Wyniki 2 etapu Le Tour de Langkawi z dnia 24.01.2011, Kangar- Butterworth, dystans 145 km

1 4 ITA Guardini,Andrea FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h26’26”
2 115 RUS Shpilevsky,Boris TPT Tabriz Petrochemical Team 3h26’26”
3 142 MAS Manan,Anuar TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h26’26”
4 196 ESP Celis Zabala,Vidal L2A Le Tua Cycling Team 3h26’26”
5 66 GER Kittel,Marcel SKS Skil Shimano Cycling Team 3h26’26”
6 86 BEL Commeyne,Davy LAN Landbouwkrediet 3h26’26”
7 212 RSA Van Heerden,Christoff MTN MTN Qhubeka 3h26’26”
8 63 NED Van Hummel,Kenny SKS Skil Shimano Cycling Team 3h26’26”
9 202 NED Kreder,Raymond CDT Chipotle Development Team 3h26’26”
10 51 AUS Clarke,Hilton UHC United Healthcare Pro Cycling 3h26’26”
11 216 RSA Brown,Arran MTN MTN Qhubeka 3h26’26”
12 93 KOR Jang,Chan Jae KOR Korea National Team 3h26’26”
13 144 MAS Salleh,Mohd Harrif TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h26’26”
14 13 ITA D’Amore,Crescenzo AND Androni Giocattoli 3h26’26”
15 184 IRI Haghi,Alireza IUA Azad University Cycling Team 3h26’26”
16 124 AUS Palmer,Thomas DPC Drapac Professional Cycling 3h26’26”
17 153 NZL Rogers,Dene GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 3h26’26”
18 106 MAS Mohd Nur Rizuan,Zainal MAS Malaysia National Team 3h26’26”
19 165 HKG Tang,Wang Yip CHA Team Champion System 3h26’26”
20 44 IRI Shirisisan,Hamid SUR Suren Cycling Team 3h26’26”
21 222 CHN Zhang,Hui MSS Max Success Sports Cycling 3h26’26”
22 163 GER Friedemann,Matthias CHA Team Champion System 3h26’26”
23 116 GER Erler,Tobias TPT Tabriz Petrochemical Team 3h26’26”
24 223 CHN Liu,Hao MSS Max Success Sports Cycling 3h26’26”
25 71 GER Schulze,André CCC CCC Polsat Polkowice 3h26’26”
26 62 NED De Kort,Koen SKS Skil Shimano Cycling Team 3h26’26”
27 132 SIN Low,Darren SIN Singapore National Team 3h26’26”
28 194 AUS Witmitz,Samuel L2A Le Tua Cycling Team 3h26’26”
29 36 CAN Veilleux,David EUC Team Europcar 3h26’26”
30 85 BEL Planckaert,Baptiste LAN Landbouwkrediet 3h26’26”
31 161 EST Kirsipuu,Jaan CHA Team Champion System 3h26’26”
32 101 MAS Amir Mustafa,Rusli MAS Malaysia National Team 3h26’26”
33 215 RSA Van Niekerk,Dennis MTN MTN Qhubeka 3h26’26”
34 154 TPE Chang,Wei Kei GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 3h26’26”
35 65 JPN Doi,Yukihiro SKS Skil Shimano Cycling Team 3h26’26”
36 131 SIN Low,Ji Wen SIN Singapore National Team 3h26’26”
37 171 JPN Nishitani,Taiji AIS Aisan Racing Team 3h26’26”
38 201 USA Carlsen,Kirk CDT Chipotle Development Team 3h26’26”
39 143 THA Sai-Udomsin,Puchong TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h26’26”
40 11 ITA Sella,Emanuele AND Androni Giocattoli 3h26’26”
41 113 IRI Askari,Hossein TPT Tabriz Petrochemical Team 3h26’26”
42 136 SIN Yusof,Adi Putera SIN Singapore National Team 3h26’26”
43 105 MAS Hassan,Suhardi MAS Malaysia National Team 3h26’26”
44 23 ITA Lombardi,Omar COG Colnago CSF INOX Pro 3h26’26”
45 3 ITA Favilli,Elia FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h26’26”
46 141 JPN Fukushima,Shinichi TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h26’26”
47 91 KOR Jang Kyung,Gu KOR Korea National Team 3h26’26”
48 172 JPN Ayabe,Takeaki AIS Aisan Racing Team 3h26’26”
49 183 IRI Salehian,Farshad IUA Azad University Cycling Team 3h26’26”
50 73 POL Janiaczyk,Blazej CCC CCC Polsat Polkowice 3h26’26”
51 42 IRI Javani,Ebrahim SUR Suren Cycling Team 3h26’26”
52 134 SIN Goh,Choon Haut SIN Singapore National Team 3h26’26”
53 145 MAS Mat Amin,M. Shahrul TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h26’26”
54 112 IRI Sohrabi,Mehdi TPT Tabriz Petrochemical Team 3h26’26”
55 195 COL Nino Corredor,Libardo L2A Le Tua Cycling Team 3h26’26”
56 15 VEN Monsalve,Jonnatha AND Androni Giocattoli 3h26’26”
57 114 AUT Eibegger,Markus TPT Tabriz Petrochemical Team 3h26’26”
58 34 FRA Quemeneur,Perrig EUC Team Europcar 3h26’26”
59 75 POL Ratajczyk,Rafai CCC CCC Polsat Polkowice 3h26’26”
60 35 FRA Rolland,Pierre EUC Team Europcar 3h26’26”
61 46 IRI Mehrabani Azar,Ramin SUR Suren Cycling Team 3h26’26”
62 64 NED Timmer,Albert SKS Skil Shimano Cycling Team 3h26’26”
63 32 FRA Gaudin,Damien EUC Team Europcar 3h26’26”
64 155 TPE Huang,Chin-Lung GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 3h26’26”
65 72 POR Mendes,Jose CCC CCC Polsat Polkowice 3h26’26”
66 146 MAS Mat Senan,M. Saufi TSG Terengganu ProAsia Cycling 3h26’26”
67 53 USA Jenkins,Maxim UHC United Healthcare Pro Cycling 3h26’26”
68 45 IRI Nazari D.,Abolfazl SUR Suren Cycling Team 3h26’26”
69 206 BLR Krasilnikau,Andrei CDT Chipotle Development Team 3h26’26”
70 224 CHN Kun,Jiang MSS Max Success Sports Cycling 3h26’26”
71 135 SIN Lee Yun ,Jie Lemual SIN Singapore National Team 3h26’26”
72 125 MAS M. Adiq,Othman DPC Drapac Professional Cycling 3h26’26”
73 16 ITA Santoro,Antonio AND Androni Giocattoli 3h26’26”
74 123 AUS Shaw,Stuart DPC Drapac Professional Cycling 3h26’26”
75 61 FRA Bonnin,Thomas SKS Skil Shimano Cycling Team 3h26’26”
76 82 BEL Verheyen,Geert LAN Landbouwkrediet 3h26’26”
77 182 IRI Saeidi Tanha,Abbas IUA Azad University Cycling Team 3h26’26”
78 226 CHN Jiao,Pengda MSS Max Success Sports Cycling 3h26’26”
79 103 MAS Loh,Sea Keong MAS Malaysia National Team 3h26’26”
80 33 FRA Le Floch,Guillaume EUC Team Europcar 3h26’26”
81 94 KOR Gong,Hyosuk KOR Korea National Team 3h26’26”
82 181 IRI Zargari,Amir IUA Azad University Cycling Team 3h26’26”
83 133 SIN Ho,Jun Rong SIN Singapore National Team 3h26’26”
84 26 ITA Caddeo,Manuele COG Colnago CSF INOX Pro 3h26’26”
85 81 BEL Delfosse,Sébastian LAN Landbouwkrediet 3h26’26”
86 213 RSA Girdlestone,Dylan MTN MTN Qhubeka 3h26’26”
87 151 IRL Mc Cann,David GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 3h26’26”
88 166 HKG Wu,Kin San CHA Team Champion System 3h26’26”
89 191 MAS Ng,Yong Li L2A Le Tua Cycling Team 3h26’26”
90 96 KOR Yoo,Kihong KOR Korea National Team 3h26’26”
91 193 MAS Chuah,Adrian L2A Le Tua Cycling Team 3h26’26”
92 41 IRI Ghaffari,Vahid SUR Suren Cycling Team 3h26’26”
93 174 JPN Mori,Kazuhiro AIS Aisan Racing Team 3h26’26”
94 186 IRI Pourseyedi G.,Mirsamad IUA Azad University Cycling Team 3h26’26”
95 104 MAS Ahmad Fakhrullah,Alias MAS Malaysia National Team 3h26’26”
96 162 SUI Bourgeois,Guillaume CHA Team Champion System 3h26’26”
97 102 MAS M. Rauf,Nur Misbah MAS Malaysia National Team 3h26’26”
98 164 AUS Locke,Deon CHA Team Champion System 3h26’26”
99 55 AUS Menzies,Karl UHC United Healthcare Pro Cycling 3h26’26”
100 43 IRI Ameli,Meysam SUR Suren Cycling Team 3h26’26”
101 204 USA Howes,Alex CDT Chipotle Development Team 3h26’26”
102 54 USA Jones,Christopher UHC United Healthcare Pro Cycling 3h26’26”
103 52 GER Forster,Robert UHC United Healthcare Pro Cycling 3h26’26”
104 121 AUS Pell,David DPC Drapac Professional Cycling 3h26’26”
105 203 AUS Morton,Lachlan CDT Chipotle Development Team 3h26’26”
106 126 NED Goesinnen,Floris DPC Drapac Professional Cycling 3h26’26”
107 21 ITA Pozzovivo,Domenico COG Colnago CSF INOX Pro 3h26’26”
108 185 IRI Emami,Rahim IUA Azad University Cycling Team 3h26’26”
109 111 IRI Mizbani,Ghader TPT Tabriz Petrochemical Team 3h26’26”
110 156 GBR Coutts,Alex GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 3h26’26”
111 211 RSA Potgieter,Bradley MTN MTN Qhubeka 3h26’26”
112 205 USA Rathe,Jacob CDT Chipotle Development Team 3h26’26”
113 122 AUS Pollock,Rhys DPC Drapac Professional Cycling 3h26’26”
114 24 ITA Pagani,Angelo COG Colnago CSF INOX Pro 3h26’26”
115 176 JPN Suzuki,Kenichi AIS Aisan Racing Team 3h26’26”
116 173 JPN Fukuda,Shinpei AIS Aisan Racing Team 3h26’26”
117 221 CHN Xu,Gang MSS Max Success Sports Cycling 3h26’26”
118 83 BEL Gourgue,Benjamin LAN Landbouwkrediet 3h26’26”
119 5 ITA De Patre,Roberto FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h26’26”
120 1 BRA Bulgarelli,Otavio FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h26’26”
121 76 POL Matysiak,Bartlomiej CCC CCC Polsat Polkowice 3h26’26”
122 2 ITA Mirenda,Gianluca FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h26’45” @19″
123 14 ITA De Marchi,Alessandro AND Androni Giocattoli 3h26’45” @ s/t
124 74 POL Bodnar,Lukasz CCC CCC Polsat Polkowice 3h27’21” @55″
125 84 BEL Stallaert,Joeri LAN Landbouwkrediet 3h27’43” @01’17”
126 214 RSA Tennent,James MTN MTN Qhubeka 3h28’05” @01’39”
127 192 MAS Mohd Razif,Mohd Salleh L2A Le Tua Cycling Team 3h26’26”
128 12 ITA Barla,Luca AND Androni Giocattoli 3h26’26”
129 6 JPN Miyazawa,Takashi FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 3h26’26”
130 31 JPN Arashiro,Yukiya EUC Team Europcar 3h26’26”
131 56 NED Van Poppel,Boy UHC United Healthcare Pro Cycling 3h26’26”
132 22 ITA Locatelli,Paolo COG Colnago CSF INOX Pro 3h26’26”
133 92 KOR Park,Sungbaek KOR Korea National Team 3h26’26”
134 25 ITA Pasqualon,Andrea COG Colnago CSF INOX Pro 3h26’26”
135 175 JPN Shinagawa,Masahiro AIS Aisan Racing Team 3h26’26”
136 95 KOR Jeong,Eunseong KOR Korea National Team 3h32’54” @06’28”
137 225 CHN Deng,Ting MSS Max Success Sports Cycling 3h26’26”

Klasyfikacja generalna po 2 etapie:

1 4 ITA Guardini,Andrea FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 5h29’33”
2 142 MAS Manan,Anuar TSG Terengganu ProAsia Cycling 5h29’42” @09″
3 164 AUS Locke,Deon CHA Team Champion System 5h29’46” @13″
4 44 IRI Shirisisan,Hamid SUR Suren Cycling Team 5h29’47” @14″
5 115 RUS Shpilevsky,Boris TPT Tabriz Petrochemical Team 5h29’48” @15″
6 92 KOR Park,Sungbaek KOR Korea National Team 5h29’48” = s/t
7 144 MAS Salleh,Mohd Harrif TSG Terengganu ProAsia Cycling 5h29’49” @16″
8 212 RSA Van Heerden,Christoff MTN MTN Qhubeka 5h29’50” @17″
9 201 USA Carlsen,Kirk CDT Chipotle Development Team 5h29’51” @18″
10 162 SUI Bourgeois,Guillaume CHA Team Champion System 5h29’52” @19″
11 93 KOR Jang,Chan Jae KOR Korea National Team 5h29’53” @20″
12 192 MAS Mohd Razif,Mohd Salleh L2A Le Tua Cycling Team 5h29’53” = s/t
13 63 NED Van Hummel,Kenny SKS Skil Shimano Cycling Team 5h29’54” @21″
14 86 BEL Commeyne,Davy LAN Landbouwkrediet 5h29’54” = s/t
15 51 AUS Clarke,Hilton UHC United Healthcare Pro Cycling 5h29’54” = s/t
16 196 ESP Celis Zabala,Vidal L2A Le Tua Cycling Team 5h29’54” = s/t
17 216 RSA Brown,Arran MTN MTN Qhubeka 5h29’54” = s/t
18 202 NED Kreder,Raymond CDT Chipotle Development Team 5h29’54” = s/t
19 66 GER Kittel,Marcel SKS Skil Shimano Cycling Team 5h29’54” = s/t
20 71 GER Schulze,André CCC CCC Polsat Polkowice 5h29’54” = s/t
21 124 AUS Palmer,Thomas DPC Drapac Professional Cycling 5h29’54” = s/t
22 184 IRI Haghi,Alireza IUA Azad University Cycling Team 5h29’54” = s/t
23 194 AUS Witmitz,Samuel L2A Le Tua Cycling Team 5h29’54” = s/t
24 161 EST Kirsipuu,Jaan CHA Team Champion System 5h29’54” = s/t
25 163 GER Friedemann,Matthias CHA Team Champion System 5h29’54” = s/t
26 13 ITA D’Amore,Crescenzo AND Androni Giocattoli 5h29’54” = s/t
27 153 NZL Rogers,Dene GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 5h29’54” = s/t
28 223 CHN Liu,Hao MSS Max Success Sports Cycling 5h29’54” = s/t
29 36 CAN Veilleux,David EUC Team Europcar 5h29’54” = s/t
30 101 MAS Amir Mustafa,Rusli MAS Malaysia National Team 5h29’54” = s/t
31 62 NED De Kort,Koen SKS Skil Shimano Cycling Team 5h29’54” = s/t
32 171 JPN Nishitani,Taiji AIS Aisan Racing Team 5h29’54” = s/t
33 154 TPE Chang,Wei Kei GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 5h29’54” = s/t
34 11 ITA Sella,Emanuele AND Androni Giocattoli 5h29’54” = s/t
35 165 HKG Tang,Wang Yip CHA Team Champion System 5h29’54” = s/t
36 116 GER Erler,Tobias TPT Tabriz Petrochemical Team 5h29’54” = s/t
37 91 KOR Jang Kyung,Gu KOR Korea National Team 5h29’54” = s/t
38 85 BEL Planckaert,Baptiste LAN Landbouwkrediet 5h29’54” = s/t
39 112 IRI Sohrabi,Mehdi TPT Tabriz Petrochemical Team 5h29’54” = s/t
40 136 SIN Yusof,Adi Putera SIN Singapore National Team 5h29’54” = s/t
41 3 ITA Favilli,Elia FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 5h29’54” = s/t
42 195 COL Nino Corredor,Libardo L2A Le Tua Cycling Team 5h29’54” = s/t
43 146 MAS Mat Senan,M. Saufi TSG Terengganu ProAsia Cycling 5h29’54” = s/t
44 105 MAS Hassan,Suhardi MAS Malaysia National Team 5h29’54” = s/t
45 65 JPN Doi,Yukihiro SKS Skil Shimano Cycling Team 5h29’54” = s/t
46 183 IRI Salehian,Farshad IUA Azad University Cycling Team 5h29’54” = s/t
47 134 SIN Goh,Choon Haut SIN Singapore National Team 5h29’54” = s/t
48 26 ITA Caddeo,Manuele COG Colnago CSF INOX Pro 5h29’54” = s/t
49 155 TPE Huang,Chin-Lung GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 5h29’54” = s/t
50 206 BLR Krasilnikau,Andrei CDT Chipotle Development Team 5h29’54” = s/t
51 104 MAS Ahmad Fakhrullah,Alias MAS Malaysia National Team 5h29’54” = s/t
52 103 MAS Loh,Sea Keong MAS Malaysia National Team 5h29’54” = s/t
53 23 ITA Lombardi,Omar COG Colnago CSF INOX Pro 5h29’54” = s/t
54 52 GER Forster,Robert UHC United Healthcare Pro Cycling 5h29’54” = s/t
55 114 AUT Eibegger,Markus TPT Tabriz Petrochemical Team 5h29’54” = s/t
56 41 IRI Ghaffari,Vahid SUR Suren Cycling Team 5h29’54” = s/t
57 72 POR Mendes,Jose CCC CCC Polsat Polkowice 5h29’54” = s/t
58 113 IRI Askari,Hossein TPT Tabriz Petrochemical Team 5h29’54” = s/t
59 145 MAS Mat Amin,M. Shahrul TSG Terengganu ProAsia Cycling 5h29’54” = s/t
60 106 MAS Mohd Nur Rizuan,Zainal MAS Malaysia National Team 5h29’54” = s/t
61 82 BEL Verheyen,Geert LAN Landbouwkrediet 5h29’54” = s/t
62 172 JPN Ayabe,Takeaki AIS Aisan Racing Team 5h29’54” = s/t
63 132 SIN Low,Darren SIN Singapore National Team 5h29’54” = s/t
64 143 THA Sai-Udomsin,Puchong TSG Terengganu ProAsia Cycling 5h29’54” = s/t
65 35 FRA Rolland,Pierre EUC Team Europcar 5h29’54” = s/t
66 12 ITA Barla,Luca AND Androni Giocattoli 5h29’54” = s/t
67 33 FRA Le Floch,Guillaume EUC Team Europcar 5h29’54” = s/t
68 174 JPN Mori,Kazuhiro AIS Aisan Racing Team 5h29’54” = s/t
69 215 RSA Van Niekerk,Dennis MTN MTN Qhubeka 5h29’54” = s/t
70 173 JPN Fukuda,Shinpei AIS Aisan Racing Team 5h29’54” = s/t
71 73 POL Janiaczyk,Blazej CCC CCC Polsat Polkowice 5h29’54” = s/t
72 15 VEN Monsalve,Jonnatha AND Androni Giocattoli 5h29’54” = s/t
73 151 IRL Mc Cann,David GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 5h29’54” = s/t
74 25 ITA Pasqualon,Andrea COG Colnago CSF INOX Pro 5h29’54” = s/t
75 53 USA Jenkins,Maxim UHC United Healthcare Pro Cycling 5h29’54” = s/t
76 222 CHN Zhang,Hui MSS Max Success Sports Cycling 5h29’54” = s/t
77 31 JPN Arashiro,Yukiya EUC Team Europcar 5h29’54” = s/t
78 45 IRI Nazari D.,Abolfazl SUR Suren Cycling Team 5h29’54” = s/t
79 46 IRI Mehrabani Azar,Ramin SUR Suren Cycling Team 5h29’54” = s/t
80 61 FRA Bonnin,Thomas SKS Skil Shimano Cycling Team 5h29’54” = s/t
81 64 NED Timmer,Albert SKS Skil Shimano Cycling Team 5h29’54” = s/t
82 131 SIN Low,Ji Wen SIN Singapore National Team 5h29’54” = s/t
83 181 IRI Zargari,Amir IUA Azad University Cycling Team 5h29’54” = s/t
84 42 IRI Javani,Ebrahim SUR Suren Cycling Team 5h29’54” = s/t
85 75 POL Ratajczyk,Rafai CCC CCC Polsat Polkowice 5h29’54” = s/t
86 186 IRI Pourseyedi G.,Mirsamad IUA Azad University Cycling Team 5h29’54” = s/t
87 166 HKG Wu,Kin San CHA Team Champion System 5h29’54” = s/t
88 141 JPN Fukushima,Shinichi TSG Terengganu ProAsia Cycling 5h29’54” = s/t
89 94 KOR Gong,Hyosuk KOR Korea National Team 5h29’54” = s/t
90 34 FRA Quemeneur,Perrig EUC Team Europcar 5h29’54” = s/t
91 126 NED Goesinnen,Floris DPC Drapac Professional Cycling 5h29’54” = s/t
92 16 ITA Santoro,Antonio AND Androni Giocattoli 5h29’54” = s/t
93 224 CHN Kun,Jiang MSS Max Success Sports Cycling 5h29’54” = s/t
94 43 IRI Ameli,Meysam SUR Suren Cycling Team 5h29’54” = s/t
95 6 JPN Miyazawa,Takashi FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 5h29’54” = s/t
96 22 ITA Locatelli,Paolo COG Colnago CSF INOX Pro 5h29’54” = s/t
97 133 SIN Ho,Jun Rong SIN Singapore National Team 5h29’54” = s/t
98 221 CHN Xu,Gang MSS Max Success Sports Cycling 5h29’54” = s/t
99 213 RSA Girdlestone,Dylan MTN MTN Qhubeka 5h29’54” = s/t
100 121 AUS Pell,David DPC Drapac Professional Cycling 5h29’54” = s/t
101 81 BEL Delfosse,Sébastian LAN Landbouwkrediet 5h29’54” = s/t
102 21 ITA Pozzovivo,Domenico COG Colnago CSF INOX Pro 5h29’54” = s/t
103 125 MAS M. Adiq,Othman DPC Drapac Professional Cycling 5h29’54” = s/t
104 24 ITA Pagani,Angelo COG Colnago CSF INOX Pro 5h29’54” = s/t
105 32 FRA Gaudin,Damien EUC Team Europcar 5h29’54” = s/t
106 205 USA Rathe,Jacob CDT Chipotle Development Team 5h29’54” = s/t
107 54 USA Jones,Christopher UHC United Healthcare Pro Cycling 5h29’54” = s/t
108 123 AUS Shaw,Stuart DPC Drapac Professional Cycling 5h29’54” = s/t
109 182 IRI Saeidi Tanha,Abbas IUA Azad University Cycling Team 5h29’54” = s/t
110 226 CHN Jiao,Pengda MSS Max Success Sports Cycling 5h29’54” = s/t
111 175 JPN Shinagawa,Masahiro AIS Aisan Racing Team 5h29’54” = s/t
112 96 KOR Yoo,Kihong KOR Korea National Team 5h29’54” = s/t
113 211 RSA Potgieter,Bradley MTN MTN Qhubeka 5h29’54” = s/t
114 193 MAS Chuah,Adrian L2A Le Tua Cycling Team 5h29’54” = s/t
115 191 MAS Ng,Yong Li L2A Le Tua Cycling Team 5h29’54” = s/t
116 1 BRA Bulgarelli,Otavio FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 5h29’54” = s/t
117 102 MAS M. Rauf,Nur Misbah MAS Malaysia National Team 5h29’54” = s/t
118 156 GBR Coutts,Alex GKT Giant Kenda Pro Cycling Team 5h29’54” = s/t
119 185 IRI Emami,Rahim IUA Azad University Cycling Team 5h29’54” = s/t
120 111 IRI Mizbani,Ghader TPT Tabriz Petrochemical Team 5h29’54” = s/t
121 56 NED Van Poppel,Boy UHC United Healthcare Pro Cycling 5h29’54” = s/t
122 204 USA Howes,Alex CDT Chipotle Development Team 5h29’54” = s/t
123 55 AUS Menzies,Karl UHC United Healthcare Pro Cycling 5h29’54” = s/t
124 76 POL Matysiak,Bartlomiej CCC CCC Polsat Polkowice 5h29’54” = s/t
125 203 AUS Morton,Lachlan CDT Chipotle Development Team 5h29’54” = s/t
126 176 JPN Suzuki,Kenichi AIS Aisan Racing Team 5h29’54” = s/t
127 83 BEL Gourgue,Benjamin LAN Landbouwkrediet 5h29’54” = s/t
128 225 CHN Deng,Ting MSS Max Success Sports Cycling 5h29’54” = s/t
129 2 ITA Mirenda,Gianluca FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 5h30’13” @40″
130 74 POL Bodnar,Lukasz CCC CCC Polsat Polkowice 5h30’49” @01’16”
131 122 AUS Pollock,Rhys DPC Drapac Professional Cycling 5h31’03” @01’30”
132 84 BEL Stallaert,Joeri LAN Landbouwkrediet 5h31’11” @01’38”
133 5 ITA De Patre,Roberto FAR Farnese Vini – Neri Sotttoli 5h31’24” @01’51”
134 214 RSA Tennent,James MTN MTN Qhubeka 5h33’38” @04’05”
135 95 KOR Jeong,Eunseong KOR Korea National Team 5h36’22” @06’49”
136 14 ITA De Marchi,Alessandro AND Androni Giocattoli 5h37’46” @08’13”
137 135 SIN Lee Yun ,Jie Lemual SIN Singapore National Team 5h44’01” @14’28”