Luksemburg Pro Cycling Project w przyszłym sezonie występować będzie w strojach firmy Craft. Szwedzka firma zapewni nowej ekipie braci Schleck zarówno zestaw sportowy, jak i odzież codzienną.

“Craft to prawdziwa historia strojów sportowych. Cały czas wprowadza wiele innowacji, ma duże doświadczenie, również w sportach zimowych. Warsztat jaki oferuje ta firma jest jednym z najlepszych w tej branży”, można przeczytać w komunikacie prasowym ekipy.

“Nie mógłbym być szczęśliwy, gdybyśmy nie korzystali ze strojów Crafta, ponieważ nieustannie pokazują tę samą pasję i ambicję dla wielu dziedzin sportu“, opowiada kierownik zespołu Brian Nygaard. “Z pewnością to jeden z kluczy dla pomyślności naszego projektu”.

“Od pierwszej chwili, zaczęliśmy rozmawiać z Craft o możliwości współpracy, wiedziałem że musimy mieć silnego partnera, z którym moglibyśmy poruszać się do przodu i spełniać nasze ambicje, jako najwyższej klasy ekipa kolarska”, Nygaard powiedział.

Komplet ubrań będzie dostosowany do każdego zawodnika, wyjaśnia menadżer firmy, Mattias Carlsson. “Wszystko będzie dostosowane do potrzeb i preferencji każdego zawodnika, a ich ostateczne opinie będą odgrywały ogromną rolę w przyszłości rozwoju produktu”.

Foto: www.corvospro.com