Wyniki 1 etapu Giro del Trentino z dnia 19.04.2011, Riva del Garda – Arco, dystans 13,4 km

1 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:15:24
2 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD 0:00:01
3 Tiago Machado (Por) Team Radioshack 0:00:08
4 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:10
5 Luca Ascani (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:11
6 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli 0:00:16
7 Scott Zwizanski (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling 0:00:21
8 Stefan Schumacher (Ger) Miche – Guerciotti 0:00:23
9 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 0:00:25
10 Yaroslav Popovych (Ukr) Team Radioshack
11 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:00:26
12 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD 0:00:27
13 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
14 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana 0:00:28
15 Mikhail Ignatiev (Rus) Katusha Team 0:00:29
16 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team 0:00:30
17 Yuriy Krivtsov (Fra) Ag2R La Mondiale 0:00:32
18 Jason McCartney (USA) Team Radioshack
19 Matteo Montaguti (Ita) Ag2R La Mondiale 0:00:33
20 Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack 0:00:34
21 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
22 John Murphy (USA) BMC Racing Team 0:00:35
23 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:00:36
24 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
25 Charles Wegelius (GBr) Unitedhealthcare Pro Cycling
26 Alexandr Pliuschin (Mda) Katusha Team 0:00:37
27 Christophe Kern (Fra) Team Europcar 0:00:38
28 Robert Hunter (RSA) Team Radioshack 0:00:39
29 Junya Sano (Jpn) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:40
30 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:41
31 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD
32 Bjorn Selander (USA) Team Radioshack
33 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 0:00:42
34 Patxi Javier Vila Errandonea (Spa) De Rosa – Ceramica Flaminia
35 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
36 Christian Meier (Can) Unitedhealthcare Pro Cycling 0:00:43
37 Fabio Felline (Ita) Geox-TMC
38 Constantin Zaballa Gutierrez (Spa) Miche – Guerciotti 0:00:44
39 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana
40 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:46
41 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
42 Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli
43 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
44 Giuseppe Muraglia (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:47
45 Benjamin King (USA) Team Radioshack
46 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
47 Egor Silin (Rus) Katusha Team 0:00:48
48 Paolo Bailetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:00:49
49 Julien Loubet (Fra) Ag2R La Mondiale
50 Robert Förster (Ger) Unitedhealthcare Pro Cycling
51 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:00:50
52 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:00:51
53 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
54 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
55 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
56 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:00:52
57 Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana
58 Rory Sutherland (Aus) Unitedhealthcare Pro Cycling
59 Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC 0:00:53
60 Gianluca Maggiore (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
61 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale 0:00:54
62 Juan Villegas (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
63 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:00:55
64 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
65 Michele Gaia (Ita) Miche – Guerciotti 0:00:56
66 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:57
67 Alessandro Proni (Ita) Acqua & Sapone 0:00:58
68 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team
69 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD
70 Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team 0:01:00
71 Frederico Rocchetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
72 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC 0:01:01
73 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:01:02
74 Pasquale Muto (Ita) Miche – Guerciotti
75 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
76 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD 0:01:03
77 Kévin Reza (Fra) Team Europcar 0:01:04
78 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone
79 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
80 Mariusz Witecki (Pol) CCC Polsat Polkowice
81 Ben Gastauer (Lux) Ag2R La Mondiale 0:01:05
82 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli
83 Christopher Jones (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling
84 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:06
85 Chris Barton (USA) BMC Racing Team
86 Jarlinson Pantano (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:01:07
87 Matteo Fedi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:01:08
88 Fortunato Baliani (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
89 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:09
90 Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana 0:01:10
91 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
92 Mathieu Perget (Fra) Ag2R La Mondiale 0:01:11
93 Cyril Dessel (Fra) Ag2R La Mondiale
94 Slawomir Kohut (Pol) Miche – Guerciotti 0:01:12
95 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
96 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche – Guerciotti
97 Chris Butler (USA) BMC Racing Team 0:01:13
98 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana
99 Hubert Dupont (Fra) Ag2R La Mondiale
100 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
101 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:01:14
102 Kohei Uchima (Jpn) D’Angelo & Antenucci – Nippo
103 Davide Frattini (Ita) Unitedhealthcare Pro Cycling 0:01:15
104 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
105 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC
106 Davide Torosantucci (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:01:16
107 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
108 Manuele Caddeo (Ita) Colnago – CSF Inox
109 José J Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice
110 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:01:18
111 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:01:19
112 Max Jenkins (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling 0:01:21
113 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale
114 Edoardo Girardi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
115 David Gutierrez Gutierrez (Spa) Geox-TMC
116 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) Acqua & Sapone 0:01:22
117 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale
118 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:01:24
119 Julien Berard (Fra) Ag2R La Mondiale
120 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox
121 Cayeta Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 0:01:25
122 Hector Leonardo Paez Leon (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
123 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
124 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:01:26
125 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team 0:01:29
126 Giuseppe De Maria (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
127 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
128 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Miche – Guerciotti 0:01:31
129 Wilmar Jahir Perez Munoz (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
130 Tomas Alberio (Ita) Geox-TMC
131 Simone Campagnaro (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:01:39
132 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar 0:01:42
133 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar
134 Arkimed Arguelyes Rodriges (Rus) Katusha Team 0:01:44
135 Pedro Merino Criado (Spa) Miche – Guerciotti 0:01:45
136 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
137 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:49
138 Alberto Contoli (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:54
139 Alex Cano Ardila (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:01:56
140 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone 0:01:58
141 Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team
142 Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:59
143 Marco Corti (Ita) Geox-TMC 0:02:56

Klasyfikacja generalna po 1 etapie:

1 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:15:24
2 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD 0:00:01
3 Tiago Machado (Por) Team Radioshack 0:00:08
4 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:10
5 Luca Ascani (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:11
6 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli 0:00:16
7 Scott Zwizanski (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling 0:00:21
8 Stefan Schumacher (Ger) Miche – Guerciotti 0:00:23
9 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 0:00:25
10 Yaroslav Popovych (Ukr) Team Radioshack
11 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:00:26
12 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD 0:00:27
13 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
14 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana 0:00:28
15 Mikhail Ignatiev (Rus) Katusha Team 0:00:29
16 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team 0:00:30
17 Yuriy Krivtsov (Fra) Ag2R La Mondiale 0:00:32
18 Jason McCartney (USA) Team Radioshack
19 Matteo Montaguti (Ita) Ag2R La Mondiale 0:00:33
20 Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack 0:00:34
21 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
22 John Murphy (USA) BMC Racing Team 0:00:35
23 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:00:36
24 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
25 Charles Wegelius (GBr) Unitedhealthcare Pro Cycling
26 Alexandr Pliuschin (Mda) Katusha Team 0:00:37
27 Christophe Kern (Fra) Team Europcar 0:00:38
28 Robert Hunter (RSA) Team Radioshack 0:00:39
29 Junya Sano (Jpn) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:40
30 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:41
31 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD
32 Bjorn Selander (USA) Team Radioshack
33 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 0:00:42
34 Patxi Javier Vila Errandonea (Spa) De Rosa – Ceramica Flaminia
35 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
36 Christian Meier (Can) Unitedhealthcare Pro Cycling 0:00:43
37 Fabio Felline (Ita) Geox-TMC
38 Constantin Zaballa Gutierrez (Spa) Miche – Guerciotti 0:00:44
39 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana
40 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:46
41 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
42 Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli
43 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
44 Giuseppe Muraglia (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:47
45 Benjamin King (USA) Team Radioshack
46 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
47 Egor Silin (Rus) Katusha Team 0:00:48
48 Paolo Bailetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:00:49
49 Julien Loubet (Fra) Ag2R La Mondiale
50 Robert Förster (Ger) Unitedhealthcare Pro Cycling
51 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:00:50
52 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:00:51
53 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
54 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
55 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
56 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:00:52
57 Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana
58 Rory Sutherland (Aus) Unitedhealthcare Pro Cycling
59 Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC 0:00:53
60 Gianluca Maggiore (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
61 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale 0:00:54
62 Juan Villegas (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
63 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:00:55
64 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
65 Michele Gaia (Ita) Miche – Guerciotti 0:00:56
66 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:57
67 Alessandro Proni (Ita) Acqua & Sapone 0:00:58
68 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team
69 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD
70 Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team 0:01:00
71 Frederico Rocchetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
72 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC 0:01:01
73 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:01:02
74 Pasquale Muto (Ita) Miche – Guerciotti
75 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
76 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD 0:01:03
77 Kévin Reza (Fra) Team Europcar 0:01:04
78 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone
79 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
80 Mariusz Witecki (Pol) CCC Polsat Polkowice
81 Ben Gastauer (Lux) Ag2R La Mondiale 0:01:05
82 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli
83 Christopher Jones (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling
84 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:06
85 Chris Barton (USA) BMC Racing Team
86 Jarlinson Pantano (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:01:07
87 Matteo Fedi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:01:08
88 Fortunato Baliani (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
89 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:09
90 Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana 0:01:10
91 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
92 Mathieu Perget (Fra) Ag2R La Mondiale 0:01:11
93 Cyril Dessel (Fra) Ag2R La Mondiale
94 Slawomir Kohut (Pol) Miche – Guerciotti 0:01:12
95 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
96 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche – Guerciotti
97 Chris Butler (USA) BMC Racing Team 0:01:13
98 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana
99 Hubert Dupont (Fra) Ag2R La Mondiale
100 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
101 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:01:14
102 Kohei Uchima (Jpn) D’Angelo & Antenucci – Nippo
103 Davide Frattini (Ita) Unitedhealthcare Pro Cycling 0:01:15
104 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
105 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC
106 Davide Torosantucci (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:01:16
107 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
108 Manuele Caddeo (Ita) Colnago – CSF Inox
109 José J Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice
110 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:01:18
111 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:01:19
112 Max Jenkins (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling 0:01:21
113 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale
114 Edoardo Girardi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
115 David Gutierrez Gutierrez (Spa) Geox-TMC
116 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) Acqua & Sapone 0:01:22
117 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale
118 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:01:24
119 Julien Berard (Fra) Ag2R La Mondiale
120 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox
121 Cayeta Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 0:01:25
122 Hector Leonardo Paez Leon (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
123 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
124 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:01:26
125 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team 0:01:29
126 Giuseppe De Maria (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
127 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
128 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Miche – Guerciotti 0:01:31
129 Wilmar Jahir Perez Munoz (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
130 Tomas Alberio (Ita) Geox-TMC
131 Simone Campagnaro (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:01:39
132 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar 0:01:42
133 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar
134 Arkimed Arguelyes Rodriges (Rus) Katusha Team 0:01:44
135 Pedro Merino Criado (Spa) Miche – Guerciotti 0:01:45
136 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
137 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:49
138 Alberto Contoli (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:54
139 Alex Cano Ardila (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:01:56
140 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone 0:01:58
141 Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team
142 Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:59
143 Marco Corti (Ita) Geox-TMC 0:02:56