Wyniki 3 etapu Le Tour de Langkawi z dnia 25.01.2011, Taiping – Sitiawan, dystans 144,9 km

1 66 GER Kittel,Marcel SKS Skil Shimano Cycling Team 3h14’18”
2 142 MAS Manan,Anuar TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h14’18”
3 4 ITA Guardini,Andrea FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h14’18”
4 71 GER Schulze,André CCC CCC Polsat Polkowice 3h14’18”
5 115 RUS Shpilevsky,Boris TPT Tabriz Petrochemical Team 3h14’18”
6 93 KOR Jang,Chan Jae KOR Korea National Team 3h14’18”
7 212 RSA Van Heerden,Christoff MTN MTN Qhubeka 3h14’18”
8 172 JPN Ayabe,Takeaki AIS Aisan Racing Team 3h14’18”
9 3 ITA Favilli,Elia FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h14’18”
10 12 ITA Barla,Luca AND Androni Giocattoli 3h14’18”
11 63 NED Van Hummel,Kenny SKS Skil Shimano Cycling Team 3h14’18”
12 153 NZL Rogers,Dene GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 3h14’18”
13 112 IRI Sohrabi,Mehdi TPT Tabriz Petrochemical Team 3h14’18”
14 52 GER Forster,Robert UHC United Healthcare Pro Cycling 3h14’18”
15 75 POL Ratajczyk,Rafai CCC CCC Polsat Polkowice 3h14’18”
16 144 MAS Salleh,Mohd Harrif TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h14’18”
17 184 IRI Haghi,Alireza IUA Azad University Cycling Team 3h14’18”
18 56 NED Van Poppel,Boy UHC United Healthcare Pro Cycling 3h14’18”
19 36 CAN Veilleux,David EUC Team Europcar 3h14’18”
20 196 ESP Celis Zabala,Vidal L2A Le Tua Cycling Team 3h14’18”
21 171 JPN Nishitani,Taiji AIS Aisan Racing Team 3h14’18”
22 101 MAS Amir Mustafa,Rusli MAS Malaysia National Team 3h14’18”
23 161 EST Kirsipuu,Jaan CHA Team Champion System 3h14’18”
24 104 MAS Ahmad Fakhrullah,Alias MAS Malaysia National Team 3h14’18”
25 26 ITA Caddeo,Manuele COG Colnago CSF INOX Pro 3h14’18”
26 121 AUS Pell,David DPC Drapac Professional Cycling 3h14’18”
27 44 IRI Shirisisan,Hamid SUR Suren Cycling Team 3h14’18”
28 206 BLR Krasilnikau,Andrei CDT Chipotle Development Team 3h14’18”
29 34 FRA Quemeneur,Perrig EUC Team Europcar 3h14’18”
30 154 TPE Chang,Wei Kei GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 3h14’18”
31 132 SIN Low,Darren SIN Singapore National Team 3h14’18”
32 145 MAS Mat Amin,M. Shahrul TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h14’18”
33 195 COL Nino Corredor,Libardo L2A Le Tua Cycling Team 3h14’18”
34 96 KOR Yoo,Kihong KOR Korea National Team 3h14’18”
35 143 THA Sai-Udomsin,Puchong TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h14’18”
36 125 MAS M. Adiq,Othman DPC Drapac Professional Cycling 3h14’18”
37 55 AUS Menzies,Karl UHC United Healthcare Pro Cycling 3h14’18”
38 45 IRI Nazari D.,Abolfazl SUR Suren Cycling Team 3h14’18”
39 113 IRI Askari,Hossein TPT Tabriz Petrochemical Team 3h14’18”
40 51 AUS Clarke,Hilton UHC United Healthcare Pro Cycling 3h14’18”
41 64 NED Timmer,Albert SKS Skil Shimano Cycling Team 3h14’18”
42 163 GER Friedemann,Matthias CHA Team Champion System 3h14’18”
43 164 AUS Locke,Deon CHA Team Champion System 3h14’18”
44 124 AUS Palmer,Thomas DPC Drapac Professional Cycling 3h14’18”
45 62 NED De Kort,Koen SKS Skil Shimano Cycling Team 3h14’18”
46 174 JPN Mori,Kazuhiro AIS Aisan Racing Team 3h14’18”
47 6 JPN Miyazawa,Takashi FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h14’18”
48 74 POL Bodnar,Lukasz CCC CCC Polsat Polkowice 3h14’18”
49 43 IRI Ameli,Meysam SUR Suren Cycling Team 3h14’18”
50 136 SIN Yusof,Adi Putera SIN Singapore National Team 3h14’18”
51 185 IRI Emami,Rahim IUA Azad University Cycling Team 3h14’18”
52 186 IRI Pourseyedi G.,Mirsamad IUA Azad University Cycling Team 3h14’18”
53 105 MAS Hassan,Suhardi MAS Malaysia National Team 3h14’18”
54 134 SIN Goh,Choon Haut SIN Singapore National Team 3h14’18”
55 133 SIN Ho,Jun Rong SIN Singapore National Team 3h14’18”
56 94 KOR Gong,Hyosuk KOR Korea National Team 3h14’18”
57 35 FRA Rolland,Pierre EUC Team Europcar 3h14’18”
58 33 FRA Le Floch,Guillaume EUC Team Europcar 3h14’18”
59 61 FRA Bonnin,Thomas SKS Skil Shimano Cycling Team 3h14’18”
60 42 IRI Javani,Ebrahim SUR Suren Cycling Team 3h14’18”
61 193 MAS Chuah,Adrian L2A Le Tua Cycling Team 3h14’18”
62 16 ITA Santoro,Antonio AND Androni Giocattoli 3h14’18”
63 181 IRI Zargari,Amir IUA Azad University Cycling Team 3h14’18”
64 204 USA Howes,Alex CDT Chipotle Development Team 3h14’18”
65 182 IRI Saeidi Tanha,Abbas IUA Azad University Cycling Team 3h14’18”
66 41 IRI Ghaffari,Vahid SUR Suren Cycling Team 3h14’18”
67 211 RSA Potgieter,Bradley MTN MTN Qhubeka 3h14’18”
68 72 POR Mendes,Jose CCC CCC Polsat Polkowice 3h14’18”
69 13 ITA D’Amore,Crescenzo AND Androni Giocattoli 3h14’18”
70 76 POL Matysiak,Bartlomiej CCC CCC Polsat Polkowice 3h14’18”
71 73 POL Janiaczyk,Blazej CCC CCC Polsat Polkowice 3h14’18”
72 91 KOR Jang Kyung,Gu KOR Korea National Team 3h14’18”
73 46 IRI Mehrabani Azar,Ramin SUR Suren Cycling Team 3h14’18”
74 102 MAS M. Rauf,Nur Misbah MAS Malaysia National Team 3h14’18”
75 222 CHN Zhang,Hui MSS Max Success Sports Cycling 3h14’18”
76 201 USA Carlsen,Kirk CDT Chipotle Development Team 3h14’18”
77 146 MAS Mat Senan,M. Saufi TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h14’18”
78 183 IRI Salehian,Farshad IUA Azad University Cycling Team 3h14’18”
79 203 AUS Morton,Lachlan CDT Chipotle Development Team 3h14’18”
80 65 JPN Doi,Yukihiro SKS Skil Shimano Cycling Team 3h14’18”
81 166 HKG Wu,Kin San CHA Team Champion System 3h14’18”
82 226 CHN Jiao,Pengda MSS Max Success Sports Cycling 3h14’18”
83 221 CHN Xu,Gang MSS Max Success Sports Cycling 3h14’18”
84 176 JPN Suzuki,Kenichi AIS Aisan Racing Team 3h14’18”
85 2 ITA Mirenda,Gianluca FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h14’18”
86 1 BRA Bulgarelli,Otavio FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h14’18”
87 111 IRI Mizbani,Ghader TPT Tabriz Petrochemical Team 3h14’18”
88 15 VEN Monsalve,Jonnatha AND Androni Giocattoli 3h14’18”
89 82 BEL Verheyen,Geert LAN Landbouwkrediet 3h14’18”
90 5 ITA De Patre,Roberto FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h14’18”
91 215 RSA Van Niekerk,Dennis MTN MTN Qhubeka 3h14’18”
92 162 SUI Bourgeois,Guillaume CHA Team Champion System 3h14’18”
93 131 SIN Low,Ji Wen SIN Singapore National Team 3h14’18”
94 25 ITA Pasqualon,Andrea COG Colnago CSF INOX Pro 3h14’18”
95 24 ITA Pagani,Angelo COG Colnago CSF INOX Pro 3h14’18”
96 141 JPN Fukushima,Shinichi TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h14’18”
97 22 ITA Locatelli,Paolo COG Colnago CSF INOX Pro 3h14’18”
98 32 FRA Gaudin,Damien EUC Team Europcar 3h14’18”
99 84 BEL Stallaert,Joeri LAN Landbouwkrediet 3h14’18”
100 156 GBR Coutts,Alex GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 3h14’18”
101 23 ITA Lombardi,Omar COG Colnago CSF INOX Pro 3h14’18”
102 21 ITA Pozzovivo,Domenico COG Colnago CSF INOX Pro 3h14’18”
103 53 USA Jenkins,Maxim UHC United Healthcare Pro Cycling 3h14’18”
104 191 MAS Ng,Yong Li L2A Le Tua Cycling Team 3h14’18”
105 192 MAS Mohd Razif,Mohd Salleh L2A Le Tua Cycling Team 3h14’18”
106 205 USA Rathe,Jacob CDT Chipotle Development Team 3h14’18”
107 116 GER Erler,Tobias TPT Tabriz Petrochemical Team 3h14’18”
108 194 AUS Witmitz,Samuel L2A Le Tua Cycling Team 3h14’18”
109 223 CHN Liu,Hao MSS Max Success Sports Cycling 3h14’18”
110 11 ITA Sella,Emanuele AND Androni Giocattoli 3h14’18”
111 14 ITA De Marchi,Alessandro AND Androni Giocattoli 3h14’18”
112 123 AUS Shaw,Stuart DPC Drapac Professional Cycling 3h14’18”
113 122 AUS Pollock,Rhys DPC Drapac Professional Cycling 3h14’18”
114 54 USA Jones,Christopher UHC United Healthcare Pro Cycling 3h14’18”
115 151 IRL Mc Cann,David GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 3h14’18”
116 114 AUT Eibegger,Markus TPT Tabriz Petrochemical Team 3h14’18”
117 103 MAS Loh,Sea Keong MAS Malaysia National Team 3h14’18”
118 173 JPN Fukuda,Shinpei AIS Aisan Racing Team 3h14’18”
119 106 MAS Mohd Nur Rizuan,Zainal MAS Malaysia National Team 3h14’18”
120 214 RSA Tennent,James MTN MTN Qhubeka 3h14’18”
121 216 RSA Brown,Arran MTN MTN Qhubeka 3h14’18”
122 85 BEL Planckaert,Baptiste LAN Landbouwkrediet 3h14’18”
123 81 BEL Delfosse,Sébastian LAN Landbouwkrediet 3h14’18”
124 83 BEL Gourgue,Benjamin LAN Landbouwkrediet 3h14’18”
125 202 NED Kreder,Raymond CDT Chipotle Development Team 3h14’18”
126 126 NED Goesinnen,Floris DPC Drapac Professional Cycling 3h14’18”
127 86 BEL Commeyne,Davy LAN Landbouwkrediet 3h14’18”
128 165 HKG Tang,Wang Yip CHA Team Champion System 3h14’18”

Klasyfikacja generalna po 3 etapie:

1 4 ITA Guardini,Andrea FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 8h43’44”
2 142 MAS Manan,Anuar TSG Terengganu ProAsia Cycling 8h43’51” @07″
3 66 GER Kittel,Marcel SKS Skil Shimano Cycling Team 8h44’02” @18″
4 164 AUS Locke,Deon CHA Team Champion System 8h44’04” @20″
5 44 IRI Shirisisan,Hamid SUR Suren Cycling Team 8h44’05” @21″
6 115 RUS Shpilevsky,Boris TPT Tabriz Petrochemical Team 8h44’06” @22″
7 103 MAS Loh,Sea Keong MAS Malaysia National Team 8h44’06” = s/t
8 144 MAS Salleh,Mohd Harrif TSG Terengganu ProAsia Cycling 8h44’07” @23″
9 212 RSA Van Heerden,Christoff MTN MTN Qhubeka 8h44’08” @24″
10 201 USA Carlsen,Kirk CDT Chipotle Development Team 8h44’09” @25″
11 162 SUI Bourgeois,Guillaume CHA Team Champion System 8h44’10” @26″
12 93 KOR Jang,Chan Jae KOR Korea National Team 8h44’11” @27″
13 145 MAS Mat Amin,M. Shahrul TSG Terengganu ProAsia Cycling 8h44’11” = s/t
14 192 MAS Mohd Razif,Mohd Salleh L2A Le Tua Cycling Team 8h44’11” = s/t
15 63 NED Van Hummel,Kenny SKS Skil Shimano Cycling Team 8h44’12” @28″
16 71 GER Schulze,André CCC CCC Polsat Polkowice 8h44’12” = s/t
17 196 ESP Celis Zabala,Vidal L2A Le Tua Cycling Team 8h44’12” = s/t
18 51 AUS Clarke,Hilton UHC United Healthcare Pro Cycling 8h44’12” = s/t
19 184 IRI Haghi,Alireza IUA Azad University Cycling Team 8h44’12” = s/t
20 153 NZL Rogers,Dene GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 8h44’12” = s/t
21 161 EST Kirsipuu,Jaan CHA Team Champion System 8h44’12” = s/t
22 36 CAN Veilleux,David EUC Team Europcar 8h44’12” = s/t
23 101 MAS Amir Mustafa,Rusli MAS Malaysia National Team 8h44’12” = s/t
24 124 AUS Palmer,Thomas DPC Drapac Professional Cycling 8h44’12” = s/t
25 171 JPN Nishitani,Taiji AIS Aisan Racing Team 8h44’12” = s/t
26 163 GER Friedemann,Matthias CHA Team Champion System 8h44’12” = s/t
27 154 TPE Chang,Wei Kei GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 8h44’12” = s/t
28 3 ITA Favilli,Elia FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 8h44’12” = s/t
29 112 IRI Sohrabi,Mehdi TPT Tabriz Petrochemical Team 8h44’12” = s/t
30 62 NED De Kort,Koen SKS Skil Shimano Cycling Team 8h44’12” = s/t
31 13 ITA D’Amore,Crescenzo AND Androni Giocattoli 8h44’12” = s/t
32 26 ITA Caddeo,Manuele COG Colnago CSF INOX Pro 8h44’12” = s/t
33 52 GER Forster,Robert UHC United Healthcare Pro Cycling 8h44’12” = s/t
34 195 COL Nino Corredor,Libardo L2A Le Tua Cycling Team 8h44’12” = s/t
35 172 JPN Ayabe,Takeaki AIS Aisan Racing Team 8h44’12” = s/t
36 104 MAS Ahmad Fakhrullah,Alias MAS Malaysia National Team 8h44’12” = s/t
37 216 RSA Brown,Arran MTN MTN Qhubeka 8h44’12” = s/t
38 12 ITA Barla,Luca AND Androni Giocattoli 8h44’12” = s/t
39 86 BEL Commeyne,Davy LAN Landbouwkrediet 8h44’12” = s/t
40 206 BLR Krasilnikau,Andrei CDT Chipotle Development Team 8h44’12” = s/t
41 136 SIN Yusof,Adi Putera SIN Singapore National Team 8h44’12” = s/t
42 202 NED Kreder,Raymond CDT Chipotle Development Team 8h44’12” = s/t
43 194 AUS Witmitz,Samuel L2A Le Tua Cycling Team 8h44’12” = s/t
44 105 MAS Hassan,Suhardi MAS Malaysia National Team 8h44’12” = s/t
45 132 SIN Low,Darren SIN Singapore National Team 8h44’12” = s/t
46 134 SIN Goh,Choon Haut SIN Singapore National Team 8h44’12” = s/t
47 91 KOR Jang Kyung,Gu KOR Korea National Team 8h44’12” = s/t
48 223 CHN Liu,Hao MSS Max Success Sports Cycling 8h44’12” = s/t
49 113 IRI Askari,Hossein TPT Tabriz Petrochemical Team 8h44’12” = s/t
50 143 THA Sai-Udomsin,Puchong TSG Terengganu ProAsia Cycling 8h44’12” = s/t
51 75 POL Ratajczyk,Rafai CCC CCC Polsat Polkowice 8h44’12” = s/t
52 146 MAS Mat Senan,M. Saufi TSG Terengganu ProAsia Cycling 8h44’12” = s/t
53 174 JPN Mori,Kazuhiro AIS Aisan Racing Team 8h44’12” = s/t
54 65 JPN Doi,Yukihiro SKS Skil Shimano Cycling Team 8h44’12” = s/t
55 183 IRI Salehian,Farshad IUA Azad University Cycling Team 8h44’12” = s/t
56 45 IRI Nazari D.,Abolfazl SUR Suren Cycling Team 8h44’12” = s/t
57 11 ITA Sella,Emanuele AND Androni Giocattoli 8h44’12” = s/t
58 35 FRA Rolland,Pierre EUC Team Europcar 8h44’12” = s/t
59 41 IRI Ghaffari,Vahid SUR Suren Cycling Team 8h44’12” = s/t
60 33 FRA Le Floch,Guillaume EUC Team Europcar 8h44’12” = s/t
61 64 NED Timmer,Albert SKS Skil Shimano Cycling Team 8h44’12” = s/t
62 72 POR Mendes,Jose CCC CCC Polsat Polkowice 8h44’12” = s/t
63 116 GER Erler,Tobias TPT Tabriz Petrochemical Team 8h44’12” = s/t
64 34 FRA Quemeneur,Perrig EUC Team Europcar 8h44’12” = s/t
65 186 IRI Pourseyedi G.,Mirsamad IUA Azad University Cycling Team 8h44’12” = s/t
66 61 FRA Bonnin,Thomas SKS Skil Shimano Cycling Team 8h44’12” = s/t
67 165 HKG Tang,Wang Yip CHA Team Champion System 8h44’12” = s/t
68 73 POL Janiaczyk,Blazej CCC CCC Polsat Polkowice 8h44’12” = s/t
69 85 BEL Planckaert,Baptiste LAN Landbouwkrediet 8h44’12” = s/t
70 42 IRI Javani,Ebrahim SUR Suren Cycling Team 8h44’12” = s/t
71 121 AUS Pell,David DPC Drapac Professional Cycling 8h44’12” = s/t
72 181 IRI Zargari,Amir IUA Azad University Cycling Team 8h44’12” = s/t
73 82 BEL Verheyen,Geert LAN Landbouwkrediet 8h44’12” = s/t
74 23 ITA Lombardi,Omar COG Colnago CSF INOX Pro 8h44’12” = s/t
75 46 IRI Mehrabani Azar,Ramin SUR Suren Cycling Team 8h44’12” = s/t
76 222 CHN Zhang,Hui MSS Max Success Sports Cycling 8h44’12” = s/t
77 94 KOR Gong,Hyosuk KOR Korea National Team 8h44’12” = s/t
78 6 JPN Miyazawa,Takashi FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 8h44’12” = s/t
79 43 IRI Ameli,Meysam SUR Suren Cycling Team 8h44’12” = s/t
80 215 RSA Van Niekerk,Dennis MTN MTN Qhubeka 8h44’12” = s/t
81 125 MAS M. Adiq,Othman DPC Drapac Professional Cycling 8h44’12” = s/t
82 15 VEN Monsalve,Jonnatha AND Androni Giocattoli 8h44’12” = s/t
83 16 ITA Santoro,Antonio AND Androni Giocattoli 8h44’12” = s/t
84 133 SIN Ho,Jun Rong SIN Singapore National Team 8h44’12” = s/t
85 114 AUT Eibegger,Markus TPT Tabriz Petrochemical Team 8h44’12” = s/t
86 166 HKG Wu,Kin San CHA Team Champion System 8h44’12” = s/t
87 56 NED Van Poppel,Boy UHC United Healthcare Pro Cycling 8h44’12” = s/t
88 96 KOR Yoo,Kihong KOR Korea National Team 8h44’12” = s/t
89 131 SIN Low,Ji Wen SIN Singapore National Team 8h44’12” = s/t
90 106 MAS Mohd Nur Rizuan,Zainal MAS Malaysia National Team 8h44’12” = s/t
91 53 USA Jenkins,Maxim UHC United Healthcare Pro Cycling 8h44’12” = s/t
92 173 JPN Fukuda,Shinpei AIS Aisan Racing Team 8h44’12” = s/t
93 151 IRL Mc Cann,David GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 8h44’12” = s/t
94 182 IRI Saeidi Tanha,Abbas IUA Azad University Cycling Team 8h44’12” = s/t
95 221 CHN Xu,Gang MSS Max Success Sports Cycling 8h44’12” = s/t
96 55 AUS Menzies,Karl UHC United Healthcare Pro Cycling 8h44’12” = s/t
97 185 IRI Emami,Rahim IUA Azad University Cycling Team 8h44’12” = s/t
98 193 MAS Chuah,Adrian L2A Le Tua Cycling Team 8h44’12” = s/t
99 211 RSA Potgieter,Bradley MTN MTN Qhubeka 8h44’12” = s/t
100 22 ITA Locatelli,Paolo COG Colnago CSF INOX Pro 8h44’12” = s/t
101 226 CHN Jiao,Pengda MSS Max Success Sports Cycling 8h44’12” = s/t
102 24 ITA Pagani,Angelo COG Colnago CSF INOX Pro 8h44’12” = s/t
103 102 MAS M. Rauf,Nur Misbah MAS Malaysia National Team 8h44’12” = s/t
104 32 FRA Gaudin,Damien EUC Team Europcar 8h44’12” = s/t
105 21 ITA Pozzovivo,Domenico COG Colnago CSF INOX Pro 8h44’12” = s/t
106 204 USA Howes,Alex CDT Chipotle Development Team 8h44’12” = s/t
107 126 NED Goesinnen,Floris DPC Drapac Professional Cycling 8h44’12” = s/t
108 205 USA Rathe,Jacob CDT Chipotle Development Team 8h44’12” = s/t
109 76 POL Matysiak,Bartlomiej CCC CCC Polsat Polkowice 8h44’12” = s/t
110 1 BRA Bulgarelli,Otavio FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 8h44’12” = s/t
111 111 IRI Mizbani,Ghader TPT Tabriz Petrochemical Team 8h44’12” = s/t
112 123 AUS Shaw,Stuart DPC Drapac Professional Cycling 8h44’12” = s/t
113 54 USA Jones,Christopher UHC United Healthcare Pro Cycling 8h44’12” = s/t
114 203 AUS Morton,Lachlan CDT Chipotle Development Team 8h44’12” = s/t
115 81 BEL Delfosse,Sébastian LAN Landbouwkrediet 8h44’12” = s/t
116 191 MAS Ng,Yong Li L2A Le Tua Cycling Team 8h44’12” = s/t
117 176 JPN Suzuki,Kenichi AIS Aisan Racing Team 8h44’12” = s/t
118 83 BEL Gourgue,Benjamin LAN Landbouwkrediet 8h44’12” = s/t
119 2 ITA Mirenda,Gianluca FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 8h44’31” @47″
120 25 ITA Pasqualon,Andrea COG Colnago CSF INOX Pro 8h44’32” @48″
121 141 JPN Fukushima,Shinichi TSG Terengganu ProAsia Cycling 8h44’32” = s/t
122 156 GBR Coutts,Alex GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 8h44’32” = s/t
123 74 POL Bodnar,Lukasz CCC CCC Polsat Polkowice 8h45’07” @01’23”
124 122 AUS Pollock,Rhys DPC Drapac Professional Cycling 8h45’17” @01’33”
125 84 BEL Stallaert,Joeri LAN Landbouwkrediet 8h45’29” @01’45”
126 5 ITA De Patre,Roberto FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 8h45’41” @01’57”
127 214 RSA Tennent,James MTN MTN Qhubeka 8h47’56” @04’12”
128 14 ITA De Marchi,Alessandro AND Androni Giocattoli 8h52’04” @08’20”