Zespół Omega Pharma – Lotto zakończył już podpisywanie kontraktów na sezon 2011 i zgromadził wszystkich swoich członków w siedzibie ekipy  w belgijskim Deinze. Wśród nowych rekrutów znaleźli się niemieccy Marcel Siebers oraz André Greipel, obaj przybyli do zespołu z HTC-Columbia.

Sieberg, który ściga się od 2006 r. jest ostatnim, 14 zawodnikiem, który dołączy do Omega Pharma-Lotto. Bez wątpliwości, tego zawodnika w swoich szeregach chciał mieć Greipel, ponieważ obaj rodacy znakomicie się rozumieją na finiszach. 28-letni Niemiec w tym sezonie nie może pochwalić się dużymi sukcesami. Jego zadaniem była praca na rzecz Greipela podczas płaskich etapów. Potwierdza to statystyka zwycięstw, gdzie prowadzi Greipel z 21. sukcesami na koncie.

Do ekipy dołączą również Jurgen Van de Walle (Quick Step), Frederik Willems (Liquigas-Doimo), Klaas Lodewijck (Topsport-Vlaanderen), Gert Dockx (HTC-Columbia), Sven Vandousselaere (Jong Vlaanderen), Bart De Clercq i Jens Debusschere.

Wcześniej swoje przybycie do ekipy Philippa Gilberta potwierdzili: Adam Hansen i Vicente Reynes z HTC-Columbia, David Boucher (Landbouwkrediet), Jussi Veikkanen (FDJ) i Oscar Pujol (Cervelo).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments