Dwie polskie ekipy kontynentalne znalazły się na wstępnej liście startowej francuskiego wyścigu jednodniowego – Grand Prix de Nogent-sur-Oise (1.2 UCI).
W niedzielę w Pikardii ścigać będą się ekipy Wibatech Brzeg oraz debiutująca na kolarskich trasach drużyna Andrzeja Domina – Las Vegas Power Energy Drink. Klasyk składa się z 166 kilometrowej, lekko pofałdowanej trasy. Oprócz kilku drużyn kontynentalnych, na starcie staną również najlepsze francuskie teamy amatorskie.
Wstępny skład Las Vegas Power Energy Drink:
Kamil Zieliński, Artur Detko, Tomasz Lisowicz, Kornel Sójka, Adam Wadecki, Jarosław Rębiewski, Wojciech Skarżyński, Piotr Wojciechowski.
Wstępny skład Wibatech Brzeg:
Zbigniew Gucwa, Marcin Wolski, Andrzej Bartkiewicz, Łukasz Osiecki, Tomasz Mickiewicz, Paweł Franczak, Jakub Średziński, Marcin Wolski.
Wstępna lista startowa GP de Nogent sur Oise 2013:
CC NOGENT-SUR-OISE
1 DESLANDES VADIM
2 FOURNIER MARC
3 GARSON PIERRE
4 JUNG PIERRE HENRI
5 LESECHE JEAN
6 POUILLY FELIX
7 VAN DEN ABBEELE YOAKIM
8
TEAM BERGSTRASSE JENATEC
9 BENNING HANS JOACHIM
10 BRUNO FABIAN
11 EGGER MIKE
12 HATZ CHRISTOPHER
13 HUMBERT MICHAEL
14 JESSENGERGER MARIUS
15 KENZIER ARNE
16 NAPPA FABIO
ARMEE DE TERRE
17 BARBIER RUDY
18 BODIOT ALEXIS
19 GONNET JULIEN
20 HARBONNIER SEBASTIEN
21 LE ROUX ROMAIN
22 LEVEAU JEREMY
23 TEYCHENNE MATHIEU
24 SINNER BENOIT
TEAM VORARLBERG
25 BISSINGER FLORIAN
26 RINNER DANIEL
27 WAUCH DENNIS
28 JAGER PATRICK
29 JENNY TOBIAS
30 BIEDERMANN DANIEL
31 BOURGEOIS GUILLAUME
32 SPRINGER CHRISTOPH
VC ROUEN 76
33 THILLOY R2MY
34 MOREL ANTHONY
35 MOREL JEREMY
36 LESELLIER KEVIN
37 KOWALSKI DYLAN
38 DESCAMPS ARNAUD
39 GAUTARD DAVID
40
TEAM DESIGNA KOKKEN
41 ODGAARD JESPER
42 BROGE ROLF
43 MORK ALEXANDER
44 JOHANSON MATHIS
45 GYE JAKOB
46 NORDKROGGAARD JONAS
47 MEYER MADS
48 NIELSEN PHILIP
GUIDON CHALETTOIS
49 DUGUENET STEPHANE
50 DRAKAKIS YIANNIS
51 FOUCHER SEBASTIEN
52 SARREAU MARC
53 GUERRIN FREDERIC
54 TZORTZAKIS POLYCHRONIS
55 LEBOUVIER LOICK
56 PAPADEROS ALEXANDROS
TEAM DIFFERDANGE-LOSCH
57 BIHEL CESAR
58 KAUPAS VYTAUTAS
59 PAAJANEN PAAVO
60 DE WILDE SJEF
61 COENEN JOHAN
62 HOLT SIMON
63 KAUPAS GEDIMINAS
64 DAKTERIS JANIS
ESEG DOUAI
65 PILLON ROMAIN
66 DRANCOURT PIERRE
67 ILONGO DIMITRI
68 THILLOY AURELIEN
69 VERMEULEN VALERIAN
70 DERIAUX FLORIAN
71 FLET AXEL
72 TOLLET AXEL
VENTILAIR-STERIA
73 DUPONT TIMOTHY
74 CALLEEUW JOERI
75 LEPLA JEROEN
76 ROELANDTS RUTGER
77 VAN COPPERNOLLE FRANCESCO
78 VAN LERBERGHE BERT
79 VANDEWIELE FREDERIEK
80 VANSPEYBROECK TIM
CC VILLENEUVE SAINT-GERMAIN
81 RAID RISTO
82 KINCH LLEWELLYN
83 NISU OSKAR
84 RAUSSIN JEREMY
85 FERRAND-PREVOT EVAN
86 ROUAT GEOFFREY
87 GUILLOU THIBAULT
88 GARBET NICOLAS
JOKER-MERIDA
89 FLOTTEN AUDUN BREKKE
90 SORTVEIT SONDRE
91 GJOLBERG ADRIAN
92 WILSON EDVIN
93 ENGEN TRUIS ENGEN
94 OLSEN MARTIN
95 SVENDSEN OSKAR
96 REMME STIAN
ENTENTE CYCLISTE RAISMES
97 CARESMEL ALEXIS
98 DAUMONT WILFRIED
99 COLIN ANTHONY
100 MASSON CHRISTOPHE
101 PELLERIAUX NICOLAS
102 SKRZYPCZAK DAVID
103 TIELEMANS PIERRE
104 BAROUX NICOLAS
COLBA SUPERANO HAM
105 FLAHAUT DENIS
106 FOBERT VICTOR
107 LHOTELLERIE CLEMENT
108 TANIS QUENTIN
109 MOWATT JAMES
110 FRANCOIS JURGEN
111 VERCRUYCE JIM
112 KREMER AMON
T.PALM-PÔLE CONTINENTAL WALLON
113 BARATTO JONATHAN
114 VEKEMANN MAXIME
115 HAMBROOK KIERAN
116 PONS GAETAN
117 VAN DE MAELE GLENN
118 VANSUMERE IAN
119 VESSEY TORN
120 YDENS ANDREW
DOLTCINI-FLANDERS
121 GARDEYN GORIK
122 SCHETS STEVE
123 MERTENS NICK
124 SUAREZ KEVIN
125 VERNAECKT THOMAS
126 VERWAEST KEVIN
127 BOUTTE KENZIE
128 VAN HOLDERBEKE MATHIAS
WIBATECH BRZEG
129 GUCWA ZBIGNIEW
130 WOLSKI MARCIN
131 SREDZINSKI JAKUB
132 OSIECKI LUKASZ
133 URBANOWSKI MARCIN
134 BARTKIEWICZ ANDRZEJ
135 FRANCZAK PAWEL
136 MICKIEWICZ TOMASZ
OVYTA-EIJSSEN-ACROG
137 DE VOS GERTJAN
138 FRANCKAERT GREGORY
139 JOSEPH STIJN
140 ONGHENA MATTHIAS
141 VAN DYCK YANNICK
142 VANOVERBERGHE RICHARD
143 VANREYTEN JOACHIM
144 VIAENE JONAS
TEAM JO PIELS
145 VERMEER TOM
146 HAMELINK JASPER
147 DE GREEF ROBBERT
148 DE KORT BRAM
149 VAN DER WEIJST GEERT
150 LAMMERTINK STEVEN
151 ROOSEN SJORS
152 MEIJERS DAAN
LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK
153 ZIELINSKI KAMIL
154 REBIEWSKI JAROSLAW
155 LISOWICZ TOMASZ
156 WADECKI ADAM
157 SOJKA KOMEL
158 SKARZYNSKI WOJTEK
159 WOJCIECHOWSKI PIOTR
160 DETKO ARTUR
TEAM CULT ENERGY
161 MOBERG CHRISTIAN
162 CLAUSEN PATRICK
163 REIHS MICHAEL
164 CORT MAGNUS
165 WURTZ MADS
166 STEROBO RASMUS
167 LINDE KASPER
168 KAMP ALEXANDER
TEAM NIPPO DE ROSA
169 CECCHIN ALBERTO
170 FUKUSHIMA SHINICHI
171 ISHIBASHI MANABU
172 HAYAKAWA TOMOHIRO
173 NAKANE HIDETO
174 RICHEZE ADRIAN
175 RICHEZE MAURO
176 TOKUDA TANZOU
TO WIN-JOSAN CT
177 BAIGNIES JEROME
178 BROEDERS GARRIT
179 DOMS STEVEN
180 FINDERS DIRK
181 STIENS MATTI
182 UYTTERSPROT DIETER
183 OP T EYNDE THOMAS
184 VENNEMAN ROBIN
Foto: Wibatech Brzeg
Andrzej