Carlos Sastre potwierdził, że opuści zespół Geox-TMC na koniec sezonu i ujawni swoje plany na 2012 r. na konferencji prasowej w Madrycie, która odbędzie się we czwartek.

Sastre ukończył Vueltę na 20. pozycji, ze stratą ponad 20 minut do klubowego kolegi i zwycięzcy, Juana Jose Cobo. Doświadczony Hiszpan, rzadko kiedy był w stanie „kręcić” z najlepszymi na górskich etapach.

„Nie wiem jaka będzie trasa w następnym roku, ale wiem już, że nie będzie mnie tutaj z Geox”, powiedział dla hiszpańskiej gazety Marca.

„Mam kilka ofert. Będę rozmawiać z moją rodziną. Muszę to wszystko przemyśleć na spokojnie„.

Poprzedni artykułDublet Rabobanku w wietrznej Brytanii! Boom nowym liderem.
Następny artykułThor Hushovd zwycięzcą 4 etapu Tour of Britain. „Huzar” na 14 pozycji.