Davide RebellinW sobotę, 30 marca br. w holenderskiej prowincji Limburgia zostanie rozegrany wyścig kolarski Volta Limburg Classic. W wyścigu weźmie udział ekipa CCC Polsat Polkowice.

Volta Limburg Classic to jeden z najtrudniejszych klasyków kolarskich rozgrywanych w Holandii. Trasa jego prowadzi drogami południowej Holandii w historycznej prowincji Limburgia w okolicach stolicy regionu Maastricht.

Kolarze wystartują w miejscowości Eijsden, gdzie umiejscowiono zarówno start i metę wyścigu i będą mieli do pokonania trasę długości 196,3 kilometrów. W roku bieżącym wyścig odbędzie się już po raz 40-ty.

Na starcie wyścigu stanie 25 ekip kolarskich w ośmioosobowych składach a wśród nich ekipy Word Tour. Zobaczymy m.in. ekipy: Katusha, Vacansolei –DCM Pro Cycling Team, Europcar Team, Blanco Pro Cycling Team, Team Argos-Shimano, Rusvelo, Vini Fantini i inne.

Dyrektor sportowy, Piotr Wadecki do składu ekipy na wyścig  Volta Limburg Classic powołał kolarzy:

Davide Rebelina, Tomasza Kiendysia, Adriana Honkisza, Pawła Charuckiego, Łukasza Owsiana, Nikolaya Mihaylova, Piotra Gawrońskiego i Josefa Cernego.

Źródło: CCC Polsat

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
didi
didi

relacja live http://www.procyclinglive.com/livestream/
oglądamy i kibicujemy naszym