Wyniki 2 etapu Giro del Trentino z dnia 21.04.2010, Dro – San Martino di Castrozza, dystans 172,5 km

1 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 4:47:59
2 Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana
3 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo
4 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
5 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
6 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC
7 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli
8 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale 0:00:06
9 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team 0:00:11
10 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo
11 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:00:18
12 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
13 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil 0:00:21
14 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
15 Fortunato Baliani (Ita) Miche
16 Pasquale Muto (Ita) Miche
17 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
18 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
19 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo
20 Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha
21 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri
22 Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic 0:00:26
23 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox
24 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
25 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini
26 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha 0:00:43
27 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:00:49
28 Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom
29 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia
30 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:58
31 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:01:02
32 Egor Silin (Rus) Team Katusha 0:01:08
33 Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:01:28
34 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
35 Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:01:36
36 Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:01:39
37 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil 0:02:08
38 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:02:22
39 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:03:11
40 Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic
41 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:03:17
42 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri 0:04:04
43 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:04:19
44 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli 0:04:39
45 Roman Kireyev (Kaz) Astana
46 Paolo Tiralongo (Ita) Astana
47 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
48 Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil
49 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet 0:04:47
50 Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team
51 Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp 0:05:18
52 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo 0:06:03
53 Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia
54 Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:06:16
55 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche 0:07:30
56 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp 0:08:03
57 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo 0:09:53
58 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:10:44
59 Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team
60 Chris Butler (USA) BMC Racing Team
61 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team
62 Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale
63 Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom
64 Jan Barta (Cze) Team Netapp
65 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale
66 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri
67 Mirko Selvaggi (Ita) Astana
68 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC
69 Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC
70 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia
71 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia
72 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
73 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia 0:13:35
74 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp
75 José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale
76 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri
77 Nikita Eskov (Rus) Team Katusha
78 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini
79 Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini
80 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale
81 Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche
82 David Wöhrer (Aut) Tyrol Team
83 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
84 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
85 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
86 Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone
87 Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano
88 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
89 Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha
90 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha
91 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano 0:15:44
92 Uros Murn (Slo) Adria Mobil
93 Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team 0:16:59
94 Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano 0:17:38
95 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
96 Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec 0:17:53
97 Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom 0:19:19
98 Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team 0:20:14
99 Stefan Mair (Aut) Tyrol Team
100 Sergey Renev (Kaz) Astana
101 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone
102 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Miche
103 Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team 0:21:18
104 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini
105 Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini
106 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet
107 Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team
108 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic
109 Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp
110 Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team
111 Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini
112 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil
113 Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano
114 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana
115 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
116 Timon Seubert (Ger) Team Netapp
117 Scott Davis (Aus) Astana
118 Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox
119 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic
120 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet 0:22:07
121 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:23:46
122 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:24:34
123 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 0:25:13
124 Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec
125 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec 0:30:07
126 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli 0:31:58
127 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha
128 Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team
129 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet
130 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 0:32:00
131 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil
132 Alessandro Raisoni (Ita) Carmiooro NGC
133 Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone
134 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team
135 Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC
136 Simone Campagnaro (Ita) Miche
137 Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano
138 Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet
139 Andrea Piechele (Ita) Carmiooro NGC
140 Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec
141 Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:32:05
142 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche 0:32:07
143 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo
HD Mateusz Komar (Pol) Mroz Active Jet
HD Lukasz Osiecki (Pol) Mroz Active Jet
DNF Giovanni Bernaudeau (Fra) BBox Bouygues Telecom
DNF John Murphy (USA) BMC Racing Team
DNF Laurent Beuret (Swi) Carmiooro NGC
DNF Eric Berthou (Fra) Carmiooro NGC
DNF Wojcieck Halejak (Pol) Mroz Active Jet
DNF Dimitri Claeys (Bel) Team Netapp
DNF Tassilo Fricke (Ger) Team Netapp
DNS Blaz Jarc (Slo) Adria Mobil
DNS Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri

Klasyfikacja generalna po 2 etapie:

1 Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana 5:03:00
2 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:26
3 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli 0:00:29
4 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:37
5 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:00:38
6 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team 0:00:51
7 Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha 0:00:55
8 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale 0:01:06
9 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo 0:01:07
10 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:01:10
11 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil 0:01:12
12 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:15
13 Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic 0:01:19
14 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri
15 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia 0:01:28
16 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:33
17 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
18 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo 0:01:34
19 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha
20 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC 0:01:35
21 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
22 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:01:37
23 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:43
24 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:51
25 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:01:55
26 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:02:00
27 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:02:03
28 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:02:05
29 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:02:14
30 Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom 0:02:24
31 Egor Silin (Rus) Team Katusha 0:02:31
32 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:02:35
33 Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:02:41
34 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
35 Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:03:04
36 Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:03:21
37 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil 0:03:31
38 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:04:07
39 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:04:41
40 Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:04:45
41 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:04:54
42 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri 0:05:13
43 Paolo Tiralongo (Ita) Astana 0:05:24
44 Roman Kireyev (Kaz) Astana 0:05:27
45 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli 0:05:34
46 Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil 0:05:37
47 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:05:40
48 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet 0:06:14
49 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:24
50 Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team 0:06:29
51 Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp 0:07:05
52 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo 0:07:29
53 Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia 0:08:04
54 Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:08:46
55 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp 0:09:14
56 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche 0:09:25
57 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo 0:11:41
58 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri 0:11:52
59 Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team 0:11:57
60 Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale 0:11:58
61 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:11:59
62 Mirko Selvaggi (Ita) Astana 0:12:17
63 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:12:20
64 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:21
65 Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC 0:12:23
66 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC 0:12:28
67 Chris Butler (USA) BMC Racing Team 0:12:29
68 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia 0:12:35
69 Jan Barta (Cze) Team Netapp 0:12:36
70 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia 0:12:46
71 Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:12:48
72 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team 0:13:00
73 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:13:57
74 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 0:14:13
75 Nikita Eskov (Rus) Team Katusha 0:14:25
76 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri 0:14:27
77 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano 0:14:30
78 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp 0:14:31
79 Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha 0:14:45
80 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia
81 Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano 0:14:49
82 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale
83 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:14:54
84 Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche 0:14:57
85 Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:15:00
86 David Wöhrer (Aut) Tyrol Team 0:15:06
87 Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone 0:15:19
88 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini 0:15:21
89 José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale 0:15:27
90 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha 0:15:37
91 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano 0:16:55
92 Uros Murn (Slo) Adria Mobil 0:17:47
93 Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team 0:18:15
94 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil 0:18:59
95 Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano 0:19:39
96 Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec 0:19:43
97 Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom 0:20:38
98 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Miche 0:21:06
99 Stefan Mair (Aut) Tyrol Team 0:21:41
100 Sergey Renev (Kaz) Astana 0:21:46
101 Timon Seubert (Ger) Team Netapp 0:21:51
102 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone 0:22:00
103 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:22:07
104 Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:22:13
105 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:22:31
106 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:22:34
107 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet 0:22:37
108 Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano 0:22:40
109 Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox 0:22:42
110 Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp 0:22:43
111 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:22:53
112 Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team 0:22:57
113 Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team 0:22:58
114 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil 0:23:08
115 Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:23:11
116 Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team 0:23:12
117 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana 0:23:13
118 Scott Davis (Aus) Astana 0:23:24
119 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet 0:23:51
120 Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team 0:23:54
121 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:24:10
122 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:25:56
123 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 0:26:56
124 Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:27:09
125 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec 0:31:47
126 Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano 0:32:31
127 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha 0:32:42
128 Alessandro Raisoni (Ita) Carmiooro NGC 0:32:51
129 Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom
130 Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC 0:32:57
131 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team 0:33:24
132 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet 0:33:26
133 Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec 0:33:30
134 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo 0:33:31
135 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche 0:33:36
136 Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet
137 Simone Campagnaro (Ita) Miche 0:33:57
138 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 0:33:58
139 Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team 0:34:10
140 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli 0:34:12
141 Andrea Piechele (Ita) Carmiooro NGC 0:34:21
142 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil 0:34:54
143 Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone 0:35:17