Wyniki 3 etapu Settimana Ciclistica Lombarda z dnia 03.04.2010, Lumezzane, dystans 125,5 km

1 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 2:48:52
2 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli
3 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
4 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
5 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank
6 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
7 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
8 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri
9 Fortunato Baliani (Ita) Miche
10 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
11 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
12 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom 0:00:10
13 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
14 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox
15 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
16 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
17 Emanuele Sella (Ita) CarmioOro NGC 0:00:15
18 Nicolas Schnyder (Swi) Price – Custom Bikes 0:00:20
19 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
20 Jose’ Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
21 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
22 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
23 Giovanni Bernaudeu (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:00:23
24 Joeri Adams (Bel) Rabobank
25 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
26 Sergio Pardilla Bellon (Spa) CarmioOro NGC
27 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
28 Elias Schmaeh (Swi) Price – Custom Bikes
29 Edwin Carvajal (Col) Miche
30 Carlos Jose’ Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:00:33
31 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone 0:00:39
32 Alessandro Colo’ (Ita) ISD – Neri
33 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal – BMC 0:00:41
34 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska 0:00:46
35 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
36 Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom
37 Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom
38 Denys Kostyuk (Ukr) ISD – Neri
39 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
40 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
41 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
42 Remco Broers (Ned) Rabobank
43 Pier Paolo De Negri (Ita) ISD – Neri
44 Brian Bulgac (Ned) Rabobank
45 Sergey Rudaskov (Rus) Itera-Katusha 0:00:55
46 Stanislav Volkov (Rus) Itera-Katusha 0:01:13
47 Rodriges Arguelyes (Rus) Itera-Katusha
48 Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic
49 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad
50 Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri
51 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:23
52 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri
53 Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley 0:01:31
54 Dmitriy Ignatiev (Rus) Itera-Katusha 0:01:32
55 Woutx Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
56 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas Personal – BMC 0:01:38
57 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
58 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli
59 Andrea Noe’ (Ita) Ceramica Flaminia
60 Santo Anza’ (Ita) Ceramica Flaminia
61 Martin Schoffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec
62 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec
63 Bernhard Oberholzer (Swi) Price – Custom Bikes
64 Mikhail Antonov (Rus) Itera-Katusha
65 Andi Bajc (Slo) Zheroquadro Radenska
66 Daniele Ratto (Ita) CarmioOro NGC
67 Aurelien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team
68 Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom
69 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:01:49
70 Fabien Wolf (Swi) Price – Custom Bikes
71 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
72 Jasper Ockeloen (Ned) Rabobank
73 Vincenzo Garofalo (Ita) Team Nippo 0:01:52
74 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:02:02
75 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:02:13
76 Simone Campagnaro (Ita) Miche
77 Junya Sano (Jpn) Team Nippo
78 Petr Ignatenko (Rus) Itera-Katusha
79 Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas Personal – BMC
80 Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice
81 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom
82 Michal Podlaski (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:02:34
83 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet
84 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:02:45
85 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox
86 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
87 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone 0:02:49
88 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD – Neri 0:02:58
89 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:03:00
90 Nicola D’andrea (Ita) Meridiana Kamen Team 0:03:05
91 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:03:12
92 Luigi Gitto (Ita) Miche
93 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:03:44
94 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
95 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
96 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
97 Florian Salzinger (Ger) Atlas Personal – BMC
98 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia
99 Boy Van Poppel (Ned) Rabobank
100 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia
101 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:03:53
102 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom 0:04:28
103 Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli
104 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia
105 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:57
106 Geir Inge Berg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
107 Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal – BMC
108 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
109 Oleh Opryshko (Ukr) Amore & Vita – Conad
110 Sergio Lagana’ (Ita) De Rosa – Stac Plastic
111 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 0:05:07
112 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:05:20
113 Andreas Rutishauser (Swi) Price – Custom Bikes
114 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
115 Roy Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:05:33
116 Filip Eidshiem (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
117 Jaroslaw Kowalczyk (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
118 Pawel Cieslik (Pol) Mroz Active Jet
119 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska
120 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
121 Viesturs Luksevics (Lat) Kalev Chocolate Team – Kuota
122 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche
123 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad 0:06:24
124 Aristide Ratti (Ita) CarmioOro NGC 0:06:27
125 Francesco Tizza (Ita) CarmioOro NGC
126 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:08:19
127 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic
128 Sebastien Fournet Fayar (Fra) CarmioOro NGC
129 Moreno Hofland (Ned) Rabobank
130 Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad 0:08:28
131 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere 0:08:33
132 David Locher (Swi) Price – Custom Bikes 0:08:39
133 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:08:45
134 Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice
135 Istvan Cziraki (Hun) Atlas Personal – BMC 0:09:11
136 Mariusz Wiesiak (Pol) Team Nippo 0:09:48
137 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli 0:11:20
138 Paride Grillo (Ita) CarmioOro NGC
139 Lukas Kalt (Swi) Price – Custom Bikes
140 Serhy Grechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad
141 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet
142 Barry Markus (Ned) Rabobank
143 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet
144 Kamil Zielinski (Pol) CCC Polsat Polkowice
145 Stefano Usai (Ita) Meridiana Kamen Team
146 Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
147 Fabio Donesana (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota
148 Domenico Agosta (Ita) CDC – Cavaliere
149 Ivan Boutellier (Swi) Price – Custom Bikes
150 Frode Solberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
151 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet
152 Adam Wadecki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
153 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad
154 Anders Lund (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
155 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Nippo
156 Kazuo Inoue (Jpn) Team Nippo
157 Artur Detko (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
158 Davide Torosantucci (Ita) CDC – Cavaliere
159 Robert Radosz (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
160 Martin Puusepp (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
161 Martin Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC
162 Vojtech Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC
163 Mirko Battaglini (Ita) Team Nippo
164 Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team
165 Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone
166 Erki Putsep (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
DNS Danilo Andrenacci (Ita) CDC – Cavaliere
DNS Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet
DNS Piotr Osinski (Pol) Mroz Active Jet
DNS Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
DNF Raffaele Illiano (Ita) Aktio Group Mostostal Pulawy
DNF Dariusz Rudnicki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
DNF Kajetan Skrobich (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
DNF Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere
DNF Urmo Utar (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
DNF Gabriel Leppik (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
DNF Ardy Utar (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
DNF Mariano Giallorenzo (Ita) Meridiana Kamen Team
DNF Olegs Melehs (Lat) Meridiana Kamen Team
DNF Juraj Ugrinic (Cro) Meridiana Kamen Team
DNF Krzysztof Krzywy (Pol) Mroz Active Jet
DNF Umberto Nardecchia (Ita) Team Nippo
DNF Omar Sottocornola (Ita) Zheroquadro Radenska

Klasyfikacja generalna po 3 etapie:

1 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli 10:09:37
2 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:17
3 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:18
4 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:00:26
5 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere 0:00:36
6 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:47
7 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:00:49
8 Emanuele Sella (Ita) CarmioOro NGC 0:00:57
9 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom 0:00:58
10 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:03
11 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 0:01:08
12 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank
13 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:10
14 Jose’ Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:01:12
15 Carlos Jose’ Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:01:19
16 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:01:20
17 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:01:35
18 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:36
19 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:37
20 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:45
21 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:46
22 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad 0:01:54
23 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
24 Edwin Carvajal (Col) Miche 0:01:56
25 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:02:00
26 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:02:02
27 Elias Schmaeh (Swi) Price – Custom Bikes 0:02:03
28 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:02:08
29 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska 0:02:09
30 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal – BMC 0:02:16
31 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:02:28
32 Denys Kostyuk (Ukr) ISD – Neri 0:02:31
33 Andrea Noe’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:02:35
34 Giovanni Bernaudeu (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:02:38
35 Woutx Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:02:40
36 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri 0:02:44
37 Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:02:48
38 Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley 0:02:51
39 Alessandro Colo’ (Ita) ISD – Neri 0:02:54
40 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli 0:02:58
41 Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri 0:03:02
42 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:03:05
43 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:03:06
44 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:03:07
45 Brian Bulgac (Ned) Rabobank 0:03:11
46 Dmitriy Ignatiev (Rus) Itera-Katusha 0:03:16
47 Daniele Ratto (Ita) CarmioOro NGC 0:03:18
48 Rodriges Arguelyes (Rus) Itera-Katusha 0:03:23
49 Stanislav Volkov (Rus) Itera-Katusha
50 Santo Anza’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:03:28
51 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone 0:03:38
52 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:03:46
53 Pier Paolo De Negri (Ita) ISD – Neri 0:03:54
54 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:04:05
55 Bernhard Oberholzer (Swi) Price – Custom Bikes 0:04:08
56 Vincenzo Garofalo (Ita) Team Nippo 0:04:18
57 Remco Broers (Ned) Rabobank 0:04:19
58 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:04:20
59 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:04:22
60 Simone Campagnaro (Ita) Miche 0:04:29
61 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas Personal – BMC 0:04:47
62 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
63 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:04:48
64 Mikhail Antonov (Rus) Itera-Katusha 0:04:57
65 Jasper Ockeloen (Ned) Rabobank 0:05:03
66 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia 0:05:06
67 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia 0:05:20
68 Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice
69 Petr Ignatenko (Rus) Itera-Katusha 0:05:22
70 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet 0:05:24
71 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:05:25
72 Junya Sano (Jpn) Team Nippo 0:05:29
73 Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas Personal – BMC 0:05:33
74 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox
75 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD – Neri 0:05:50
76 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia 0:06:00
77 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone 0:06:03
78 Nicola D’andrea (Ita) Meridiana Kamen Team 0:06:06
79 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:06:09
80 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 0:06:11
81 Boy Van Poppel (Ned) Rabobank 0:06:15
82 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:06:19
83 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:06:26
84 Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli 0:06:32
85 Michal Podlaski (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:06:51
86 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom 0:07:00
87 Sergio Lagana’ (Ita) De Rosa – Stac Plastic
88 Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal – BMC 0:07:17
89 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:07:24
90 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche 0:07:46
91 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:07:59
92 Roy Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:08:24
93 Andi Bajc (Slo) Zheroquadro Radenska
94 Sergio Pardilla Bellon (Spa) CarmioOro NGC 0:08:28
95 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad 0:08:38
96 Filip Eidshiem (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:08:45
97 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere 0:08:47
98 Aristide Ratti (Ita) CarmioOro NGC
99 Joeri Adams (Bel) Rabobank 0:08:51
100 Francesco Tizza (Ita) CarmioOro NGC 0:08:55
101 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:09:00
102 Nicolas Schnyder (Swi) Price – Custom Bikes 0:09:04
103 Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:09:14
104 Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:09:16
105 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:10:09
106 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:10:14
107 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:10:35
108 Istvan Cziraki (Hun) Atlas Personal – BMC 0:10:37
109 Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:10:46
110 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:10:50
111 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere 0:11:00
112 Martin Schoffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:11:08
113 Aurelien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team 0:11:12
114 Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:11:19
115 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:11:24
116 David Locher (Swi) Price – Custom Bikes 0:11:31
117 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:11:40
118 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:11:55
119 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone
120 Fabien Wolf (Swi) Price – Custom Bikes 0:12:37
121 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox 0:13:21
122 Oleh Opryshko (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:13:25
123 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet 0:13:37
124 Lukas Kalt (Swi) Price – Custom Bikes 0:13:47
125 Mariusz Wiesiak (Pol) Team Nippo 0:13:48
126 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet 0:14:02
127 Stefano Usai (Ita) Meridiana Kamen Team 0:14:03
128 Florian Salzinger (Ger) Atlas Personal – BMC 0:14:16
129 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone 0:14:19
130 Andreas Rutishauser (Swi) Price – Custom Bikes 0:14:23
131 Robert Radosz (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:14:25
132 Kamil Zielinski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:14:29
133 Ivan Boutellier (Swi) Price – Custom Bikes 0:14:47
134 Serhy Grechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:14:48
135 Barry Markus (Ned) Rabobank
136 Geir Inge Berg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:14:50
137 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:14:58
138 Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team 0:15:08
139 Martin Puusepp (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:15:12
140 Artur Detko (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:15:14
141 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli
142 Pawel Cieslik (Pol) Mroz Active Jet 0:15:29
143 Kazuo Inoue (Jpn) Team Nippo 0:15:51
144 Sergey Rudaskov (Rus) Itera-Katusha 0:15:53
145 Fabio Donesana (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:16:00
146 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:16:05
147 Jaroslaw Kowalczyk (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:16:22
148 Paride Grillo (Ita) CarmioOro NGC 0:16:23
149 Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone 0:16:28
150 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Nippo 0:17:00
151 Sebastien Fournet Fayar (Fra) CarmioOro NGC 0:17:06
152 Moreno Hofland (Ned) Rabobank 0:17:29
153 Erki Putsep (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:18:16
154 Adam Wadecki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:18:19
155 Domenico Agosta (Ita) CDC – Cavaliere 0:18:25
156 Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad 0:19:37
157 Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:20:24
158 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet 0:20:31
159 Luigi Gitto (Ita) Miche 0:20:32
160 Mirko Battaglini (Ita) Team Nippo 0:20:48
161 Davide Torosantucci (Ita) CDC – Cavaliere 0:21:56
162 Vojtech Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC 0:22:01
163 Frode Solberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:22:08
164 Martin Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC 0:22:47
165 Viesturs Luksevics (Lat) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:23:17
166 Anders Lund (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:29:46