Wyniki 3 etapu Giro del Trentino z dnia 20.04.2011, Molina di Ledro – Fai della Paganella, dystans 170 km

1 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC 4:41:05
2 Tiago Machado (Por) Team RadioShack
3 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD 0:00:03
4 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
5 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
6 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
7 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli 0:00:08
8 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale 0:00:15
9 Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team
10 Luca Ascani (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:17
11 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
12 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale
13 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice
14 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
15 Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana 0:00:24
16 Pasquale Muto (Ita) Miche – Guerciotti 0:00:27
17 Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Miche – Guerciotti 0:00:30
18 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone 0:00:35
19 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:00:52
20 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:16
21 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana 0:01:21
22 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:26
23 Charles Wegelius (GBr) UnitedHealthcare Pro Cycling
24 Fortunato Baliani (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo 0:01:32
25 Paolo Bailetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:01:41
26 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana
27 Alexandr Pliuschin (Mda) Katusha Team
28 Hector Leonardo Paez Leon (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:02:11
29 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:02:15
30 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 0:02:26
31 Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team 0:02:59
32 Chris Butler (USA) BMC Racing Team
33 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox 0:03:12
34 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:03:51
35 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
36 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
37 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 0:03:54
38 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:39
39 Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale
40 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
41 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:05:57
42 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
43 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC
44 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
45 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana
46 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 0:06:17
47 Christophe Kern (Fra) Team Europcar 0:06:55
48 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:07:04
49 Stefan Schumacher (Ger) Miche – Guerciotti 0:07:31
50 Max Jenkins (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
51 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team
52 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
53 Jarlinson Pantano (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:08:41
54 David Gutierrez Gutierrez (Spa) Geox-TMC 0:10:24
55 Alex Cano Ardila (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:10:38
56 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale 0:10:51
57 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
58 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
59 Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli
60 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack
61 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar
62 Jason McCartney (USA) Team RadioShack
63 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:10:53
64 Fabio Felline (Ita) Geox-TMC 0:11:49
65 Federico Rocchetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
66 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) d’Angelo & Antenucci – Nippo
67 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli 0:11:55
68 Edoardo Girardi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:14:15
69 Benjamin King (USA) Team RadioShack
70 Mariusz Witecki (Pol) CCC Polsat Polkowice
71 Christian Meier (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling
72 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
73 Junya Sano (Jpn) d’Angelo & Antenucci – Nippo
74 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
75 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
76 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
77 Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice
78 Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone
79 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
80 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
81 Michele Gaia (Ita) Miche – Guerciotti
82 Johan Chaves Rubio (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
83 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
84 Jahir Pérez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
85 Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana
86 Giuseppe Muraglia (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo
87 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:15:16
88 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox 0:16:52
89 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:17:31
90 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:17:47
91 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana
92 Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack
93 Bjorn Selander (USA) Team RadioShack
94 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale
95 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
96 Alessandro Proni (Ita) Acqua & Sapone
97 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD
98 Davide Torosantucci (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo
99 Marco Corti (Ita) Geox-TMC
100 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
101 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
102 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
103 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
104 Scott Zwizanski (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
105 Rory Sutherland (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
106 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
107 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
108 Manuele Caddeo (Ita) Colnago – CSF Inox
109 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team
110 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar 0:18:27
111 Egor Silin (Rus) Katusha Team 0:19:25
112 Kohei Uchima (Jpn) d’Angelo & Antenucci – Nippo
113 Matteo Fedi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:20:35
114 Juan Villegas (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
115 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
116 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team 0:22:06
117 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Miche – Guerciotti
118 Robert Hunter (RSA) Team RadioShack
119 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
120 John Murphy (USA) BMC Racing Team
121 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD
122 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone
123 Alberto Contoli (Ita) Colnago – CSF Inox
124 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
125 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD
126 Gianluca Maggiore (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
127 Simone Campagnaro (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo
128 Pedro Merino Criado (Spa) Miche – Guerciotti
129 Giuseppe De Maria (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
130 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
131 Slawomir Kohut (Pol) Miche – Guerciotti
132 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
133 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD
134 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
135 Kévin Reza (Fra) Team Europcar
136 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale
137 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche – Guerciotti
138 Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) Katusha Team 0:22:12
139 Tomas Alberio (Ita) Geox-TMC 0:23:24
140 Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC 0:23:34
141 Chris Barton (USA) BMC Racing Team 0:27:10
DNS Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack

Klasyfikacja generalna po 3 etapie:

1 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD 9:44:40
2 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:00:07
3 Luca Ascani (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:33
4 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:00:34
5 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:35
6 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana 0:00:42
7 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:00:58
8 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:01:12
9 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale 0:01:14
10 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli 0:01:18
11 Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Miche – Guerciotti 0:01:19
12 Pasquale Muto (Ita) Miche – Guerciotti 0:01:34
13 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice 0:01:38
14 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:01:41
15 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale
16 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC 0:01:42
17 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone 0:01:44
18 Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana 0:01:51
19 Charles Wegelius (GBr) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:02:07
20 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana 0:02:10
21 Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team 0:02:18
22 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:19
23 Fortunato Baliani (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo 0:02:45
24 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana 0:03:00
25 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:03:02
26 Alexandr Pliuschin (Mda) Katusha Team 0:03:09
27 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 0:03:14
28 Paolo Bailetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:03:21
29 Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:03:35
30 Hector Leonardo Paez Leon (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:04:27
31 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:04:48
32 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha Team 0:04:57
33 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:04:58
34 Chris Butler (USA) BMC Racing Team 0:05:03
35 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:43
36 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 0:07:20
37 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana 0:07:30
38 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:07:34
39 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:08:02
40 Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale 0:08:04
41 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:08:10
42 Christophe Kern (Fra) Team Europcar 0:08:24
43 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 0:08:47
44 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:08:52
45 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 0:09:37
46 Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team 0:10:06
47 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team 0:10:37
48 Jarlinson Pantano (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:10:39
49 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:11:07
50 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox 0:11:56
51 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack 0:12:07
52 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:12:15
53 Angel Vicioso Arcos (Spa) Androni Giocattoli 0:12:28
54 Alex Cano Ardila (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:12:39
55 Stefan Schumacher (Ger) Miche – Guerciotti 0:13:21
56 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:13:29
57 Fabio Felline (Ita) Geox-TMC 0:13:57
58 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) d’Angelo & Antenucci – Nippo 0:14:04
59 Federico Rocchetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:15:25
60 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:15:27
61 Giuseppe Muraglia (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo 0:15:53
62 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:15:57
63 Christian Meier (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:16:23
64 Johan Chaves Rubio (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:16:32
65 Jahir Pérez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:16:37
66 Max Jenkins (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:16:55
67 Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone 0:17:02
68 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 0:17:04
69 Alessandro De Marchi (Ita) Androni Giocattoli 0:17:38
70 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale 0:17:40
71 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:17:42
72 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana
73 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:17:56
74 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale 0:18:02
75 Edoardo Girardi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:18:12
76 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar 0:18:40
77 Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:18:50
78 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox 0:19:07
79 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD 0:19:19
80 Alessandro Proni (Ita) Acqua & Sapone 0:19:36
81 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:19:51
82 Junya Sano (Jpn) d’Angelo & Antenucci – Nippo 0:20:22
83 Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack 0:20:46
84 Rory Sutherland (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:21:15
85 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:21:16
86 Michele Gaia (Ita) Miche – Guerciotti 0:21:18
87 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:21:28
88 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team 0:21:35
89 Jason McCartney (USA) Team RadioShack 0:22:17
90 David Gutierrez Gutierrez (Spa) Geox-TMC 0:22:39
91 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:22:49
92 Juan Villegas (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:22:54
93 Mariusz Witecki (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:23:22
94 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:24:05
95 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 0:24:19
96 Davide Torosantucci (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo 0:24:30
97 Pedro Merino Criado (Spa) Miche – Guerciotti 0:24:42
98 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 0:25:06
99 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team 0:25:10
100 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 0:25:18
101 Egor Silin (Rus) Katusha Team 0:25:40
102 Daniele Ratto (Ita) Geox-TMC 0:25:52
103 Benjamin King (USA) Team RadioShack 0:25:56
104 Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:26:00
105 Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana 0:26:01
106 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:26:19
107 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale 0:26:52
108 Manuele Caddeo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:27:06
109 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:28:07
110 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar 0:28:12
111 Kévin Reza (Fra) Team Europcar 0:28:37
112 Kohei Uchima (Jpn) d’Angelo & Antenucci – Nippo 0:28:42
113 Scott Zwizanski (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:29:02
114 Bjorn Selander (USA) Team RadioShack 0:29:22
115 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:29:31
116 Matteo Fedi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:29:46
117 Maxim Gourov (Kaz) Pro Team Astana 0:29:54
118 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:29:56
119 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 0:30:46
120 Marco Corti (Ita) Geox-TMC 0:31:37
121 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Miche – Guerciotti 0:31:40
122 Simone Campagnaro (Ita) d’Angelo & Antenucci – Nippo 0:31:48
123 Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) Katusha Team 0:31:59
124 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD 0:32:02
125 Robert Hunter (RSA) Team RadioShack 0:32:05
126 Slawomir Kohut (Pol) Miche – Guerciotti 0:32:38
127 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:32:55
128 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD 0:33:01
129 John Murphy (USA) BMC Racing Team 0:33:35
130 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:33:49
131 Gianluca Maggiore (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:33:53
132 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD 0:34:03
133 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:34:10
134 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche – Guerciotti 0:34:12
135 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale 0:34:21
136 Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team 0:34:29
137 Giuseppe De Maria (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
138 Alberto Contoli (Ita) Colnago – CSF Inox 0:34:54
139 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone 0:34:58
140 Tomas Alberio (Ita) Geox-TMC 0:35:49
141 Chris Barton (USA) BMC Racing Team 0:44:46