Wyniki 1 etapu Giro del Trentino z dnia 20.04.2010, Riva del Garda – Torbole sul Garda, dystans 12,5 km

1Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana0:15:07
2Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone0:00:16
3Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:00:18
4Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli0:00:23
5Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano0:00:25
6Timon Seubert (Ger) Team Netapp0:00:27
7Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha0:00:28
8Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia0:00:30
9Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli0:00:32
10Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli0:00:32
11Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia0:00:33
12Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team0:00:34
13Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo0:00:35
14Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha0:00:38
15Paolo Tiralongo (Ita) Astana0:00:39
16Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox0:00:39
17Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom0:00:40
18Roman Kireyev (Kaz) Astana0:00:42
19Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:00:43
20Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone0:00:43
21Nikita Eskov (Rus) Team Katusha0:00:44
22Alessandro Raisoni (Ita) Carmiooro NGC0:00:45
23Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil0:00:45
24Pavel Brutt (Rus) Team Katusha0:00:45
25Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche0:00:46
26Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri0:00:46
27Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic0:00:47
28Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli0:00:49
29Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano0:00:49
30Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini0:00:49
31Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo0:00:50
32Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp0:00:50
33Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC0:00:51
34Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri0:00:52
35Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil
36Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale0:00:54
37John Murphy (USA) BMC Racing Team0:00:58
38Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox0:01:01
39Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:01:01
40Simon Clarke (Aus) ISD – Neri0:01:02
41José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri0:01:03
42Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha0:01:04
43Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia0:01:04
44Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp0:01:05
45Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano0:01:05
46Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini0:01:07
47Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team0:01:07
48Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia0:01:07
49Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo0:01:07
50Rafaa Chtioui (Tun) Acqua & Sapone0:01:07
51Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano0:01:08
52Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano0:01:08
53Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale0:01:08
54Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale0:01:08
55Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:01:09
56Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox0:01:09
57Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil0:01:10
58Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team0:01:10
59Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini0:01:10
60Pasquale Muto (Ita) Miche0:01:10
61Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC0:01:11
62Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom0:01:13
63Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone0:01:13
64Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet0:01:14
65Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox0:01:15
66Marino Palandri (Ita) Adria Mobil0:01:15
67Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano0:01:16
68Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:01:16
69Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche0:01:16
70Egor Silin (Rus) Team Katusha0:01:17
71Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil0:01:17
72Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox0:01:18
73Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo0:01:18
74Mateusz Komar (Pol) Mroz Active Jet0:01:18
75Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team0:01:19
76Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec0:01:19
77Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini0:01:19
78Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp0:01:20
79Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo0:01:20
80Stefan Mair (Aut) Tyrol Team0:01:21
81Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet0:01:21
82Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet0:01:22
83Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom0:01:22
84Wojcieck Halejak (Pol) Mroz Active Jet0:01:23
85Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche0:01:23
86Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec0:01:24
87Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale0:01:24
88Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia0:01:24
89David Wöhrer (Aut) Tyrol Team0:01:25
90Sergey Renev (Kaz) Astana0:01:26
91Mirko Selvaggi (Ita) Astana0:01:27
92Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli0:01:27
93Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:01:28
94Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:01:29
95Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom0:01:29
96Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC0:01:29
97Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini0:01:30
98Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet0:01:30
99Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale0:01:31
100Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone0:01:31
101Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche0:01:31
102Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team0:01:33
103Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini0:01:33
104Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC0:01:33
105Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec0:01:34
106Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo0:01:36
107Fortunato Baliani (Ita) Miche0:01:36
108Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team0:01:36
109Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox0:01:36
110Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team0:01:37
111Dimitri Claeys (Bel) Team Netapp0:01:37
112Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet0:01:38
113Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone0:01:38
114Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC0:01:39
115Chris Butler (USA) BMC Racing Team0:01:39
116Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale0:01:39
117Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli0:01:40
118Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini0:01:40
119Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone0:01:40
120Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp0:01:41
121Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo0:01:42
122Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil0:01:44
123Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec0:01:44
124Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia0:01:45
125Jan Barta (Cze) Team Netapp0:01:46
126José Luis Arrieta Lujambio ES AG2R La Mondiale0:01:46
127Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini0:01:47
128Giovanni Bernaudeau (Fra) BBox Bouygues Telecom0:01:48
129Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team0:01:48
130Bolat Raimbekov (Kaz) Astana0:01:49
131Edwin An Carvajal Jaramillo (Col) Miche0:01:49
132Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec0:01:50
133Simone Campagnaro (Ita) Miche0:01:51
134Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo0:01:52
135Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia0:01:55
136Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano0:01:55
137Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia0:01:56
138Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha0:01:56
139Uros Murn (Slo) Adria Mobil0:01:57
140Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom0:01:58
141Laurent Beuret (Swi) Carmiooro NGC0:01:59
142Scott Davis (Aus) Astana0:02:01
143Tassilo Fricke (Ger) Team Netapp0:02:01
144Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team0:02:06
145Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli0:02:08
146Chad Beyer (USA) BMC Racing Team0:02:10
147Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri0:02:12
148Andrea Piechele (Ita) Carmiooro NGC0:02:15
149Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom0:02:24
150Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team0:02:30
151Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team0:02:38
152Jure Zagar (Slo) Adria Mobil0:02:48
153Lukasz Osiecki (Pol) Mroz Active Jet0:03:01
154Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone0:03:11
DNSVladimir Karpets (Rus) Team Katusha
DNSDmytro Grabovskyy (Ukr) ISD – Neri
DNSRuslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri
DNSDavide Ricci Bitti (Ita) ISD – Neri
DNSAndreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
DNSHubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec

Klasyfikacja generalna po 1 etapie:

1Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana0:15:07
2Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone0:00:16
3Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:00:18
4Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli0:00:23
5Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano0:00:25
6Timon Seubert (Ger) Team Netapp0:00:27
7Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha0:00:28
8Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia0:00:30
9Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli0:00:32
10Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
11Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia0:00:33
12Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team0:00:34
13Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo0:00:35
14Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha0:00:38
15Paolo Tiralongo (Ita) Astana0:00:39
16Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
17Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom0:00:40
18Roman Kireyev (Kaz) Astana0:00:42
19Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:00:43
20Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
21Nikita Eskov (Rus) Team Katusha0:00:44
22Alessandro Raisoni (Ita) Carmiooro NGC0:00:45
23Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil
24Pavel Brutt (Rus) Team Katusha
25Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche0:00:46
26Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri
27Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic0:00:47
28Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli0:00:49
29Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
30Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini
31Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo0:00:50
32Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp
33Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC0:00:51
34Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri0:00:52
35Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil
36Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale0:00:54
37John Murphy (USA) BMC Racing Team0:00:58
38Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox0:01:01
39Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
40Simon Clarke (Aus) ISD – Neri0:01:02
41José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri0:01:03
42Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha0:01:04
43Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia
44Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp0:01:05
45Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano
46Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini0:01:07
47Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team
48Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
49Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo
50Rafaa Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
51Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano0:01:08
52Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
53Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale
54Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale
55Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:01:09
56Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
57Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil0:01:10
58Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team
59Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini
60Pasquale Muto (Ita) Miche
61Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC0:01:11
62Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom0:01:13
63Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
64Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet
65Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox0:01:15
66Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
67Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano0:01:16
68Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic
69Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche
70Egor Silin (Rus) Team Katusha0:01:17
71Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
72Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox0:01:18
73Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo
74Mateusz Komar (Pol) Mroz Active Jet
75Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team
76Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec0:01:19
77Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini
78Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp
79Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo0:01:20
80Stefan Mair (Aut) Tyrol Team0:01:21
81Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet
82Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet0:01:22
83Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom
84Wojcieck Halejak (Pol) Mroz Active Jet0:01:23
85Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche
86Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec0:01:24
87Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
88Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
89David Wöhrer (Aut) Tyrol Team0:01:25
90Sergey Renev (Kaz) Astana0:01:26
91Mirko Selvaggi (Ita) Astana0:01:27
92Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
93Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:01:28
94Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic0:01:29
95Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom
96Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC
97Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini0:01:30
98Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet
99Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale0:01:31
100Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
101Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
102Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team0:01:33
103Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini
104Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC
105Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec0:01:34
106Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo0:01:36
107Fortunato Baliani (Ita) Miche
108Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team
109Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
110Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team0:01:37
111Dimitri Claeys (Bel) Team Netapp
112Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet0:01:38
113Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone
114Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC
115Chris Butler (USA) BMC Racing Team0:01:39
116Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
117Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
118Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini0:01:40
119Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone
120Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp0:01:41
121Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo0:01:42
122Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil0:01:44
123Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec
124Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia0:01:45
125Jan Barta (Cze) Team Netapp0:01:46
126José Luis Arrieta Lujambio ES AG2R La Mondiale
127Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini0:01:47
128Giovanni Bernaudeau (Fra) BBox Bouygues Telecom0:01:48
129Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team
130Bolat Raimbekov (Kaz) Astana0:01:49
131Edwin An Carvajal Jaramillo (Col) Miche
132Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec0:01:50
133Simone Campagnaro (Ita) Miche0:01:51
134Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo0:01:52
135Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia0:01:55
136Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano
137Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia0:01:56
138Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha
139Uros Murn (Slo) Adria Mobil0:01:57
140Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom0:01:58
141Laurent Beuret (Swi) Carmiooro NGC0:01:59
142Scott Davis (Aus) Astana0:02:00
143Tassilo Fricke (Ger) Team Netapp0:02:01
144Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team0:02:06
145Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli0:02:08
146Chad Beyer (USA) BMC Racing Team0:02:10
147Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri0:02:12
148Andrea Piechele (Ita) Carmiooro NGC0:02:15
149Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom0:02:24
150Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team0:02:30
151Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team0:02:38
152Jure Zagar (Slo) Adria Mobil0:02:48
153Lukasz Osiecki (Pol) Mroz Active Jet0:03:01
154Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone0:03:11