Mariusz Witecki jest kolejnym zawodnikiem grupy kierowanej przez dyrektora sportowego Zbigniewa Szczepkowskiego – Bank BGŻ Team, który podsumowuje kończący się rok. Popularny „Witek” to drugi kolarz tegorocznej BGŻ ProLigi i zwycięzca Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków.

Mój sezon 2012 w grupie Bank BGŻ Team

– Według mnie był on dla mnie jednym z bardziej udanych w karierze.

Najmilszy moment roku

– Urodziny córeczki 🙂

Najgorszy moment

– Aż takich złych momentów, o których chciałbym szybko zapomnieć to nie miałem. Czuję jednak niedosyt po Górskich Mistrzostwach Polski, bo wiem, że przygotowany byłem na miejsce medalowe…

Sezon 2012 w wykonaniu Bank BGŻ Team

– Uważam, że sezon można zaliczyć do udanych. Oczywiście na niektórych wyścigach mogło być trochę lepiej, ale nigdy nie było sytuacji żebyśmy nie włączali się do walki o czołowe miejsca. Przed startem jako ekipa zawsze mamy za cel zwycięstwo. W środkowej części sezonu (a więc tej najważniejszej) byliśmy zdecydowanie najlepszą drużyną w Polsce. Udowodniliśmy to podczas Mistrzostw Polski i Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków.

Lider grupy na przestrzeni całego sezonu

– Wspieramy się wszyscy wzajemnie i każdy na każdego może liczyć.

Współpraca z szefem i obsługą

– Moja współpraca z szefem układa się bardzo dobrze, z czego jestem bardzo zadowolony. Również z obsługą bardzo dobrze się dogaduję i uważam, że mamy najlepszą obsługę w Polsce i na pewno najsympatyczniejszą 🙂

Wakacje

– W tym roku wakacje posezonowe spędziłem w domu z córeczką.

Wzmocnienia Bank BGŻ Team na sezon 2013

– Na pewno dużym wzmocnieniem będzie Darek Batek, który wzmocni nas przede wszystkim w górach. Również Mieszko Bulik będzie sporym wzmocnieniem. Pozostałych chłopaków ciężko mi ocenić ponieważ ścigali się głównie na torze, jednak myślę, że dobrze odnajdą się na szosie i w znacznym stopniu wpłyną na siłę naszego zespołu.

Informacja prasowa