Wyniki 7 etapu Le Tour de Langkawi z dnia 29.01.2011,Banting – Tampin, dystans 149,5 km

1 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini-Neri Sotttoli 3:24:57
2 Robert Forster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
3 Dene Rogers (NZl) Giant Kenda Pro Cycling Team
4 Boris Shpilevsky (Rus) Tabriz Petrochemical Team
5 Marcel Kittel (Ger) Skil-Shimano
6 Takashi Miyazawa (Jpn) Farnese Vini-Neri Sotttoli
7 André Schulze (Ger) CCC Polsat Polkowice
8 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini-Neri Sotttoli
9 Joeri Stallaert (Bel) Landbouwkrediet
10 Chan Jae Jang (Kor) Korea National Team
11 Omar Lombardi (Ita) Colnago-CSF Inox
12 Taiji Nishitani (Jpn) Aisan Racing Team
13 Matthias Friedemann (Ger) Team Champion System
14 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago-CSF Inox
15 Koen De Kort (Ned) Skil-Shimano
16 Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli
17 Mohd Harrif Salleh (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
18 Sébastian Delfosse (Bel) Landbouwkrediet
19 Arran Brown (RSA) MTN Qhubeka
20 Geert Verheyen (Bel) Landbouwkrediet
21 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team
22 Adi Putera Yusof (Sin) Singapore National Team
23 Libardo Nino Corredor (Col) Le Tua Cycling Team
24 Anuar Manan (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
25 Hamid Shirisisan (IRI) Suren Cycling Team
26 Manuele Caddeo (Ita) Colnago-CSF Inox
27 Jacob Rathe (USA) Chipotle Development Team
28 Hilton Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
29 Rhys Pollock (Aus) Drapac Professional Cycling
30 Shinpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
31 Thomas Palmer (Aus) Drapac Professional Cycling
32 Zainal Mohd Nur Rizuan (Mas) Malaysia National Team
33 Raymond Kreder (Ned) Chipotle Development Team
34 Guillaume Le Floch (Fra) Team Europcar
35 Rusli Amir Mustafa (Mas) Malaysia National Team
36 Jonnatha Monsalve (Ven) Androni Giocattoli
37 Alex Howes (USA) Chipotle Development Team
38 Christoff Van Heerden (RSA) MTN Qhubeka
39 Alias Ahmad Fakhrullah (Mas) Malaysia National Team
40 Boy Van Poppel (Ned) UnitedHealthcare Pro Cycling
41 Abulfazl Nazari Daghalian (IRI) Suren Cycling Team
42 Gu Jang Kyung (Kor) Korea National Team
43 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago-CSF Inox
44 Meysam Ameli (IRI) Suren Cycling Team
45 Ebrahim Javani (IRI) Suren Cycling Team
46 Puchong Sai-Udomsin (Tha) Terengganu ProAsia Cycling
47 Jose Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice
48 Darren Low (Sin) Singapore National Team
49 Tobias Erler (Ger) Tabriz Petrochemical Team
50 Amir Zargari (IRI) Azad University Cycling Team
51 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
52 Kirk Carlsen (USA) Chipotle Development Team
53 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
54 Suhardi Hassan (Mas) Malaysia National Team
55 Andrei Krasilnikau (Blr) Chipotle Development Team
56 Guillaume Bourgeois (Swi) Team Champion System
57 Mirsamad Pourseyedi G. (IRI) Azad University Cycling Team
58 Ji Wen Low (Sin) Singapore National Team
59 David Pell (Aus) Drapac Professional Cycling
60 Markus Eibegger (Aut) Tabriz Petrochemical Team
61 Dennis Van Niekerk (RSA) MTN Qhubeka
62 Hossein Askari (IRI) Tabriz Petrochemical Team
63 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
64 Abbas Saeidi Tanha (IRI) Azad University Cycling Team
65 Farshad Salehian (IRI) Azad University Cycling Team
66 Hyosuk Gong (Kor) Korea National Team
67 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice
68 Kin San Wu (HKg) Team Champion System
69 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
70 Deon Locke (Aus) Team Champion System
71 Shinichi Fukushima (Jpn) Terengganu ProAsia Cycling
72 Hui Zhang (Chn) Max Success Sports Cycling
73 Vahid Ghaffari (IRI) Suren Cycling Team
74 Max Jenkins (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
75 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
76 Nur Misbah M. Rauf (Mas) Malaysia National Team
77 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Team
78 Alireza Haghi (IRI) Azad University Cycling Team
79 David McCann (Irl) Giant Kenda Pro Cycling Team
80 Choon Haut Goh (Sin) Singapore National Team
81 Rafai Ratajczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice
82 Ramin Mehrabani Azar (IRI) Suren Cycling Team
83 Pengda Jiao (Chn) Max Success Sports Cycling
84 Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli
85 Lachlan Morton (Aus) Chipotle Development Team
86 Gang Xu (Chn) Max Success Sports Cycling
87 Otavio Bulgarelli (Bra) Farnese Vini-Neri Sotttoli
88 Ghader Mizbani (IRI) Tabriz Petrochemical Team
89 Stuart Shaw (Aus) Drapac Professional Cycling
90 Othman M. Adiq (Mas) Drapac Professional Cycling
91 Floris Goesinnen (Ned) Drapac Professional Cycling
92 Alex Coutts (GBr) Giant Kenda Pro Cycling Team
93 Yong Li Ng (Mas) Le Tua Cycling Team
94 Gianluca Mirenda (Ita) Farnese Vini-Neri Sotttoli
95 Rahim Emami (IRI) Azad University Cycling Team
96 M. Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
97 M. Saufi Mat Senan (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
98 Jun Rong Ho (Sin) Singapore National Team
99 Yukihiro Doi (Jpn) Skil-Shimano
100 David Veilleux (Can) Team Europcar
101 Albert Timmer (Ned) Skil-Shimano
102 Mohd Salleh Mohd Razif (Mas) Le Tua Cycling Team
103 Angelo Pagani (Ita) Colnago-CSF Inox
104 Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet
105 Paolo Locatelli (Ita) Colnago-CSF Inox 0:00:19
106 James Tennent (RSA) MTN Qhubeka
107 Kazuhiro Mori (Jpn) Aisan Racing Team
108 Kenichi Suzuki (Jpn) Aisan Racing Team
109 Karl Menzies (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
110 Kenny Van Hummel (Ned) Skil-Shimano 0:00:22
111 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:00:30
112 Benjamin Gourgue (Bel) Landbouwkrediet 0:00:31
113 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli
114 Blazej Janiaczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:48
115 Samuel Witmitz (Aus) Le Tua Cycling Team 0:01:41
116 Adrian Chuah (Mas) Le Tua Cycling Team
117 Roberto De Patre (Ita) Farnese Vini-Neri Sotttoli
118 Bradley Potgieter (RSA) MTN Qhubeka
119 Wei Kei Chang (Tpe) Giant Kenda Pro Cycling Team 0:01:47
120 Thomas Bonnin (Fra) Skil-Shimano 0:02:57
121 Hao Liu (Chn) Max Success Sports Cycling 0:03:03
122 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team
123 Kihong Yoo (Kor) Korea National Team 0:07:23

Klasyfikacja generalna po 7 etapie:

1 Libardo Nino Corredor (Col) Le Tua Cycling Team 21:39:42
2 Jonnatha Monsalve (Ven) Androni Giocattoli 0:00:02
3 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:00:19
4 Dennis Van Niekerk (RSA) MTN Qhubeka 0:00:22
5 Rahim Emami (IRI) Azad University Cycling Team
6 Lachlan Morton (Aus) Chipotle Development Team 0:00:27
7 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago-CSF Inox 0:00:44
8 Ghader Mizbani (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:00:50
9 Hossein Askari (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:00:52
10 Hyosuk Gong (Kor) Korea National Team
11 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:01:23
12 Jose Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice 0:01:44
13 Amir Zargari (IRI) Azad University Cycling Team 0:01:54
14 Alex Howes (USA) Chipotle Development Team 0:01:58
15 Kirk Carlsen (USA) Chipotle Development Team 0:02:21
16 Markus Eibegger (Aut) Tabriz Petrochemical Team 0:02:35
17 Alex Coutts (GBr) Giant Kenda Pro Cycling Team 0:02:37
18 Mirsamad Pourseyedi G. (IRI) Azad University Cycling Team 0:03:15
19 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:03:28
20 Gu Jang Kyung (Kor) Korea National Team 0:03:30
21 Geert Verheyen (Bel) Landbouwkrediet 0:03:48
22 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
23 Pengda Jiao (Chn) Max Success Sports Cycling
24 Gang Xu (Chn) Max Success Sports Cycling 0:03:55
25 Andrei Krasilnikau (Blr) Chipotle Development Team 0:03:59
26 Yukihiro Doi (Jpn) Skil-Shimano 0:05:08
27 Ramin Mehrabani Azar (IRI) Suren Cycling Team 0:05:15
28 Guillaume Bourgeois (Swi) Team Champion System 0:05:58
29 Max Jenkins (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:06:02
30 M. Saufi Mat Senan (Mas) Terengganu ProAsia Cycling 0:06:03
31 Hui Zhang (Chn) Max Success Sports Cycling 0:06:05
32 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team 0:06:21
33 Farshad Salehian (IRI) Azad University Cycling Team 0:07:09
34 David Pell (Aus) Drapac Professional Cycling 0:08:05
35 Sébastian Delfosse (Bel) Landbouwkrediet 0:08:13
36 Yong Li Ng (Mas) Le Tua Cycling Team
37 Manuele Caddeo (Ita) Colnago-CSF Inox 0:08:54
38 M. Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu ProAsia Cycling 0:09:13
39 Othman M. Adiq (Mas) Drapac Professional Cycling 0:10:12
40 Puchong Sai-Udomsin (Tha) Terengganu ProAsia Cycling 0:10:13
41 Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli 0:11:03
42 Jacob Rathe (USA) Chipotle Development Team 0:11:42
43 David McCann (Irl) Giant Kenda Pro Cycling Team 0:11:46
44 Kin San Wu (HKg) Team Champion System 0:11:51
45 Albert Timmer (Ned) Skil-Shimano 0:13:05
46 Hamid Shirisisan (IRI) Suren Cycling Team 0:14:00
47 Deon Locke (Aus) Team Champion System 0:14:54
48 Kenichi Suzuki (Jpn) Aisan Racing Team 0:15:21
49 Jun Rong Ho (Sin) Singapore National Team 0:16:09
50 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:16:34
51 Wei Kei Chang (Tpe) Giant Kenda Pro Cycling Team 0:16:42
52 Abulfazl Nazari Daghalian (IRI) Suren Cycling Team 0:19:28
53 Guillaume Le Floch (Fra) Team Europcar 0:19:30
54 Rusli Amir Mustafa (Mas) Malaysia National Team 0:19:50
55 Alireza Haghi (IRI) Azad University Cycling Team 0:20:15
56 Koen De Kort (Ned) Skil-Shimano 0:20:32
57 Hao Liu (Chn) Max Success Sports Cycling 0:20:42
58 Christoff Van Heerden (RSA) MTN Qhubeka 0:20:54
59 Benjamin Gourgue (Bel) Landbouwkrediet 0:20:59
60 Nur Misbah M. Rauf (Mas) Malaysia National Team 0:21:51
61 Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli 0:22:22
62 Angelo Pagani (Ita) Colnago-CSF Inox 0:24:14
63 Thomas Bonnin (Fra) Skil-Shimano 0:24:34
64 Gianluca Mirenda (Ita) Farnese Vini-Neri Sotttoli 0:24:36
65 Kihong Yoo (Kor) Korea National Team 0:25:08
66 Choon Haut Goh (Sin) Singapore National Team 0:26:49
67 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:27:30
68 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago-CSF Inox 0:28:17
69 Taiji Nishitani (Jpn) Aisan Racing Team 0:30:04
70 Raymond Kreder (Ned) Chipotle Development Team 0:31:46
71 Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet 0:32:14
72 David Veilleux (Can) Team Europcar 0:32:43
73 Joeri Stallaert (Bel) Landbouwkrediet 0:33:11
74 Shinichi Fukushima (Jpn) Terengganu ProAsia Cycling 0:33:15
75 Hilton Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:33:48
76 Anuar Manan (Mas) Terengganu ProAsia Cycling 0:34:13
77 Adrian Chuah (Mas) Le Tua Cycling Team 0:34:22
78 Meysam Ameli (IRI) Suren Cycling Team 0:34:42
79 Tobias Erler (Ger) Tabriz Petrochemical Team
80 Floris Goesinnen (Ned) Drapac Professional Cycling 0:35:00
81 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini-Neri Sotttoli 0:35:06
82 Karl Menzies (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:35:25
83 Takashi Miyazawa (Jpn) Farnese Vini-Neri Sotttoli 0:35:32
84 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:35:45
85 Zainal Mohd Nur Rizuan (Mas) Malaysia National Team 0:35:49
86 Blazej Janiaczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:35:54
87 Boris Shpilevsky (Rus) Tabriz Petrochemical Team 0:36:00
88 Kazuhiro Mori (Jpn) Aisan Racing Team 0:36:01
89 Vahid Ghaffari (IRI) Suren Cycling Team 0:37:08
90 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team 0:37:47
91 Darren Low (Sin) Singapore National Team 0:38:36
92 Stuart Shaw (Aus) Drapac Professional Cycling 0:38:49
93 Abbas Saeidi Tanha (IRI) Azad University Cycling Team 0:39:08
94 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:39:36
95 Thomas Palmer (Aus) Drapac Professional Cycling 0:39:48
96 James Tennent (RSA) MTN Qhubeka 0:40:29
97 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini-Neri Sotttoli 0:42:44
98 Mohd Harrif Salleh (Mas) Terengganu ProAsia Cycling 0:43:02
99 Chan Jae Jang (Kor) Korea National Team 0:43:03
100 Suhardi Hassan (Mas) Malaysia National Team 0:43:05
101 Robert Forster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:43:26
102 Dene Rogers (NZl) Giant Kenda Pro Cycling Team 0:43:28
103 Matthias Friedemann (Ger) Team Champion System 0:43:34
104 Omar Lombardi (Ita) Colnago-CSF Inox
105 Boy Van Poppel (Ned) UnitedHealthcare Pro Cycling
106 Otavio Bulgarelli (Bra) Farnese Vini-Neri Sotttoli
107 Rafai Ratajczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:43:55
108 Rhys Pollock (Aus) Drapac Professional Cycling 0:44:39
109 Arran Brown (RSA) MTN Qhubeka 0:46:43
110 Marcel Kittel (Ger) Skil-Shimano 0:47:02
111 Adi Putera Yusof (Sin) Singapore National Team 0:47:12
112 Shinpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
113 Ji Wen Low (Sin) Singapore National Team
114 Paolo Locatelli (Ita) Colnago-CSF Inox 0:48:06
115 Bradley Potgieter (RSA) MTN Qhubeka 0:48:35
116 André Schulze (Ger) CCC Polsat Polkowice 0:48:45
117 Alias Ahmad Fakhrullah (Mas) Malaysia National Team 0:49:17
118 Kenny Van Hummel (Ned) Skil-Shimano 0:49:28
119 Mohd Salleh Mohd Razif (Mas) Le Tua Cycling Team 0:49:43
120 Samuel Witmitz (Aus) Le Tua Cycling Team 0:51:08
121 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli 0:53:07
122 Roberto De Patre (Ita) Farnese Vini-Neri Sotttoli 0:53:09
123 Ebrahim Javani (IRI) Suren Cycling Team 1:05:48