Wyniki 3 etapu Giro del Trentino z dnia 20.04.2011, Molina di Ledro – Fai della Paganella, dystans 170 km

1Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC4:41:05
2Tiago Machado (Por) Team RadioShack
3Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD0:00:03
4Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
5Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
6Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
7José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli0:00:08
8Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale0:00:15
9Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team
10Luca Ascani (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo0:00:17
11Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
12Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale
13José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice
14Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
15Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana0:00:24
16Pasquale Muto (Ita) Miche – Guerciotti0:00:27
17Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Miche – Guerciotti0:00:30
18Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone0:00:35
19Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar0:00:52
20Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox0:01:16
21Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana0:01:21
22Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale0:01:26
23Charles Wegelius (GBr) UnitedHealthcare Pro Cycling
24Fortunato Baliani (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo0:01:32
25Paolo Bailetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia0:01:41
26Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana
27Alexandr Pliuschin (Mda) Katusha Team
28Hector Leonardo Paez Leon (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:02:11
29Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli0:02:15
30Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD0:02:26
31Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team0:02:59
32Chris Butler (USA) BMC Racing Team
33Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox0:03:12
34Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox0:03:51
35Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
36Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
37Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team0:03:54
38Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice0:04:39
39Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale
40Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
41Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone0:05:57
42Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
43Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC
44Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
45Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana
46Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD0:06:17
47Christophe Kern (Fra) Team Europcar0:06:55
48Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale0:07:04
49Stefan Schumacher (Ger) Miche – Guerciotti0:07:31
50Max Jenkins (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
51Pavel Brutt (Rus) Katusha Team
52Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
53Jarlinson Pantano (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:08:41
54David Gutierrez Gutierrez (Spa) Geox-TMC0:10:24
55Alex Cano Ardila (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:10:38
56Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale0:10:51
57Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
58Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
59Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli
60Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack
61Anthony Charteau (Fra) Team Europcar
62Jason McCartney (USA) Team RadioShack
63Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:10:53
64Fabio Felline (Ita) Geox-TMC0:11:49
65Federico Rocchetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
66Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) d’Angelo & Antenucci – Nippo
67Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli0:11:55
68Edoardo Girardi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia0:14:15
69Benjamin King (USA) Team RadioShack
70Mariusz Witecki (Pol) CCC Polsat Polkowice
71Christian Meier (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling
72Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
73Junya Sano (Jpn) d’Angelo & Antenucci – Nippo
74Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
75Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
76Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
77Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice
78Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone
79Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
80Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
81Michele Gaia (Ita) Miche – Guerciotti
82Johan Chaves Rubio (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
83Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
84Jahir Pérez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
85Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana
86Giuseppe Muraglia (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo
87Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale0:15:16
88Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox0:16:52
89Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:17:31
90Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice0:17:47
91Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana
92Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack
93Bjorn Selander (USA) Team RadioShack
94Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale
95Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
96Alessandro Proni (Ita) Acqua & Sapone
97Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD
98Davide Torosantucci (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo
99Marco Corti (Ita) Geox-TMC
100Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
101Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
102Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
103Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
104Scott Zwizanski (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
105Rory Sutherland (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
106Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
107Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
108Manuele Caddeo (Ita) Colnago – CSF Inox
109Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team
110Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar0:18:27
111Egor Silin (Rus) Katusha Team0:19:25
112Kohei Uchima (Jpn) d’Angelo & Antenucci – Nippo
113Matteo Fedi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia0:20:35
114Juan Villegas (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
115Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
116Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team0:22:06
117Volodymyr Zagorodny (Ukr) Miche – Guerciotti
118Robert Hunter (RSA) Team RadioShack
119Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
120John Murphy (USA) BMC Racing Team
121Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD
122Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone
123Alberto Contoli (Ita) Colnago – CSF Inox
124Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
125Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD
126Gianluca Maggiore (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
127Simone Campagnaro (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo
128Pedro Merino Criado (Spa) Miche – Guerciotti
129Giuseppe De Maria (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
130Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
131Slawomir Kohut (Pol) Miche – Guerciotti
132Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
133Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD
134Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
135Kévin Reza (Fra) Team Europcar
136Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale
137Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche – Guerciotti
138Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) Katusha Team0:22:12
139Tomas Alberio (Ita) Geox-TMC0:23:24
140Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC0:23:34
141Chris Barton (USA) BMC Racing Team0:27:10
DNSAndreas Klöden (Ger) Team RadioShack

Klasyfikacja generalna po 3 etapie:

1Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD9:44:40
2Tiago Machado (Por) Team RadioShack0:00:07
3Luca Ascani (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo0:00:33
4Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team0:00:34
5Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox0:00:35
6Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana0:00:42
7Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone0:00:58
8Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar0:01:12
9Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale0:01:14
10José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli0:01:18
11Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Miche – Guerciotti0:01:19
12Pasquale Muto (Ita) Miche – Guerciotti0:01:34
13José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice0:01:38
14Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli0:01:41
15Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
16Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC0:01:42
17Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone0:01:44
18Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana0:01:51
19Charles Wegelius (GBr) UnitedHealthcare Pro Cycling0:02:07
20Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana0:02:10
21Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team0:02:18
22Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale0:02:19
23Fortunato Baliani (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo0:02:45
24Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana0:03:00
25Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox0:03:02
26Alexandr Pliuschin (Mda) Katusha Team0:03:09
27Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD0:03:14
28Paolo Bailetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia0:03:21
29Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli0:03:35
30Hector Leonardo Paez Leon (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:04:27
31Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli0:04:48
32Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team0:04:57
33Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli0:04:58
34Chris Butler (USA) BMC Racing Team0:05:03
35Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale0:06:43
36Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD0:07:20
37Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana0:07:30
38Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone0:07:34
39Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone0:08:02
40Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale0:08:04
41Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice0:08:10
42Christophe Kern (Fra) Team Europcar0:08:24
43Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone0:08:47
44Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale0:08:52
45Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC0:09:37
46Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team0:10:06
47Pavel Brutt (Rus) Katusha Team0:10:37
48Jarlinson Pantano (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:10:39
49Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox0:11:07
50Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox0:11:56
51Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack0:12:07
52Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale0:12:15
53Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli0:12:28
54Alex Cano Ardila (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:12:39
55Stefan Schumacher (Ger) Miche – Guerciotti0:13:21
56Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:13:29
57Fabio Felline (Ita) Geox-TMC0:13:57
58Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) d’Angelo & Antenucci – Nippo0:14:04
59Federico Rocchetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia0:15:25
60Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice0:15:27
61Giuseppe Muraglia (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo0:15:53
62Pierre Rolland (Fra) Team Europcar0:15:57
63Christian Meier (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling0:16:23
64Johan Chaves Rubio (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:16:32
65Jahir Pérez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:16:37
66Max Jenkins (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling0:16:55
67Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone0:17:02
68Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale0:17:04
69Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli0:17:38
70Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale0:17:40
71Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox0:17:42
72Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
73Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale0:17:56
74Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale0:18:02
75Edoardo Girardi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia0:18:12
76Anthony Charteau (Fra) Team Europcar0:18:40
77Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice0:18:50
78Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox0:19:07
79Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD0:19:19
80Alessandro Proni (Ita) Acqua & Sapone0:19:36
81Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:19:51
82Junya Sano (Jpn) d’Angelo & Antenucci – Nippo0:20:22
83Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack0:20:46
84Rory Sutherland (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling0:21:15
85Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice0:21:16
86Michele Gaia (Ita) Miche – Guerciotti0:21:18
87Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling0:21:28
88Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team0:21:35
89Jason McCartney (USA) Team RadioShack0:22:17
90David Gutierrez Gutierrez (Spa) Geox-TMC0:22:39
91Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice0:22:49
92Juan Villegas (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia0:22:54
93Mariusz Witecki (Pol) CCC Polsat Polkowice0:23:22
94Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale0:24:05
95Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team0:24:19
96Davide Torosantucci (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo0:24:30
97Pedro Merino Criado (Spa) Miche – Guerciotti0:24:42
98Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar0:25:06
99Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team0:25:10
100Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale0:25:18
101Egor Silin (Rus) Katusha Team0:25:40
102Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC0:25:52
103Benjamin King (USA) Team RadioShack0:25:56
104Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia0:26:00
105Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana0:26:01
106Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team0:26:19
107Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale0:26:52
108Manuele Caddeo (Ita) Colnago – CSF Inox0:27:06
109Vincent Jerome (Fra) Team Europcar0:28:07
110Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar0:28:12
111Kévin Reza (Fra) Team Europcar0:28:37
112Kohei Uchima (Jpn) d’Angelo & Antenucci – Nippo0:28:42
113Scott Zwizanski (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling0:29:02
114Bjorn Selander (USA) Team RadioShack0:29:22
115Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD0:29:31
116Matteo Fedi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia0:29:46
117Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana0:29:54
118Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling0:29:56
119Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli0:30:46
120Marco Corti (Ita) Geox-TMC0:31:37
121Volodymyr Zagorodny (Ukr) Miche – Guerciotti0:31:40
122Simone Campagnaro (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo0:31:48
123Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) Katusha Team0:31:59
124Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD0:32:02
125Robert Hunter (RSA) Team RadioShack0:32:05
126Slawomir Kohut (Pol) Miche – Guerciotti0:32:38
127Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice0:32:55
128Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD0:33:01
129John Murphy (USA) BMC Racing Team0:33:35
130Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling0:33:49
131Gianluca Maggiore (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia0:33:53
132Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD0:34:03
133Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale0:34:10
134Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche – Guerciotti0:34:12
135Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale0:34:21
136Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team0:34:29
137Giuseppe De Maria (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
138Alberto Contoli (Ita) Colnago – CSF Inox0:34:54
139Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone0:34:58
140Tomas Alberio (Ita) Geox-TMC0:35:49
141Chris Barton (USA) BMC Racing Team0:44:46