Vittoria i RCS Sport uzgodniły udzielenie oficjalnego wsparcia technicznego w Giro d’Italia i innych wyścigach organizowanych przez RCS Sport i La Gazzetta dello Sport.

Umowa wsparcia zawarta została na 3 lata i jednoczy we Włoszech największego producenta opon z organizatorem i promotorem najbardziej prestiżowych wyścigów.

Nic w tym dziwnego, Vittoria w zawodowym peletonie istnieje już od ponad 60 lat. Przez te lata profesjonalne teamy przejechaly na ogumieniu Vittoria niezliczone miliony kilometrów. Wsparcie Vittorii to znacznie więcej niż samochody zaopatrzone w zapasy ogumienia w trakcie wyścigów.

Jest to kompletne, przenośne zaplecze techniczne.

Vittoria zapewnia wszystkie niezbędne usługi związane z infrastrukturą, w tym nowe, w pełni wyposażone pojazdy, warsztaty mobilne, co najmniej 10 kierowców i mechaników, innych pracowników, wsparcie logistyczne, i – oczywiście – wiele profesjonalnych zestawów kołowych wyposażonych w szytki i opony Vittoria.

Charakterystyczne barwy Vittoria będzie będzie można teraz zobaczyć na największych we Włoszech: Giro d’Italia, Mediolan – San Remo (“Classicissima”), Giro di Lombardia, Tirreno – Adriatico i Giro del Piemonte – jak również Montepaschi Strade Bianche na szutrowych drogach Toskanii.

Vittoria zapeni również “Servizio Corse” w wybranych amatorskich imprezach Granfondo, które przyciągają ogromną i wciąż rosnącą liczbę uczestników we Włoszech i na całym świecie.

Ogłaszając umowę, Sales & Marketing Director Vittoria René Timmermans powiedział: “To jest wielka szansa dla dwóch głównych sił we włoskim kolarstwie. Jesteśmy zaszczyceni, że przyczyniamy się do rozwoju tych wspaniałych wydarzeń sportowych, które są częścią naszej historii.”

“Vittoria Servizio Corse pomoże każdemu kolarzowi zaspokoić jego potrzeby podczas wyścigu

“Jest napewno jedną z największych inwestycji firmy, ale uważamy, że to będzie dobre dla RCS, dla Vittoria, i dla rozwoju sportu rowerowego.”

Źródło: www.bdc-bike.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments