Marcin Ślęzak (US Montuban), trzeci raz w karierze triumfował w kryterium Nocturne de la Ville de Montauban.

29-letni Polak, triumfował już w tym wyścigu w latach 2008 i w ubiegłym sezonie. Tym razem, po finiszu z 5-osobowej grupki pokonał Adriena Calatayud (CA Castelsarrasin) oraz klubowego kolegę Stéphane`a Reimherr.

Na 12. miejscu, przyjechał 19-letni Rafał Klepacki (ST Juery Olympique), który zajął drugą pozycję w wyścigu, z grona kolarzy z tzw. licencją drugiej kategorii. 15. był jego rówieśnik i klubowy kolega, Maciej Stanowicz. 20 był młodszy brat Grzegorza Kwiatkowskiego, Mateusz (US Montuban).

Poprzedni artykułRelacja na żywo z BDC Tour de Rybnik 2011!
Następny artykułDavid Moncoutié za rok będzie walczył o piąty tytuł „Króla Gór” w Vuelta a Espana