Wyniki prologu z dnia 02.06.2010, Luxembourg, dystans 2,659 km

1 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur-Sojasun 0:03:41.990
2 Cyril Lemoine (Fra) Saur-Sojasun 0:00:08.140
3 Grégory Rast (Swi) Team Radioshack 0:00:08.230
4 Jimmy Casper (Fra) Saur-Sojasun 0:00:09.010
5 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:09.110
6 Daryl Impey (RSA) Team Radioshack 0:00:10.490
7 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:10.680
8 Aitor Galdos (Spa) Euskatel – Euskadi 0:00:10.810
9 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:00:12.380
10 Jempy Drucker (Lux) Continental Team Differdange
11 Kevin Ista (Bel) Cofidis 0:00:13.500
12 Giovanni Visconti (Ita) ISD-Neri Cycling Team 0:00:13.090
13 Gorka Izaguirre (Spa) Euskatel – Euskadi 0:00:14.120
14 Sandy Casar (Fra) Francaise Des Jeux 0:00:14.026
15 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskatel – Euskadi 0:00:14.230
16 Serguei Ivanov (Rus) Katusha Cycling Team 0:00:14.410
17 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:14.480
18 Juan Antonio Flecha (Spa) Team Sky 0:00:14.080
19 Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:15.360
20 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:15.730
21 Patrick Sinkewitz (Ger) ISD-Neri Cycling Team
22 Simon Gerrans (Aus) Team Sky 0:00:16.120
23 Freddy Bichot (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:00:16.620
24 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:00:16.660
25 Fränk Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:16.850
26 Robert Retschke (Ger) Continental Team Differdange 0:00:16.980
27 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano 0:00:17.300
28 Jérémy Roy (Fra) Francaise Des Jeux 0:00:17.400
29 Tony Gallopin (Fra) Cofidis 0:00:17.510
30 Sam Bewley (NZl) Team Radioshack 0:00:17.070
31 Pawel Brutt (Rus) Katusha Cycling Team
32 Mathieu Sprick (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:00:18.150
33 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:00:18.230
34 Nico Sijmens (Bel) Cofidis 0:00:18.340
35 Christian Poos (Lux) Continental Team Differdange 0:00:18.370
36 Mitchell Docker (Aus) Skil – Shimano 0:00:18.450
37 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg-Corratec Cycling Team 0:00:18.530
38 Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet – Colnago 0:00:18.700
39 Juan Javier Estrada Ruiz (Spa) Andalucia Cajasur 0:00:18.940
40 Björn Selander (USA) Team Radioshack 0:00:19.110
41 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
42 Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg-Corratec Cycling Team 0:00:19.240
43 Ruben Perez (Spa) Euskatel – Euskadi 0:00:19.530
44 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:19.830
45 Cyril Bessy (Fra) Saur-Sojasun 0:00:20.150
46 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:00:20.870
47 Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank 0:00:21.250
48 Yohann Gene (Fra) Bbox Bouygues Telecom
49 Kim Kirchen (Lux) Katusha Cycling Team 0:00:21.270
50 Aitor Hernandez (Spa) Euskatel – Euskadi 0:00:21.320
51 Romain Matheou (Fra) Saur-Sojasun 0:00:21.450
52 Carlo Scognaniglio (Ita) ISD-Neri Cycling Team 0:00:21.460
53 Angel Vivioso Arcos (Spa) Andalucia Cajasur 0:00:21.650
54 Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:00:22.300
55 Sébastien Turgot (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:00:22.400
56 Manuel Ortega Ocana (Spa) Andalucia Cajasur 0:00:22.610
57 Alexander Kolobnev (Rus) Katusha Cycling Team 0:00:22.650
58 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg-Corratec Cycling Team 0:00:22.720
59 Tiago Machado (Por) Team Radioshack 0:00:22.760
60 Romain Zingle (Fra) Cofidis 0:00:22.800
61 Dominic Klemme (Ger) Team Saxo Bank 0:00:22.960
62 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis 0:00:23.600
63 Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:00:23.640
64 Gianni Meersman (Fra) Francaise Des Jeux 0:00:24.210
65 Cédric Coutouly (Fra) Saur-Sojasun 0:00:24.310
66 Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack 0:00:24.390
67 Rony Martias (Fra) Saur-Sojasun 0:00:24.430
68 Serge Pauwels (Bel) Team Sky 0:00:24.570
69 Kjell Carlstrom (Fin) Team Sky 0:00:24.590
70 Anthony Roux (Fra) Francaise Des Jeux 0:00:24.650
71 Danilo Napolitano (Ita) Katusha Cycling Team 0:00:24.700
72 Kurt Arvesen (Nor) Team Sky 0:00:25.120
73 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Cycling Team 0:00:25.150
74 Laurent Didier (Lux) Team Saxo Bank 0:00:25.240
75 Hakan Nilsson (Swe) Continental Team Differdange 0:00:25.280
76 Alexandre Pichot (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:00:25.510
77 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:25.530
78 Koen Barbe (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
79 Frédéric Guesdon (Fra) Francaise Des Jeux 0:00:25.620
80 Bart Dockx (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:00:25.720
81 Paolo Longo Borghini (Ita) ISD-Neri Cycling Team 0:00:25.800
82 Sébastine Delfosse (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:00:25.820
83 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg-Corratec Cycling Team 0:00:25.098
84 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg-Corratec Cycling Team 0:00:26.160
85 Alex Rasmussen (Den) Team Saxo Bank 0:00:26.170
86 Bert Scheirlinckk (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:00:26.270
87 Oscar Gatto (Ita) ISD-Neri Cycling Team 0:00:26.590
88 Bartozs Huzarsky (Pol) ISD-Neri Cycling Team 0:00:26.800
89 Vytautas Kaupas LIT Continental Team Differdange 0:00:27.470
90 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:27.490
91 Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:00:27.610
92 Thomas Lofkvist (Swe) Team Sky 0:00:27.700
93 Arthur Vichot (Fra) Francaise Des Jeux 0:00:28.140
94 Nikita Eskov (Rus) Katusha Cycling Team 0:00:28.240
95 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur-Sojasun 0:00:28.300
96 Saïd Haddou (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:00:28.800
97 Alexandr Pliuschin (Mda) Katusha Cycling Team 0:00:29.010
98 Morten Knudsen (Den) Continental Team Differdange
99 Nico Schneider (Ger) Continental Team Differdange 0:00:29.780
100 Cristophe Sokoll (Aut) Vorarlberg-Corratec Cycling Team 0:00:29.880
101 Mikel Nieve (Spa) Euskatel – Euskadi 0:00:30.270
102 Guillaume Blot (Fra) Cofidis 0:00:30.330
103 Tristan Valentin (Fra) Cofidis 0:00:31.280
104 Steve Houanard (Fra) Skil – Shimano 0:00:31.050
105 Ben Swift (GBr) Team Sky 0:00:31.640
106 Yoann Offredo (Fra) Francaise Des Jeux 0:00:31.800
107 Sergio De Lis (Spa) Euskatel – Euskadi 0:00:33.810
108 Stefan Cohen (Ned) Continental Team Differdange 0:00:34.900
109 Tom Van Den Haute (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:00:34.970
110 Jorge Martin Montenegro (Arg) Andalucia Cajasur 0:00:35.140
111 Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano 0:00:36.360
112 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxo Bank 0:00:36.380
113 Miguel Minguez (Spa) Euskatel – Euskadi 0:00:36.070
114 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD-Neri Cycling Team 0:00:37.210
115 Yauheni Hutarovich (Blr) Francaise Des Jeux 0:00:37.730
116 Javier Ramirez Abeja (Spa) Andalucia Cajasur 0:00:38.140
117 Antonio Piedra Perez (Spa) Andalucia Cajasur 0:00:38.270
118 Steven Caethoven (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:00:38.310
119 Ruslan Pidgornyy (Ukr) ISD-Neri Cycling Team 0:00:40.530
120 Kevin Neirynck (Bel) Landbouwkrediet – Colnago 0:00:42.330
121 Manuel Calvente Corpas (Spa) Andalucia Cajasur 0:00:42.920
122 Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg-Corratec Cycling Team 0:00:43.010
123 Antonio Cabello Baena (Spa) Andalucia Cajasur 0:00:44.210
124 Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano 0:05:17.010