Zawodnik ekipy Romet Weltour Dębica, Artur Przydział został triumfatorem trzeciego etapu wyścigu Bałtyk-Karkonosze. Artur Detko jest nadal liderem.

Środowy, najdłuższy etap w tegorocznej edycji wyścigu liczył 237,9 km, a jego trasa wiodła z Maszewa do Wałcza.

Najszybciej dystans ten pokonał młody, 21 letni zawodnik Rometu Artur Przydział.

To już drugie etapowe zwycięstwo kolarzy Rometu. Wczoraj na drugim etapie, po ucieczce wygrał Marcin Wolski.

Liderem pozostał zwycięzca pierwszego etapu Artur Detko (Aktio Group Mostostal Puławy), który wyprzedza Valdymira Dumę oraz Artura Przydziała (obaj Romet).