Hayden Roulston potwierdził, że w nadchodzącym roku, ścigać będzie się w ekipie RadioShack-Nissan-Trek. Mistrz Nowej Zelandii, skupi  się na wiosennych klasykach i Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

„Jestem bardzo podekscytowany, że mogę potwierdzić tę wiadomość”, powiedział Roulston. „To jest wielki transfer, który pozwala mi nadal pozostać na najwyższym poziomie. A to dla mnie bardzo ważne”.

30-latek ostatnie dwa lata spędził w HTC-Highroad. Dla swojego kraju, na Olimpiadzie w 2008 roku w Pekinie zdobył dwa medale w konkurencjach torowych. Srebro w indywidualnym wyścigu na 4000m oraz drużynowy brąz, w tej samej konkurencji.

„Występy dla Nowej Zelandii są bardzo bliskie memu sercu i było to moją główną prośbą do Johana Bruyneel`a, przy negocjacjach kontraktu. Jestem bardzo zadowolony, że mogę reprezentować zespół oraz równocześnie przygotowywać się z kadrą do Igrzysk w Londynie. Jestem za to bardzo wdzięczny drużynie RadioShack-Niisan-Trek. Na wiosnę, będę bardzo zmotywowany na północne klasyki”.

Andrzej

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments