Niestety tegoroczny Bałtyk-Karkonosze Tour przechodzi do historii na 2 dni przed rozpoczęciem zmagań. Kolarski wyścig kategorii 2.2 został odwołany.

Bardzo mało wiedzieliśmy o edycji 2021 wyścigu Bałtyk-Karkonosze Tour. Jak się okazało był to przedsmak złego, a mianowicie odwołania tej imprezy. Jak możemy przeczytać na stronie facebookowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Sulechowianka” w Sulechowie „organizator otrzymał negatywne opinie z uzyskaniem pozwolenia na przeprowadzenie XXIX Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Bałtyk – Karkonosze Tour 2021.”

Tym samym wyścig zaplanowany na trasie z nadmorskiego Karlina do dolnośląskiej Lubawki wciąż będzie miał na końcu listy zwycięzców zeszłorocznego triumfatora, czyli Stanisława Aniołkowskiego. Oby za rok wrócił on na mapę polskich imprez kolarskich.

Poprzedni artykułJakub Murias z poważną kontuzją
Następny artykułDave Brailsford może opuścić INEOS Grenadiers
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments