Wyniki 5 etapu Settimana Ciclistica Lombarda z dnia 05.04.2010, Montello – Bergamo, dystans 153 km

1 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 3:26:02
2 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
3 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
4 Fortunato Baliani (Ita) Miche
5 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
6 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
7 Nicolas Schnyder (Swi) Price – Custom Bikes
8 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri
9 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
10 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
11 Emanuele Sella (Ita) CarmioOro NGC
12 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
13 Jose’ Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
14 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank
15 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
16 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
17 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli
18 Carlos Jose’ Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
19 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia
20 Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri 0:00:11
21 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
22 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
23 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
24 Pasquale Muto (Ita) Miche
25 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom
26 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox
27 Giovanni Bernaudeu (Fra) Bbox Bouygues Telecom
28 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
29 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:15
30 Elias Schmaeh (Swi) Price – Custom Bikes
31 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
32 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal – BMC
33 Sergio Pardilla Bellon (Spa) CarmioOro NGC 0:00:44
34 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:00:47
35 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:00:49
36 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri
37 Daniele Ratto (Ita) CarmioOro NGC 0:01:45
38 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia
39 Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom
40 Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom
41 Santo Anza’ (Ita) Ceramica Flaminia
42 Woutx Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:02:10
43 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet 0:02:17
44 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
45 Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice
46 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
47 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice
48 Andrea Noe’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:02:19
49 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox
50 Rodriges Arguelyes (Rus) Itera-Katusha 0:02:37
51 Edwin Carvajal (Col) Miche 0:02:45
52 Bernhard Oberholzer (Swi) Price – Custom Bikes
53 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas Personal – BMC
54 Andreas Rutishauser (Swi) Price – Custom Bikes
55 Fabien Wolf (Swi) Price – Custom Bikes 0:03:57
56 Jasper Ockeloen (Ned) Rabobank 0:04:02
57 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
58 Stanislav Volkov (Rus) Itera-Katusha
59 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere
60 Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley
61 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
62 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet
63 Pawel Cieslik (Pol) Mroz Active Jet
64 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
65 Remco Broers (Ned) Rabobank
66 Denys Kostyuk (Ukr) ISD – Neri
67 Alessandro Colo’ (Ita) ISD – Neri
68 Joeri Adams (Bel) Rabobank
69 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska
70 Junya Sano (Jpn) Team Nippo
71 Artur Detko (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
72 Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas Personal – BMC
73 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli
74 Aurelien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team
75 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom
76 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
77 Francesco Tizza (Ita) CarmioOro NGC 0:04:47
78 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic
79 Oleh Opryshko (Ukr) Amore & Vita – Conad
80 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri
81 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet 0:04:48
82 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone 0:05:57
83 Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli
84 Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:11:48
85 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
86 Fabio Donesana (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:14:10
87 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD – Neri
88 Serhy Grechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad
89 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad
90 Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad
91 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
92 Viesturs Luksevics (Lat) Kalev Chocolate Team – Kuota
93 Barry Markus (Ned) Rabobank
94 Lukas Kalt (Swi) Price – Custom Bikes
95 Roy Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
96 Kamil Zielinski (Pol) CCC Polsat Polkowice
97 Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice
98 Boy Van Poppel (Ned) Rabobank
99 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
100 Filip Eidshiem (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
101 Dmitriy Ignatiev (Rus) Itera-Katusha
102 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska
103 Petr Ignatenko (Rus) Itera-Katusha
104 Moreno Hofland (Ned) Rabobank
105 Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal – BMC
106 Martin Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC
107 Vojtech Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC
108 David Locher (Swi) Price – Custom Bikes
109 Pier Paolo De Negri (Ita) ISD – Neri
110 Florian Salzinger (Ger) Atlas Personal – BMC
111 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet
112 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec
113 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad
114 Aristide Ratti (Ita) CarmioOro NGC
115 Andi Bajc (Slo) Zheroquadro Radenska
116 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
117 Istvan Cziraki (Hun) Atlas Personal – BMC
118 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox
119 Sebastien Fournet Fayar (Fra) CarmioOro NGC
120 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
121 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Nippo
122 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom
123 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska
124 Michal Podlaski (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:18:42
125 Frode Solberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
126 Ivan Boutellier (Swi) Price – Custom Bikes
DNF Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli
DNF Adam Wadecki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
DNF Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
DNF Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone
DNF Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
DNF Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
DNF Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom
DNF Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom
DNF Paride Grillo (Ita) CarmioOro NGC
DNF Domenico Agosta (Ita) CDC – Cavaliere
DNF Davide Torosantucci (Ita) CDC – Cavaliere
DNF Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia
DNF Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia
DNF Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
DNF Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic
DNF Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
DNF Sergio Lagana’ (Ita) De Rosa – Stac Plastic
DNF Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
DNF Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic
DNF Mikhail Antonov (Rus) Itera-Katusha
DNF Sergey Rudaskov (Rus) Itera-Katusha
DNF Martin Puusepp (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
DNF Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team
DNF Nicola D’andrea (Ita) Meridiana Kamen Team
DNF Luigi Gitto (Ita) Miche
DNF Simone Campagnaro (Ita) Miche
DNF Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche
DNF Anders Lund (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
DNF Geir Inge Berg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
DNF Mirko Battaglini (Ita) Team Nippo
DNF Vincenzo Garofalo (Ita) Team Nippo
DNS Robert Radosz (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
DNS Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad
DNS Kazuo Inoue (Jpn) Team Nippo

Końcowa klasyfikacja generalna:

1 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli 17:04:06
2 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:22
3 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:00:37
4 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere 0:00:47
5 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:50
6 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:02
7 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:01:03
8 Jose’ Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:01:08
9 Emanuele Sella (Ita) CarmioOro NGC 0:01:11
10 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom 0:01:20
11 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 0:01:22
12 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:01:29
13 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank 0:01:32
14 Carlos Jose’ Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:01:34
15 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:35
16 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:46
17 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:02:02
18 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:02:31
19 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:02:39
20 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:02:44
21 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:02:56
22 Elias Schmaeh (Swi) Price – Custom Bikes 0:03:01
23 Giovanni Bernaudeu (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:03:43
24 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:03:57
25 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:04:08
26 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal – BMC 0:04:27
27 Woutx Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:05:04
28 Edwin Carvajal (Col) Miche 0:05:24
29 Santo Anza’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:05:28
30 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:05:33
31 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:05:40
32 Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri 0:05:41
33 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
34 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri 0:06:01
35 Andrea Noe’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:06:18
36 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 0:06:26
37 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad 0:06:39
38 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:06:46
39 Rodriges Arguelyes (Rus) Itera-Katusha 0:06:54
40 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:07:20
41 Daniele Ratto (Ita) CarmioOro NGC 0:07:31
42 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:07:53
43 Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley 0:08:40
44 Alessandro Colo’ (Ita) ISD – Neri 0:08:43
45 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia 0:08:47
46 Bernhard Oberholzer (Swi) Price – Custom Bikes 0:08:49
47 Denys Kostyuk (Ukr) ISD – Neri 0:09:01
48 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:09:05
49 Nicolas Schnyder (Swi) Price – Custom Bikes 0:09:15
50 Stanislav Volkov (Rus) Itera-Katusha 0:09:21
51 Sergio Pardilla Bellon (Spa) CarmioOro NGC 0:09:27
52 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas Personal – BMC 0:09:28
53 Remco Broers (Ned) Rabobank 0:09:52
54 Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:10:05
55 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:10:35
56 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli 0:10:57
57 Junya Sano (Jpn) Team Nippo 0:11:17
58 Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas Personal – BMC 0:11:31
59 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:13:02
60 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:13:21
61 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet 0:13:23
62 Jasper Ockeloen (Ned) Rabobank 0:14:35
63 Joeri Adams (Bel) Rabobank 0:14:40
64 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:14:54
65 Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:14:58
66 Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:16:29
67 Aurelien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team 0:17:10
68 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet 0:17:18
69 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:17:41
70 Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli 0:17:59
71 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska 0:18:06
72 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox 0:18:08
73 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:18:10
74 Fabien Wolf (Swi) Price – Custom Bikes 0:19:02
75 Dmitriy Ignatiev (Rus) Itera-Katusha 0:19:54
76 Oleh Opryshko (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:19:59
77 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:20:07
78 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:20:28
79 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere 0:20:32
80 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:20:39
81 Artur Detko (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:20:52
82 Andreas Rutishauser (Swi) Price – Custom Bikes 0:21:05
83 Petr Ignatenko (Rus) Itera-Katusha 0:21:28
84 Francesco Tizza (Ita) CarmioOro NGC 0:21:45
85 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
86 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:21:48
87 Pier Paolo De Negri (Ita) ISD – Neri 0:22:01
88 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:22:47
89 Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal – BMC 0:22:51
90 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone 0:23:22
91 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:23:40
92 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD – Neri 0:23:57
93 Andi Bajc (Slo) Zheroquadro Radenska 0:23:58
94 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:24:39
95 Pawel Cieslik (Pol) Mroz Active Jet 0:25:01
96 Roy Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:25:02
97 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom 0:25:07
98 Boy Van Poppel (Ned) Rabobank 0:25:55
99 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad 0:26:45
100 Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:27:16
101 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:27:39
102 Michal Podlaski (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:28:01
103 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere 0:28:27
104 Filip Eidshiem (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:29:20
105 David Locher (Swi) Price – Custom Bikes 0:29:38
106 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet 0:30:15
107 Istvan Cziraki (Hun) Atlas Personal – BMC 0:30:17
108 Kamil Zielinski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:30:35
109 Aristide Ratti (Ita) CarmioOro NGC 0:31:00
110 Barry Markus (Ned) Rabobank 0:31:26
111 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet 0:32:09
112 Florian Salzinger (Ger) Atlas Personal – BMC 0:32:23
113 Lukas Kalt (Swi) Price – Custom Bikes 0:32:30
114 Serhy Grechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:32:55
115 Fabio Donesana (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:34:40
116 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Nippo 0:35:07
117 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:35:11
118 Moreno Hofland (Ned) Rabobank 0:35:36
119 Sebastien Fournet Fayar (Fra) CarmioOro NGC 0:36:46
120 Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad 0:37:44
121 Ivan Boutellier (Swi) Price – Custom Bikes 0:38:02
122 Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:40:15
123 Vojtech Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC 0:41:41
124 Martin Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC 0:41:53
125 Viesturs Luksevics (Lat) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:42:57
126 Frode Solberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:46:20


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments