Wyniki 3 etapu Giro del Trentino z dnia 22.04.2010, Fiera di Primiero – Trento, dystans 164 km

1 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 4:02:04
2 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:02
3 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic
4 Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini
5 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri
6 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha
7 Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC
8 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo
9 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano
10 Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche
11 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
12 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
13 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
14 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
15 Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec
16 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri
17 Uros Murn (Slo) Adria Mobil
18 Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana
19 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia
20 Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom
21 Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom
22 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli
23 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil
24 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo
25 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
26 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale
27 Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil
28 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo
29 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
30 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale
31 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
32 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
33 Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom
34 Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha
35 Fortunato Baliani (Ita) Miche
36 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
37 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC
38 Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team
39 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
40 Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic
41 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia
42 Edwin An Carvajal Jaramillo (Col) Miche
43 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
44 Roman Kireyev (Kaz) Astana
45 Egor Silin (Rus) Team Katusha
46 Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom
47 Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom
48 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp
49 Jan Barta (Cze) Team Netapp
50 José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale
51 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
52 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri
53 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale
54 Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano
55 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
56 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo
57 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli
58 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
59 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini
60 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano
61 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo
62 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
63 Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo
64 Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team
65 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil
66 Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini
67 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
68 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
69 Chris Butler (USA) BMC Racing Team
70 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet
71 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet
72 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
73 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox
74 Sergey Renev (Kaz) Astana 0:00:25
75 Paolo Tiralongo (Ita) Astana
76 Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone 0:00:28
77 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC
78 Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche 0:00:30
79 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:39
80 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:41
81 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana 0:00:49
82 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha 0:00:52
83 David Wöhrer (Aut) Tyrol Team
84 Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano 0:01:03
85 Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp
86 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini 0:01:47
87 Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:02:09
88 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:03:41
89 Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini
90 Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team 0:04:27
91 Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:09:10
92 Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC
93 Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp
94 Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team
95 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic
96 Timon Seubert (Ger) Team Netapp
97 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil
98 Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale
99 Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec
100 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp
101 Simone Campagnaro (Ita) Miche
102 Nikita Eskov (Rus) Team Katusha
103 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri
104 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox
105 Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha
106 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia
107 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia
108 Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia
109 Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano
110 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team
111 Pasquale Muto (Ita) Miche
112 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia 0:09:15
113 Stefan Mair (Aut) Tyrol Team 0:22:05
114 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:26:11
115 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
116 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet
117 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha
118 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil
119 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet
120 Mirko Selvaggi (Ita) Astana
121 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche
122 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone
123 Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team 0:30:33
124 Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone
125 Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team
126 Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox
127 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
128 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team
129 Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team
130 Scott Davis (Aus) Astana
131 Rafaa Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
132 Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet
133 Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team
134 Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano
135 Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec
136 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli
137 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec
DNS Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team
DNF Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom
DNF Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
DNF Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
DNF Andrea Piechele (Ita) Carmiooro NGC
DNF Alessandro Raisoni (Ita) Carmiooro NGC

Klasyfikacja generalna po 3 etapie:

1 Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana 9:05:06
2 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:26
3 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli 0:00:29
4 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:37
5 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:00:38
6 Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha 0:00:55
7 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale 0:01:06
8 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo 0:01:07
9 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:01:10
10 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil 0:01:12
11 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:15
12 Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic 0:01:19
13 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri
14 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:33
15 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
16 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo 0:01:34
17 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC 0:01:35
18 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
19 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:51
20 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:01:55
21 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:02:00
22 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:02:03
23 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:02:05
24 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:02:14
25 Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom 0:02:24
26 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha
27 Egor Silin (Rus) Team Katusha 0:02:31
28 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:02:35
29 Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:02:41
30 Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia
31 Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:03:04
32 Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:03:21
33 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:04:07
34 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:04:41
35 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:04:54
36 José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri 0:05:13
37 Roman Kireyev (Kaz) Astana 0:05:27
38 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli 0:05:34
39 Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil 0:05:37
40 Paolo Tiralongo (Ita) Astana 0:05:47
41 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:24
42 Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:06:52
43 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo 0:07:29
44 Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp 0:08:06
45 Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:08:46
46 Edwin An Carvajal Jaramillo (Col) Miche 0:09:25
47 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia 0:10:41
48 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:10:45
49 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo 0:11:41
50 Simon Clarke (Aus) ISD – Neri 0:11:52
51 Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team 0:11:57
52 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:21
53 Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC 0:12:23
54 Chris Butler (USA) BMC Racing Team 0:12:29
55 Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia 0:12:35
56 Jan Barta (Cze) Team Netapp 0:12:36
57 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:12:38
58 Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:12:48
59 Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC 0:12:54
60 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:13:57
61 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 0:14:01
62 Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano 0:14:30
63 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp 0:14:31
64 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:14:48
65 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale 0:14:49
66 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:14:54
67 Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche 0:14:57
68 José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale 0:15:27
69 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha 0:15:37
70 Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone 0:15:45
71 Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano 0:15:50
72 David Wöhrer (Aut) Tyrol Team 0:15:56
73 Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:15:59
74 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano 0:16:55
75 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini 0:17:06
76 Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia 0:17:12
77 Uros Murn (Slo) Adria Mobil 0:17:47
78 Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team 0:18:15
79 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp 0:18:22
80 Marino Palandri (Ita) Adria Mobil 0:18:59
81 Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec 0:19:43
82 Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom 0:20:38
83 Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:06
84 Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche 0:21:34
85 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia 0:21:54
86 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:22:03
87 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team 0:22:08
88 Sergey Renev (Kaz) Astana 0:22:09
89 Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:22:13
90 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:22:28
91 Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano 0:22:40
92 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:23:30
93 Nikita Eskov (Rus) Team Katusha 0:23:33
94 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri 0:23:35
95 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet 0:23:51
96 Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha 0:23:53
97 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia
98 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana 0:24:00
99 Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:24:08
100 Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:26:50
101 Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team 0:27:23
102 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:27:52
103 Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano 0:28:47
104 Timon Seubert (Ger) Team Netapp 0:30:59
105 Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp 0:31:51
106 Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team 0:32:20
107 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet 0:32:23
108 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet 0:33:26
109 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo 0:33:31
110 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:35:04
111 Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:36:17
112 Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team 0:37:00
113 Mirko Selvaggi (Ita) Astana 0:38:26
114 Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC 0:42:05
115 Simone Campagnaro (Ita) Miche 0:43:05
116 Stefan Mair (Aut) Tyrol Team 0:43:44
117 Jure Zagar (Slo) Adria Mobil 0:44:02
118 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone 0:48:09
119 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet 0:48:46
120 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil 0:49:17
121 Rafaa Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:53:02
122 Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox 0:53:13
123 Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team 0:53:28
124 Scott Davis (Aus) Astana 0:53:55
125 Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team 0:54:25
126 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 0:57:27
127 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha 0:58:51
128 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche 0:59:45
129 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 1:00:07
130 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec 1:02:18
131 Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano 1:03:02
132 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team 1:03:55
133 Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec 1:04:01
134 Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet 1:04:07
135 Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team 1:04:41
136 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli 1:04:43
137 Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone 1:05:48