Wibatech BrzegDrużyna Wibatech Brzeg i Łukasz Wiśniowski (Etixx-Ihned) będą ścigać się w ten weekend na trasie dwudniowego wyścigu – Paris-Arras (2.2 UCI).

Na zawodników czekają dwa, pofałdowane etapy. Sobotni, 173 kilometrowy odcinek rozpoczyna się w Margny-les-Compiègne, gdzie co roku tradycyjnie startuje Paryż-Roubaix. Meta znajduje się w Beaurains. Z kolei w niedzielę zostanie rozegrany 182,5 kilometrowy etap ze startem i metą w Arras, niedaleko granicy z Belgią.

Na starcie staną 22. ekipy w sześcioosobowych składach. W tym gronie odnajdujemy ekipę Wibatech Brzeg, która do Francji jedzie w składzie: Łukasz Osiecki, Marcin Urbanowski, Zbigniew Gucwa, Krzysztof Tracz, Marcin Wolski i Jakub Średziński. W barwach Etixx-Ihned pojedzie także Łukasz Wiśniowski.

Kolarze Wibatech Brzeg w tym samym składzie od czwartku do niedzieli, będą ścigali się w Tour de Gironde (2.2 UCI).

Wstępna lista startowa:

CC Nogent-sur-Oise
1 DAENINCK Benoît FRA
2 * DELALOT Romain FRA
3 * FOURNIER Marc FRA
4 GRATIOT Alexandre FRA
5 * LAFFILLE Ludwig FRA
6 * POUILLY Félix FRA

Vendée U
11 NAULEAU Bryan FRA
12 * MORICE Julien FRA
13 * LECUISINIER Pierre-Henri FRA
14 * CARDIS Romain FRA
15 * BOUDAT Thomas FRA
16 * THEVENEZ Geoffrey FRA

BigMat-Auber 93
21 BACON Romain FRA
22 BACQUET Fabien FRA
23 * DASSONVILLE Flavien FRA
24 DRUJON Benoît FRA
25 DRUJON Mathieu FRA
26 TRONET Steven FRA

Roubaix-Lille Métropole
31 BOULO Matthieu FRA
32 DESRIAC Loïc FRA
33 DUVAL Julien FRA
34 KNEISKY Morgan FRA
35 KOWALSKI Rudy FRA
36 LALOUETTE Kevin FRA

La Pomme Marseille
41 ANTOMARCHI Julien FRA
42 ROSTOLLAN Thomas FRA
43 GIRAUD Benjamin FRA
44 VAUBOURZEIX Thomas FRA
45 MARTINEZ Yannick FRA
46 BAKKE Jason RSA

CC Villeneuve Saint-Germain
51 DE DECKER Bjorn BEL
52 RAID Risto EST
53 KINCH Llewellyn GBR
54 ROUAT Geoffrey FRA
55 * GARBET Nicolas FRA
56 FERRAND-PREVOT Evan FRA

Armée de Terre
61 * BARBIER Rudy FRA
62 BODIOT Alexis FRA
63 * COMBAUD Romain FRA
64 * DELETANG Alexandre FRA
65 GUYOT Yann FRA
66 TEYCHENNE Mathieu FRA

ESEG Douai
71 DELMARQUETTE Rémi BEL
72 DERIAUX Florian FRA
73 PILLON Romain FRA
74 THILLOY Aurélien FRA
75 VERHAEGHE Sander BEL
76 VERMEULEN Valérian FRA

Team Vorarlberg
81 BISSINGER Florian GER
82 BROERS Remco NED
83 DE JONGE Maarten NED
84 HRINKOW Dominik AUT
85 REZMAN Bostjan SLO
86 PELANEK Lubos CZE

Team Quantec-Indeland
91 BENOIT Andre GER
92 BERTLING Matthias GER
93 * MIESSEN Andreas GER
94 RETSCHKE Robert GER
95 WESTMATTELMANN Daniel GER
96 HELLMANN Julian GER

Lotto-Belisol U23
101 * CAROLUS Jorne BEL
102 * CAMPENAERTS Victor BEL
103 * FRISON Frederik BEL
104 * MC LAY Daniel GBR
105 * VAN ROOY Kenneth BEL
106 * VAN ZUMMEREN Stef BEL

T-Palm-Pôle Continental Wallon
111 * BARATTO Jonathan BEL
112 * CONVENS Louis BEL
113 * HAMBROOK Kieran NZL
114 * PONS Gaétan BEL
115 VAN DE MAELE Glenn BEL
116 * VESSEY Tom NZL

Wallonie-Bruxelles
121 ANCIAUX Maxime BEL
122 DE WITTE Jonathan BEL
123 DUFRASNE Jonathan BEL
124 EVRARD Laurent BEL
125 PATRON Christian BEL
126 POLAZZI Fabio BEL

Color Code-Bio Wanze
131 * VALLEE Boris BEL
132 * MOTTET Florent BEL
133 * KERF Jérôme BEL
134 * DE WINTER Ludwig BEL
135 * LELEU Antoine BEL
136 * PESTIAUX Loic BEL

Team Designas Kokken-Knudsgaard
141 * DAM Mathias DEN
142 * JOHANSSON Mathis DEN
143 * MORK Alexander DEN
144 * NORDKROGGAARD Jonas DEN
145 GYE Jacob DEN
146 * BUKDAL Joakim DEN

Team Wibatech-Brzeg
151 GUCWA Zbigniew POL
152 WOLSKI Marcin POL
153 SREDZINSKI Jakub POL
154 OSIECKI Lukasz POL
155 URBANOWSKI Marcin POL
156 TRACZ Krzysztof POL

Etixx-IHNed CT
161 * WISNIOWSKI Lukasz POL
162 VERHELST Louis BEL
163 * KONRAD Patrick AUT
164 * SENECHAL Florian FRA
165 * BOUVRY Dieter BEL
166 * HOELGAARD Markus NOR

Atlas Personal-Jakroo
171 AVERIN Maksym UKR
172 BALDO Nicolas FRA
173 * BAUR Felix SUI
174 BRAMBILLA Giorgio ITA
175 CHIOCCA Mathieu FRA
176 POLIVODA Oleksandr UKR

Lizarte-AD Galibier
181 FERNANDEZ SUAREZ Higinio ESP
182 ORTEGO DE LA RUBIA Armando ESP
183 MARTIN HERNANDEZ Victor ESP
184 GONZALEZ PRIETO Aitor ESP
185 MURGIA IOLDI Urtzi ESP
186 * PEDRERO LOPEZ Antonio ESP

Hincapie Sportwear Development Team
191 * ROSSKOPF Joey USA
192 LEWIS Joseph AUS
193 CLARK Oscar USA
194 BAKER Andy USA
195 MARTZ Alder USA
196 * TURNER Blair USA

KSV Deerlijk
201 * DE WAELE Alessandro BEL
202 * DERYCKE Giorgio BEL
203 * DERYCKE Gilles BEL
204 DESCAMPS Joris BEL
205 DEBRABANDERE Thomas BEL
206 * DE GROEVE Tanguy BEL

Team Ottignies-Perwez
211 * CADRON Julien BEL
212 CHAMPENOIS Aurélien BEL
213 COMMINETTE Jean-Michel BEL
214 DONNAY Laurent BEL
215 JOIRET Julien BEL
216 STENUIT Robin BEL

 

Andrzej