Zwycięzcą 2. etapu Tour de Seoul, został Koreańczyk Jae Chan Jang. Liderem klasyfikacji generalnej wyścigu jest nadal Tomasz Marczyński z ekipy CCC Polsat Polkowice.

Drugiego dnia koreańskiego wyścigu Tour de Seoul kolarze mieli do pokonania trasę długości 186 kilometrów. Trasa etapu wydawała się być bardzo interwałowa, z dużym podjazdem w końcowej fazie, jednak dla kolarzy nie stanowiła większych problemów. Mimo licznych ataków kolarzy nikomu nie udało się odjechać z peletonu a o losach etapu zadecydował sprinterski pojedynek. Najszybszym na mecie w Union Bridge okazał się Koreańczyk Jae Chan Jan, który pokonał Niemców Rene Weissingera (Vorarlberg-Corratec) i Grischę Janorschke (Nutrixxion Sparkasse).

Najwyżej sklasyfikowanym kolarzem ekipy CCC Polsat Polkowice był Bartłomiej Matysiak, który finiszował na 11. pozycji. Prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu utrzymał Tomasz Marczyński, który metę przekroczył w głównej grupie.

Etap 2. – 23 października: Peace Dam – Union Bridge, 186km: