Wyniki 2 etapu z dnia 04.06.2010, Schifflange – Differdange, dystans 202,7 km

1 Fränk Schleck (Lux) Team Saxobank 5:10:38
2 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
3 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professional Cycling Team 0:00:35
4 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha
5 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:36
6 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
7 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
8 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:53
9 Patrick Sinkewitz (Ger) ISD – Neri
10 Serge Pauwels (Bel) Sky Professional Cycling Team
11 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack
12 Mathieu Sprick (Fra) Bbox Bouygues Telecom
13 Sandy Casar (Fra) Francaise des Jeux
14 Thomas Lofkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team
15 Jérémy Roy (Fra) Francaise des Jeux
16 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:00:58
17 Arthur Vichot (Fra) Francaise des Jeux
18 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne
19 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha
20 Steve Houanard (Fra) Skil – Shimano
21 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team
22 Laurent Didier (Lux) Team Saxobank
23 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
24 Romain Zingle (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne
25 Bert Scheirlinckx (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
26 Grégory Rast (Swi) Team Radioshack
27 Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack
28 Alexander Kolobnev (Rus) Team Katusha
29 Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team
30 Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec
31 Sébastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
32 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri
33 Cyril Lemoine (Fra) Saur – Sojasun
34 Mikel Nieve (Spa) Euskatel – Euskadi
35 Ruslan Pidgornyy (Ukr) ISD – Neri
36 Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cycling Team
37 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
38 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit en Ligne
39 Aitor Galdos (Spa) Euskatel – Euskadi 0:01:28
40 Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom
41 Kjell Carlstrom (Fin) Sky Professional Cycling Team
42 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskatel – Euskadi
43 Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha 0:03:01
44 Robert Retschke (Ger) CT Differdange
45 Nico Schneider (Ger) CT Differdange
46 Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet – Colnago
47 Bartosz Huzarsky (Pol) ISD – Neri
48 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano
49 Ruben Perez (Spa) Euskatel – Euskadi
50 Aitor Hernandez (Spa) Euskatel – Euskadi
51 Carlo Scognaniglio (Ita) ISD – Neri
52 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
53 Manuel Calvente Corpas (Spa) Andalucia – Cajasur 0:03:27
54 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
55 Bart Dockx (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:04:06
56 Kevin Neirynck (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
57 Sébastien Turgot (Fra) Bbox Bouygues Telecom
58 Mitchell Docker (Aus) Skil – Shimano 0:05:33
59 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha
60 Nikita Eskov (Rus) Team Katusha
61 Angel Vicioso Arcos (Spa) Andalucia – Cajasur
62 Manuel Ortega Ocana (Spa) Andalucia – Cajasur
63 Kim Kirchen (Lux) Team Katusha
64 Cyril Bessy (Fra) Saur – Sojasun
65 Freddy Bichot (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:08:40
66 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
67 Morten Knudsen (Den) CT Differdange 0:09:43
68 Vytautas Kaupas (Ltu) CT Differdange
69 Tom Van Den Haute (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
70 Kurt Arvesen (Nor) Sky Professional Cycling Team
71 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxobank
72 Ian Stannard (GBr) Sky Professional Cycling Team
73 Bjorn Selander (USA) Team Radioshack
74 Javier Ramirez Abeja (Spa) Andalucia – Cajasur
75 Koen Barbe (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
76 Christian Poos (Lux) CT Differdange
77 Juan Javier Estrada Ruiz (Spa) Andalucia – Cajasur
78 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia – Cajasur
79 Tiago Machado (Por) Team Radioshack
80 Hakan Nilson (Swe) CT Differdange
81 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri
82 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri
83 Saïd Haddou (Fra) Bbox Bouygues Telecom
84 Alexandre Pichot (Fra) Bbox Bouygues Telecom
85 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
86 Anthony Roux (Fra) Francaise des Jeux
87 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne
88 Gianni Meersman (Fra) Francaise des Jeux
89 Frédéric Guesdon (Fra) Francaise des Jeux
90 Danilo Napolitano (Ita) Team Katusha
91 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit en Ligne
92 Yauheni Hutarovich (Blr) Francaise des Jeux
93 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia – Cajasur
94 Steven Caethoven (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
95 Yohann Gene (Fra) Bbox Bouygues Telecom
96 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur – Sojasun
97 Jempy Drucker (Lux) CT Differdange
98 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
99 Miguel Minguez (Spa) Euskatel – Euskadi
100 Jens Voigt (Ger) Team Saxobank
101 Gorka Izaguirre (Spa) Euskatel – Euskadi
102 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur – Sojasun
103 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
104 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec
105 Guillaume Blot (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:10:18
106 Yoann Offredo (Fra) Francaise des Jeux
107 Jorge Martin Montenegro (Arg) Andalucia – Cajasur
108 Stefan Cohnen (Ned) CT Differdange 0:12:28
109 Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano
HD Jimmy Casper (Fra) Saur – Sojasun 0:17:10
HD Rony Martias (Fra) Saur – Sojasun
HD Daryl Impey (RSA) Team Radioshack
HD Romain Matheou (Fra) Saur – Sojasun
HD Sergio De Lis (Spa) Euskatel – Euskadi
HD Sam Bewley (NZl) Team Radioshack
DNF Dominic Klemme (Ger) Team Saxobank
DNF Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom
DNF Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec
DNF Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne

Klasyfikacja generalna po 2 etapie:

1 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 9:44:30
2 Fränk Schleck (Lux) Team Saxobank 0:00:01
3 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:30
4 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professional Cycling Team 0:00:34
5 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha
6 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:35
7 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:00:39
8 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:00:50
9 Cyril Lemoine (Fra) Saur – Sojasun 0:00:51
10 Grégory Rast (Swi) Team Radioshack
11 Sandy Casar (Fra) Francaise des Jeux 0:00:52
12 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:53
13 Patrick Sinkewitz (Ger) ISD – Neri
14 Jérémy Roy (Fra) Francaise des Jeux 0:00:55
15 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:00:56
16 Mathieu Sprick (Fra) Bbox Bouygues Telecom
17 Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team 0:00:59
18 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
19 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:01:01
20 Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec 0:01:02
21 Serge Pauwels (Bel) Sky Professional Cycling Team
22 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
23 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:01:03
24 Alexander Kolobnev (Rus) Team Katusha 0:01:05
25 Thomas Lofkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team
26 Romain Zingle (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne
27 Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack 0:01:07
28 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:01:08
29 Laurent Didier (Lux) Team Saxobank
30 Sébastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
31 Bert Scheirlinckx (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:01:09
32 Arthur Vichot (Fra) Francaise des Jeux 0:01:11
33 Steve Houanard (Fra) Skil – Shimano 0:01:14
34 Aitor Galdos (Spa) Euskatel – Euskadi 0:01:23
35 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskatel – Euskadi 0:01:27
36 Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:01:35
37 Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:37
38 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:01:39
39 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:42
40 Mikel Nieve (Spa) Euskatel – Euskadi 0:01:44
41 Ruslan Pidgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:02:10
42 Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet – Colnago 0:03:04
43 Ruben Perez (Spa) Euskatel – Euskadi 0:03:05
44 Carlo Scognaniglio (Ita) ISD – Neri 0:03:07
45 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:03:12
46 Kjell Carlstrom (Fin) Sky Professional Cycling Team 0:03:28
47 Robert Retschke (Ger) CT Differdange 0:03:41
48 Bartosz Huzarsky (Pol) ISD – Neri 0:03:51
49 Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha 0:03:54
50 Nico Schneider (Ger) CT Differdange
51 Manuel Calvente Corpas (Spa) Andalucia – Cajasur
52 Sébastien Turgot (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:04:13
53 Bart Dockx (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:04:16
54 Kevin Neirynck (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:05:12
55 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha 0:05:35
56 Mitchell Docker (Aus) Skil – Shimano 0:05:36
57 Angel Vicioso Arcos (Spa) Andalucia – Cajasur 0:05:39
58 Manuel Ortega Ocana (Spa) Andalucia – Cajasur 0:05:40
59 Cyril Bessy (Fra) Saur – Sojasun 0:06:25
60 Nikita Eskov (Rus) Team Katusha
61 Kim Kirchen (Lux) Team Katusha 0:06:26
62 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:08:44
63 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:09:41
64 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:09:50
65 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:09:51
66 Danilo Napolitano (Ita) Team Katusha 0:09:52
67 Alexandre Pichot (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:09:53
68 Frédéric Guesdon (Fra) Francaise des Jeux
69 Ian Stannard (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:09:55
70 Saïd Haddou (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:09:56
71 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:09:57
72 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxobank 0:10:04
73 Yauheni Hutarovich (Blr) Francaise des Jeux 0:10:05
74 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur – Sojasun 0:10:06
75 Jempy Drucker (Lux) CT Differdange 0:10:19
76 Gorka Izaguirre (Spa) Euskatel – Euskadi 0:10:21
77 Christian Poos (Lux) CT Differdange 0:10:25
78 Bjorn Selander (USA) Team Radioshack 0:10:26
79 Jens Voigt (Ger) Team Saxobank 0:10:28
80 Koen Barbe (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:10:32
81 Vytautas Kaupas (Ltu) CT Differdange 0:10:34
82 Hakan Nilson (Swe) CT Differdange 0:10:40
83 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri
84 Tom Van Den Haute (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:10:41
85 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur – Sojasun 0:10:43
86 Steven Caethoven (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:10:45
87 Juan Javier Estrada Ruiz (Spa) Andalucia – Cajasur 0:10:59
88 Jorge Martin Montenegro (Arg) Andalucia – Cajasur 0:11:17
89 Yohann Gene (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:11:40
90 Kurt Arvesen (Nor) Sky Professional Cycling Team 0:11:44
91 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
92 Javier Ramirez Abeja (Spa) Andalucia – Cajasur 0:11:57
93 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia – Cajasur
94 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano 0:12:43
95 Aitor Hernandez (Spa) Euskatel – Euskadi 0:12:47
96 Morten Knudsen (Den) CT Differdange 0:13:17
97 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:13:18
98 Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano 0:13:36
99 Tiago Machado (Por) Team Radioshack 0:15:05
100 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:15:10
101 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri 0:15:20
102 Freddy Bichot (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:18:21
103 Gianni Meersman (Fra) Francaise des Jeux 0:19:32
104 Anthony Roux (Fra) Francaise des Jeux
105 Miguel Minguez (Spa) Euskatel – Euskadi 0:19:44
106 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia – Cajasur 0:19:52
107 Guillaume Blot (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:20:13
108 Yoann Offredo (Fra) Francaise des Jeux 0:20:14
109 Stefan Cohnen (Ned) CT Differdange 0:22:27