Wyniki 1 etapu Le Tour de Langkawi z dnia 23.01.2011, Dataran Helang – Pekan Kuah, dystans 94,2 km

1 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini-Neri 2:03:28
2 Sung Baek Park (Kor) Korea National Team
3 Hariff Salleh (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
4 Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli
5 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano
6 André Schulze (Ger) CCC Polsat Polkowice
7 Hilton Clarke (Aus) Unitedhealthcare p/b Maxxis
8 Arran Brown (RSA) MTN Energade
9 Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet
10 Joeri Stallaert (Bel) Landbouwkrediet
11 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox
12 Anuar Manan (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
13 Raymond Kreder (Ned) Chipotle Development Team
14 Vidal Celis Zabala (Spa) Letua Cycling Team
15 Sam Witmitz (Aus) Letua Cycling Team
16 Jaan Kirsipuu (Est) Team Champion System
17 Robert Förster (Ger) Unitedhealthcare p/b Maxxis
18 Yukiya Arashiro (Jpn) Europcar
19 Chan Jae Jang (Kor) Korea National Team
20 Shinpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
21 Ahmad Fahrullah Alias (Mas) Malaysia National Team
22 Marcel Kittel (Ger) Skil – Shimano
23 Hamid Shirisisan (IRI) Suren Cycling Team
24 Manuele Caddeo (Ita) Colnago – CSF Inox
25 Thomas Palmer (Aus) Drapac Professional Cycling
26 Matthias Friedemann (Ger) Team Champion System
27 Amir Rusli (Mas) Malaysia National Team
28 Alireza Haghi (IRI) Azad University Iran
29 David Veilleux (Can) Europcar
30 Taiji Nishitani (Jpn) Aisan Racing Team
31 Hao Liu (Chn) Max Success Sports
32 Ghafari Vahid (IRI) Suren Cycling Team
33 Dene Rogers (NZl) Giant Kenda Pro Cycling Team
34 Wei Kei Chang (Tpe) Giant Kenda Pro Cycling Team
35 Mohammad Saufi Mat Senan (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
36 Crescenzo D’amore (Ita) Androni Giocattoli
37 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
38 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team
39 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
40 Boris Shpilevsky (Rus) Tabriz Petrochemical Cycling Team
41 Kazuhiro Mori (Jpn) Aisan Racing Team
42 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Cycling Team
43 Kirk Carlsen (USA) Chipotle Development Team
44 Gyung Gu Jang (Kor) Korea National Team
45 Chin-Lung Huang (Tpe) Giant Kenda Pro Cycling Team
46 Libardo Nino Corredor (Col) Letua Cycling Team
47 Andrei Krasilnikau (Blr) Chipotle Development Team
48 Paolo Locatelli (Ita) Colnago – CSF Inox
49 Christoff Van Heerden (RSA) MTN Energade
50 Takashi Miyazawa (Jpn) Farnese Vini-Neri
51 Geert Verheyen (Bel) Landbouwkrediet
52 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini-Neri
53 G. Luca Mirenda (Ita) Farnese Vini-Neri
54 Guillaume Le Floch (Fra) Europcar
55 Adi Putera (Sin) Singapore National Team
56 Choon Huat Goh (Sin) Singapore National Team
57 David Mccann (Irl) Giant Kenda Pro Cycling Team
58 Farshad Salehian (IRI) Azad University Iran
59 Suhardi Hassan (Mas) Malaysia National Team
60 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice
61 Samad Poor Seiedi (IRI) Azad University Iran
62 Baptiste Plackaert (Bel) Landbouwkrediet
63 Wang Yip Tang (HKg) Team Champion System
64 Floris Goesinnen (Ned) Drapac Professional Cycling
65 Markus Eibegger (Aut) Tabriz Petrochemical Cycling Team
66 Gang Xu (Chn) Max Success Sports
67 Tobias Erler (Ger) Tabriz Petrochemical Cycling Team
68 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
69 Masahiro Shinagawa (Jpn) Aisan Racing Team
70 Kin San Wu (HKg) Team Champion System
71 Amir Zargari (IRI) Azad University Iran
72 Pierre Rolland (Fra) Europcar
73 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
74 Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox
75 Thomas Bonnin (Fra) Skil – Shimano
76 Mohd Rhazif Mohd Salleh (Mas) Letua Cycling Team
77 Ameli Meysam (IRI) Suren Cycling Team
78 Angelo Pagani (Ita) Colnago – CSF Inox
79 Max Jenkins (USA) Unitedhealthcare p/b Maxxis
80 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team
81 Abolfazl Nazari Daghalian (IRI) Suren Cycling Team
82 Jacob Rathe (USA) Chipotle Development Team
83 Deon Locke (Aus) Team Champion System
84 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
85 Hossein Askari (IRI) Tabriz Petrochemical Cycling Team
86 David Pell (Aus) Drapac Professional Cycling
87 Jonathan Monsalve (Ven) Androni Giocattoli
88 Hyo Suk Gong (Kor) Korea National Team
89 Ramin Mehrabani Azar (IRI) Suren Cycling Team
90 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
91 Blazej Janiaczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice
92 Phuchong Sai-Udomsil (Tha) Terengganu ProAsia Cycling
93 Boy Van Poppel (Ned) Unitedhealthcare p/b Maxxis
94 Christopher Jones (USA) Unitedhealthcare p/b Maxxis
95 Otavio Didier Bulgarelli (Bra) Farnese Vini-Neri
96 Rafal Ratajczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice
97 Bradley Potgieter (RSA) MTN Energade
98 Jun Rong Ho (Sin) Singapore National Team
99 Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli
100 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
101 Dylan Girdlestone (RSA) MTN Energade
102 Dennis Van Niekerk (RSA) MTN Energade
103 Darren Low (Sin) Singapore National Team
104 Ebrahim Javani (IRI) Suren Cycling Team
105 Kun Jiang (Chn) Max Success Sports
106 Sébastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet
107 Alex Coutts (GBr) Giant Kenda Pro Cycling Team
108 Eun-Seong Jeong (Kor) Korea National Team
109 Mohd Nor Rizuan Zainal (Mas) Malaysia National Team
110 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice
111 Guillaume Bourgeois (Swi) Team Champion System
112 Perrig Quemeneur (Fra) Europcar
113 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Tabriz Petrochemical Cycling Team
114 Rahim Ememi (IRI) Azad University Iran
115 Shinichi Fukushima (Jpn) Terengganu ProAsia Cycling
116 Ting Deng (Chn) Max Success Sports
117 Ji Wen Low (Sin) Singapore National Team
118 Ki Hong Yoo (Kor) Korea National Team
119 Mohd Rauf Nur Nisbah (Mas) Malaysia National Team
120 Muhamad Adiq Husainie Othman (Mas) Drapac Professional Cycling
121 Pengda Jiao (Chn) Max Success Sports
122 Abbas Saeidi Tanha (IRI) Azad University Iran
123 Adrian Why Kit Chuah (Mas) Letua Cycling Team
124 Stuart Shaw (Aus) Drapac Professional Cycling
125 Kenichi Suzuki (Jpn) Aisan Racing Team
126 Yong Li Ng (Mas) Letua Cycling Team
127 Hui Zhang (Chn) Max Success Sports
128 Lachlan David Morton (Aus) Chipotle Development Team
129 Alex Howes (USA) Chipotle Development Team
130 Benjamin Gourgue (Bel) Landbouwkrediet
131 Damien Gaudin (Fra) Europcar
132 Karl Menzies (Aus) Unitedhealthcare p/b Maxxis 0:00:15
133 Rhys Pollock (Aus) Drapac Professional Cycling 0:01:09
134 Roberto De Patre (Ita) Farnese Vini-Neri 0:01:30
135 James Tennent (RSA) MTN Energade 0:02:05
136 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli 0:07:33
137 Lemnel Lee Yun Jie (Sin) Singapore National Team 0:14:07

Klasyfikacja generalna po 1 etapie:

1 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini-Neri 2:03:18
2 Sung Baek Park (Kor) Korea National Team 0:00:04
3 Anuar Manan (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
4 Hariff Salleh (Mas) Terengganu ProAsia Cycling 0:00:05
5 Christoff Van Heerden (RSA) MTN Energade 0:00:06
6 Kirk Carlsen (USA) Chipotle Development Team 0:00:07
7 Guillaume Bourgeois (Swi) Team Champion System 0:00:08
8 Chan Jae Jang (Kor) Korea National Team 0:00:09
9 Mohd Rhazif Mohd Salleh (Mas) Letua Cycling Team
10 Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli 0:00:10
11 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano
12 André Schulze (Ger) CCC Polsat Polkowice
13 Hilton Clarke (Aus) Unitedhealthcare p/b Maxxis
14 Arran Brown (RSA) MTN Energade
15 Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet
16 Joeri Stallaert (Bel) Landbouwkrediet
17 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox
18 Raymond Kreder (Ned) Chipotle Development Team
19 Vidal Celis Zabala (Spa) Letua Cycling Team
20 Sam Witmitz (Aus) Letua Cycling Team
21 Jaan Kirsipuu (Est) Team Champion System
22 Robert Förster (Ger) Unitedhealthcare p/b Maxxis
23 Yukiya Arashiro (Jpn) Europcar
24 Shinpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
25 Ahmad Fahrullah Alias (Mas) Malaysia National Team
26 Marcel Kittel (Ger) Skil – Shimano
27 Hamid Shirisisan (IRI) Suren Cycling Team
28 Manuele Caddeo (Ita) Colnago – CSF Inox
29 Thomas Palmer (Aus) Drapac Professional Cycling
30 Matthias Friedemann (Ger) Team Champion System
31 Amir Rusli (Mas) Malaysia National Team
32 Alireza Haghi (IRI) Azad University Iran
33 David Veilleux (Can) Europcar
34 Taiji Nishitani (Jpn) Aisan Racing Team
35 Hao Liu (Chn) Max Success Sports
36 Ghafari Vahid (IRI) Suren Cycling Team
37 Dene Rogers (NZl) Giant Kenda Pro Cycling Team
38 Wei Kei Chang (Tpe) Giant Kenda Pro Cycling Team
39 Mohammad Saufi Mat Senan (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
40 Crescenzo D’amore (Ita) Androni Giocattoli
41 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
42 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team
43 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
44 Boris Shpilevsky (Rus) Tabriz Petrochemical Cycling Team
45 Kazuhiro Mori (Jpn) Aisan Racing Team
46 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Cycling Team
47 Gyung Gu Jang (Kor) Korea National Team
48 Chin-Lung Huang (Tpe) Giant Kenda Pro Cycling Team
49 Libardo Nino Corredor (Col) Letua Cycling Team
50 Andrei Krasilnikau (Blr) Chipotle Development Team
51 Paolo Locatelli (Ita) Colnago – CSF Inox
52 Takashi Miyazawa (Jpn) Farnese Vini-Neri
53 Geert Verheyen (Bel) Landbouwkrediet
54 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini-Neri
55 G. Luca Mirenda (Ita) Farnese Vini-Neri
56 Guillaume Le Floch (Fra) Europcar
57 Adi Putera (Sin) Singapore National Team
58 Choon Huat Goh (Sin) Singapore National Team
59 David Mccann (Irl) Giant Kenda Pro Cycling Team
60 Farshad Salehian (IRI) Azad University Iran
61 Suhardi Hassan (Mas) Malaysia National Team
62 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice
63 Samad Poor Seiedi (IRI) Azad University Iran
64 Baptiste Plackaert (Bel) Landbouwkrediet
65 Wang Yip Tang (HKg) Team Champion System
66 Floris Goesinnen (Ned) Drapac Professional Cycling
67 Markus Eibegger (Aut) Tabriz Petrochemical Cycling Team
68 Gang Xu (Chn) Max Success Sports
69 Tobias Erler (Ger) Tabriz Petrochemical Cycling Team
70 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
71 Masahiro Shinagawa (Jpn) Aisan Racing Team
72 Kin San Wu (HKg) Team Champion System
73 Amir Zargari (IRI) Azad University Iran
74 Pierre Rolland (Fra) Europcar
75 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu ProAsia Cycling
76 Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox
77 Thomas Bonnin (Fra) Skil – Shimano
78 Ameli Meysam (IRI) Suren Cycling Team
79 Angelo Pagani (Ita) Colnago – CSF Inox
80 Max Jenkins (USA) Unitedhealthcare p/b Maxxis
81 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team
82 Abolfazl Nazari Daghalian (IRI) Suren Cycling Team
83 Jacob Rathe (USA) Chipotle Development Team
84 Deon Locke (Aus) Team Champion System
85 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
86 Hossein Askari (IRI) Tabriz Petrochemical Cycling Team
87 David Pell (Aus) Drapac Professional Cycling
88 Jonathan Monsalve (Ven) Androni Giocattoli
89 Hyo Suk Gong (Kor) Korea National Team
90 Ramin Mehrabani Azar (IRI) Suren Cycling Team
91 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
92 Blazej Janiaczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice
93 Phuchong Sai-Udomsil (Tha) Terengganu ProAsia Cycling
94 Boy Van Poppel (Ned) Unitedhealthcare p/b Maxxis
95 Christopher Jones (USA) Unitedhealthcare p/b Maxxis
96 Otavio Didier Bulgarelli (Bra) Farnese Vini-Neri
97 Rafal Ratajczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice
98 Bradley Potgieter (RSA) MTN Energade
99 Jun Rong Ho (Sin) Singapore National Team
100 Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli
101 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
102 Dylan Girdlestone (RSA) MTN Energade
103 Dennis Van Niekerk (RSA) MTN Energade
104 Darren Low (Sin) Singapore National Team
105 Ebrahim Javani (IRI) Suren Cycling Team
106 Kun Jiang (Chn) Max Success Sports
107 Sébastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet
108 Alex Coutts (GBr) Giant Kenda Pro Cycling Team
109 Eun-Seong Jeong (Kor) Korea National Team
110 Mohd Nor Rizuan Zainal (Mas) Malaysia National Team
111 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice
112 Perrig Quemeneur (Fra) Europcar
113 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Tabriz Petrochemical Cycling Team
114 Rahim Ememi (IRI) Azad University Iran
115 Shinichi Fukushima (Jpn) Terengganu ProAsia Cycling
116 Ting Deng (Chn) Max Success Sports
117 Ji Wen Low (Sin) Singapore National Team
118 Ki Hong Yoo (Kor) Korea National Team
119 Mohd Rauf Nur Nisbah (Mas) Malaysia National Team
120 Muhamad Adiq Husainie Othman (Mas) Drapac Professional Cycling
121 Pengda Jiao (Chn) Max Success Sports
122 Abbas Saeidi Tanha (IRI) Azad University Iran
123 Adrian Why Kit Chuah (Mas) Letua Cycling Team
124 Stuart Shaw (Aus) Drapac Professional Cycling
125 Kenichi Suzuki (Jpn) Aisan Racing Team
126 Yong Li Ng (Mas) Letua Cycling Team
127 Hui Zhang (Chn) Max Success Sports
128 Lachlan David Morton (Aus) Chipotle Development Team
129 Alex Howes (USA) Chipotle Development Team
130 Benjamin Gourgue (Bel) Landbouwkrediet
131 Damien Gaudin (Fra) Europcar
132 Karl Menzies (Aus) Unitedhealthcare p/b Maxxis 0:00:25
133 Rhys Pollock (Aus) Drapac Professional Cycling 0:01:19
134 Roberto De Patre (Ita) Farnese Vini-Neri 0:01:40
135 James Tennent (RSA) MTN Energade 0:02:15
136 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli 0:07:43
137 Lemnel Lee Yun Jie (Sin) Singapore National Team 0:14:17