Florencio Cabre (Spa) Katusha

92 Steven Caethoven (Bel) Accent Jobs-Wanty

93 Sven Nys (Bel) Crelan-Euphony 0:19:48

94 Sean Van De Waeter (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:19:50

95 Frédéric Amorison (Bel) Crelan-Euphony

96 Philipp Walsleben (Ger) BKCP-Powerplus

97 Jurgen Van De Walle (Bel) Lotto Belisol

98 Thomas Degand (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:19:51

99 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar

100 Jean-Pierre Drucker (Lux) Accent Jobs-Wanty 0:19:52

101 Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano

102 Sébastien Delfosse (Bel) Crelan-Euphony 0:19:53

103 Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar 0:19:54

104 Alphonse Vermote (Bel) An Post-Chainreaction

105 Simone Ponzi (Ita) Astana Pro Team

106 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 0:19:55

107 Thijs Al (Ned) Telenet-Fidea

108 Tom Van Asbroeck (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:19:57

109 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar

110 Dieter Uyttersprot (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:19:59

111 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team

112 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:20:00

113 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

114 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Belisol

115 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol

116 Egidijus Juodvalkis (Ltu) Crelan-Euphony 0:20:02

117 Laurens De Vreese (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:20:05

118 Sven Vanthourenhout (Bel) Crelan-Euphony

119 Jurgen Van Goolen (Bel) Accent Jobs-Wanty

120 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, Solutions Credits

121 David van der Poel (Ned) BKCP-Powerplus 0:20:06

122 Thomas Op T Eynde (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:20:08

123 Roman Maikin (Rus) RusVelo 0:20:09

124 Mark McNally (GBr) An Post-Chainreaction

125 Alexander Mironov (Rus) RusVelo 0:20:10

126 Sebastian Lander (Den) BMC Racing Team 0:20:11

127 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha 0:20:12

128 Wout Franssen (Bel) An Post-Chainreaction

129 Garrit Broeders (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:20:13

130 Leonid Krasnov (Rus) RusVelo

131 Thomas Leezer (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:20:14

132 Maxime Anciaux (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:20:15

133 Eduard Vorganov (Rus) Katusha 0:20:16

134 Corne Van Kessel (Ned) Telenet-Fidea 0:20:17

135 Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:20:18

136 Dieter Vanthourenhout (Bel) BKCP-Powerplus 0:20:19

137 Justin Van Hoecke (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:20:23

138 Michael Vanthourenhout (Bel) BKCP-Powerplus 0:20:24

139 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 0:20:32

140 Marcel Meisen (Ger) BKCP-Powerplus

141 Antoine Demoitie (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:20:33

142 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 0:20:35

143 Quentin Bertholet (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:20:39

144 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol

145 Jens Vandekinderen (Bel) Telenet-Fidea 0:20:42

146 Tom Meeusen (Bel) Telenet-Fidea 0:20:43

147 Steven Doms (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:20:45

148 Jonathan De Witte (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:20:49

149 James Vanlandschoot (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:20:52

150 Bart Wellens (Bel) Telenet-Fidea 0:20:53

151 Pieter Ghyllebert (Bel) An Post-Chainreaction

152 Matti Stiens (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:21:08

153 Steven Van Vooren (Bel) An Post-Chainreaction 0:21:11

154 Danilo Napolitano (Ita) Accent Jobs-Wanty 0:21:19

 

 

Klasyfikacja generalna:

1 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-Quick Step 9:04:04

2 Tom Dumoulin (Ned) Team Argos-Shimano 0:00:40

3 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:00:50

4 Kristof Vandewalle (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:00:53

5 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quick Step 0:00:59

6 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 0:01:04

7 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:01:11

8 Stijn Devolder (Bel) RadioShack Leopard

9 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Blanco Pro Cycling Team 0:01:16

10 Alexey Tsatevich (Rus) Katusha 0:01:17

11 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 0:01:19

12 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard

13 Jos Van Emden (Ned) Blanco Pro Cycling Team

14 Frantisek Rabon (Cze) Omega Pharma-Quick Step 0:01:20

15 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha 0:01:23

16 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 0:01:24

17 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:01:26

18 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:01:27

19 Maxime Vantomme (Bel) Crelan-Euphony 0:01:28

20 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Argos-Shimano 0:01:34

21 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:01:35

22 Yves Lampaert (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:01:39

23 Danny van Poppel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

24 Viktor Manakov (Rus) RusVelo 0:01:40

25 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Argos-Shimano

26 Alexander Porsev (Rus) Katusha

27 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:01:41

28 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol 0:01:44

29 Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quick Step

30 Sep Vanmarcke (Bel) Blanco Pro Cycling Team 0:01:45

31 David Veilleux (Can) Team Europcar

32 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team

33 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:01:50

34 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise

35 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:01:52

36 Grégory Rast (Swi) RadioShack Leopard 0:01:53

37 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:56

38 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 0:01:57

39 Florent Barle (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:02:00

40 Nikita Novikov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:01

41 Laurent Evrard (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:02:04

42 Sébastien Delfosse (Bel) Crelan-Euphony 0:02:11

43 Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar 0:02:12

44 Simone Ponzi (Ita) Astana Pro Team

45 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 0:02:13

46 Tom Van Asbroeck (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:02:15

47 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:18

48 Laurens De Vreese (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:02:23

49 Jurgen Van Goolen (Bel) Accent Jobs-Wanty

50 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, Solutions Credits

51 Mark McNally (GBr) An Post-Chainreaction 0:02:27

52 Sven Nys (Bel) Crelan-Euphony 0:02:30

53 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol 0:02:33

54 Eduard Vorganov (Rus) Katusha 0:02:34

55 Justin Van Hoecke (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:02:41

56 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:02:42

57 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Belisol

58 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol 0:02:52

59 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha 0:02:54

60 Artur Ershov (Rus) RusVelo 0:03:05

61 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo 0:03:57

62 Jean-Pierre Drucker (Lux) Accent Jobs-Wanty 0:04:10

63 Stijn Steels (Bel) Crelan-Euphony 0:04:22

64 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:04:31

65 Arthur Vanoverberghe (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:04:33

66 Martin Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step

67 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:04:40

68 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar 0:04:47

69 Benjamin Verraes (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:04:57

70 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano 0:04:59

71 William Clarke (Aus) Team Argos-Shimano 0:05:28

72 Lars Boom (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:05:31

73 Jérôme Baugnies (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:05:43

74 Alphonse Vermote (Bel) An Post-Chainreaction 0:05:47

75 Sven Vanthourenhout (Bel) Crelan-Euphony 0:06:25

76 Lubomir Petrus (Cze) BKCP-Powerplus 0:06:31

77 Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:06:38

78 Ben Hermans (Bel) RadioShack Leopard 0:07:24

79 Alexander Serov (Rus) RusVelo 0:07:47

80 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 0:07:57

81 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:07:58

82 Marc Goos (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:07:59

83 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:08:01

84 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:08:02

85 Aaron Gate (NZl) An Post-Chainreaction 0:08:07

86 Christophe Premont (Bel) Crelan-Euphony 0:08:10

87 Thomas Rohregger (Aut) RadioShack Leopard

88 Simon Spilak (Slo) Katusha 0:08:11

89 Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha

90 Stefan Van Dijk (Ned) Accent Jobs-Wanty

91 Tom Jelte Slagter (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:08:12

92 Moreno Hofland (Ned) Blanco Pro Cycling Team

93 Niels Albert (Bel) BKCP-Powerplus 0:08:22

94 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team 0:08:23

95 Edwig Cammaerts (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:08:29

96 Evan Huffman (USA) Astana Pro Team 0:08:35

97 Boris Dron (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:08:38

98 Glenn O’Shea (Aus) An Post-Chainreaction

99 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quick Step

100 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:08:40

101 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:08:41

102 Xavier Florencio Cabre (Spa) Katusha 0:08:43

103 Steven Caethoven (Bel) Accent Jobs-Wanty

104 Thomas Degand (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:08:47

105 Evgeny Kovalev (Rus) RusVelo

106 Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano 0:08:48

107 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team 0:08:55

108 Egidijus Juodvalkis (Ltu) Crelan-Euphony 0:08:58

109 Fabian Cancellara (Swi) RadioShack Leopard 0:09:00

110 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team 0:09:01

111 Joeri Adams (Bel) Telenet-Fidea 0:09:04

112 Roman Maikin (Rus) RusVelo 0:09:05

113 Sebastian Lander (Den) BMC Racing Team 0:09:07

114 Wout Franssen (Bel) An Post-Chainreaction 0:09:08

115 Sean Van De Waeter (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:09:10

116 Thomas Leezer (Ned) Blanco Pro Cycling Team

117 Frédéric Amorison (Bel) Crelan-Euphony

118 Stéphane Poulhies (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:09:11

119 Maxime Anciaux (Bel) Wallonie-Bruxelles

120 Corne Van Kessel (Ned) Telenet-Fidea 0:09:13

121 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar 0:09:17

122 Dieter Uyttersprot (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:09:19

123 Dirk Finders (Ger) To Win-Josan Cycling Team 0:09:25

124 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 0:09:28

125 Marcel Meisen (Ger) BKCP-Powerplus

126 Antoine Demoitie (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:09:29

127 Alexander Mironov (Rus) RusVelo 0:09:30

128 David van der Poel (Ned) BKCP-Powerplus

129 Wout Van Aert (Bel) Telenet-Fidea 0:09:32

130 Philipp Walsleben (Ger) BKCP-Powerplus 0:09:33

131 Rob Peeters (Bel) Telenet-Fidea 0:09:34

132 Leonid Krasnov (Rus) RusVelo 0:09:37

133 Thijs Al (Ned) Telenet-Fidea 0:09:38

134 Yann Huguet (Fra) Team Argos-Shimano 0:09:39

135 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 0:09:55

136 Quentin Bertholet (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:10:03

137 Steven Doms (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:10:04

138 Tom Meeusen (Bel) Telenet-Fidea 0:10:07

139 Jonathan De Witte (Bel) Wallonie-Bruxelles 0:10:09

140 Pieter Ghyllebert (Bel) An Post-Chainreaction 0:10:13

141 Bart Wellens (Bel) Telenet-Fidea 0:10:17

142 Thomas Op T Eynde (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:10:22

143 Jens Vandekinderen (Bel) Telenet-Fidea 0:10:25

144 James Vanlandschoot (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:10:26

145 Matti Stiens (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:10:28

146 Steven Van Vooren (Bel) An Post-Chainreaction 0:10:35

147 Garrit Broeders (Bel) To Win-Josan Cycling Team 0:10:40

148 Danilo Napolitano (Ita) Accent Jobs-Wanty 0:11:03

149 Jurgen Van De Walle (Bel) Lotto Belisol 0:11:26

150 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team 0:11:54

151 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol 0:12:15

152 Dieter Vanthourenhout (Bel) BKCP-Powerplus 0:15:16

153 Michael Vanthourenhout (Bel) BKCP-Powerplus 0:15:45

154 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:31:20

 


 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga