Wyniki prologu Eneco Tour z dnia 17.08.2010,Steenwijk, dystans 5,2 km (ITT)

1 Svein Tuft (Can) Garmin – Transitions 0:06:19
2 Jos Van Emden (Ned) Rabobank 0:00:05
3 Lars Boom (Ned) Rabobank 0:00:06
4 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank 0:00:06
5 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team 0:00:07
6 Geraint Thomas (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:00:07
7 Tony Martin (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:07
8 Alex Rasmussen (Den) Team Saxo Bank 0:00:09
9 Richie Porte (Aus) Team Saxo Bank 0:00:09
10 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:10
11 Sébastien Rosseler (Bel) Team Radioshack 0:00:11
12 Christian Knees (Ger) Team Milram 0:00:11
13 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:12
14 Greg Henderson (NZl) Sky Professional Cycling Team 0:00:12
15 Vasil Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne 0:00:13
16 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:13
17 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano 0:00:12
18 Rick Flens (Ned) Rabobank 0:00:13
19 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:13
20 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:14
21 Michiel Elijzen (Ned) Omega Pharma-Lotto 0:00:15
22 Leigh Howard (Aus) Team HTC – Columbia 0:00:16
23 Gert Steegmans (Bel) Team Radioshack 0:00:16
24 Mark Renshaw (Aus) Team HTC – Columbia 0:00:16
25 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:16
26 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank 0:00:17
27 Jack Bobridge (Aus) Garmin – Transitions 0:00:17
28 Cameron Meyer (Aus) Garmin – Transitions 0:00:16
29 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:00:17
30 Joost Posthuma (Ned) Rabobank 0:00:17
31 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:17
32 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 0:00:18
33 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia 0:00:18
34 Martijn Maaskant (Ned) Garmin – Transitions 0:00:19
35 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:19
36 Tomas Vaitkus (Ltu) Team Radioshack 0:00:19
37 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:19
38 Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:19
39 Andrey Amador (Crc) Caisse d’Epargne 0:00:20
40 Tom Veelers (Ned) Skil – Shimano 0:00:20
41 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank 0:00:20
42 Dominik Nerz (Ger) Team Milram 0:00:20
43 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:20
44 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha 0:00:21
45 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:00:21
46 Tiago Machado (Por) Team Radioshack 0:00:21
47 Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha 0:00:21
48 Markus Eichler (Ger) Team Milram 0:00:21
49 Matthias Brändle (Aut) Footon-Servetto 0:00:21
50 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ 0:00:22
51 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi 0:00:22
52 Tom Leezer (Ned) Rabobank 0:00:22
53 Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha 0:00:23
54 Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha 0:00:23
55 Dries Devenyns (Bel) Quick Step 0:00:23
56 Stijn Devolder (Bel) Quick Step 0:00:23
57 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:23
58 Ben Hermans (Bel) Team Radioshack 0:00:23
59 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:24
60 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:24
61 Bram Tankink (Ned) Rabobank 0:00:24
62 Manuel Quinziato (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:24
63 Johan Vansummeren (Bel) Garmin – Transitions 0:00:24
64 Gorka Izaguirre (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:24
65 Linus Gerdemann (Ger) Team Milram 0:00:24
66 Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank 0:00:24
67 Thomas De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:24
68 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano 0:00:24
69 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:00:24
70 Jason Mccartney (USA) Team Radioshack 0:00:24
71 Sep Vanmarcke (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:25
72 Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:25
73 Michael Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:25
74 Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step 0:00:25
75 Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank 0:00:26
76 Grégory Rast (Swi) Team Radioshack 0:00:26
77 Kevin Van Impe (Bel) Quick Step 0:00:27
78 Maarten Wynants (Bel) Quick Step 0:00:27
79 Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions 0:00:27
80 Frédéric Guesdon (Fra) FDJ 0:00:27
81 Wim De Vocht (Bel) Team Milram 0:00:27
82 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano 0:00:27
83 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:00:27
84 Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:27
85 Gatis Smukulis (Lat) AG2R La Mondiale 0:00:28
86 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 0:00:28
87 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:00:28
88 Frederik Willems (Bel) Liquigas-Doimo 0:00:29
89 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:00:29
90 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale 0:00:29
91 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:29
92 Alberto Losada Alguacil (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:30
93 Gorik Gardeyn (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:30
94 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank 0:00:30
95 Christopher Sutton (Aus) Sky Professional Cycling Team 0:00:30
96 Bert De Backer (Bel) Skil – Shimano 0:00:31
97 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:31
98 Kurt Hovelynck (Bel) Quick Step 0:00:31
99 Travis Meyer (Aus) Garmin – Transitions 0:00:31
100 Michael Barry (Can) Sky Professional Cycling Team 0:00:32
101 Markus Eibegger (Aut) Footon-Servetto 0:00:32
102 Steven Cozza (USA) Garmin – Transitions 0:00:34
103 Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:34
104 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:34
105 Kasper Klostergaard Larsen (Den) Team Saxo Bank 0:00:34
106 Allan Davis (Aus) Astana 0:00:35
107 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:35
108 Françis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:35
109 Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:35
110 Gianni Meersman (Bel) FDJ 0:00:35
111 David Gutierrez Palacios (Spa) Footon-Servetto 0:00:36
112 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ 0:00:36
113 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:37
114 Enrico Gasparotto (Ita) Astana 0:00:37
115 Francesco Chicchi (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:37
116 Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team 0:00:37
117 Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale 0:00:38
118 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano 0:00:38
119 Klaas Lodewyck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:38
120 Stijn Vandenbergh (Bel) Team Katusha 0:00:38
121 Marcin Sapa (Pol) Lampre-Farnese Vini 0:00:38
122 Olivier Bonnaire (Fra) FDJ 0:00:38
123 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha 0:00:38
124 Xabier Zandio Echaide (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:39
125 Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:39
126 Wesley Sulzberger (Aus) FDJ 0:00:39
127 Domenik Klemme (Ger) Team Saxo Bank 0:00:39
128 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Professional Cycling Team 0:00:40
129 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:00:40
130 Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:41
131 Adam Blythe (GBr) Omega Pharma-Lotto 0:00:41
132 Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano 0:00:42
133 Valeriy Dmitryev (Kaz) Astana 0:00:42
134 Maxim Gourov (Kaz) Astana 0:00:42
135 Mirko Selvaggi (Ita) Astana 0:00:42
136 Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon-Servetto 0:00:42
137 Johnnie Walker (Aus) Footon-Servetto 0:00:43
138 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:43
139 Peter Wrolich (Aut) Team Milram 0:00:44
140 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step 0:00:44
141 Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:44
142 Kenny De Haes (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:44
143 Artur Gajek (Ger) Team Milram 0:00:45
144 Mickael Cherel (Fra) FDJ 0:00:45
145 Christopher Froome (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:00:46
146 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:46
147 Robbie Mcewen (Aus) Team Katusha 0:00:47
148 Aitor Hernandez Gutierrez (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:47
149 Enrique Mata Cabello (Spa) Footon-Servetto 0:00:48
150 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini 0:00:48
151 Thomas Fothen (Ger) Team Milram 0:00:48
152 Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto 0:00:49
153 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:49
154 Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:50
155 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:52
156 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:52
157 Félix Vidal Celis Zabala (Spa) Footon-Servetto 0:00:52
158 David Loosli (Swi) Lampre-Farnese Vini 0:00:53
159 Juan Mauricio Soler Hernandez (Col) Caisse d’Epargne 0:00:54
160 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana 0:00:54
161 Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step 0:00:54
162 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:55
163 René Mandri (Est) AG2R La Mondiale 0:00:56
164 Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:58
165 Danilo Napolitano (Ita) Team Katusha 0:01:07
166 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana 0:01:07
167 Scott Davis (Aus) Astana 0:01:08