Wyniki 1 etapu Settimana Ciclistica Lombarda z dnia 01.04.2010, Calcinato,  dystans 156,8 km

1 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 3:12:30
2 Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley 0:00:01
3 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska
4 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:30
5 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad
6 Erki Putsep (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
7 Juraj Ugrinic (Cro) Meridiana Kamen Team
8 Simone Campagnaro (Ita) Miche
9 Boy Van Poppel (Ned) Rabobank
10 Roy Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
11 Omar Sottocornola (Ita) Zheroquadro Radenska
12 Barry Markus (Ned) Rabobank
13 Mikhail Antonov (Rus) Itera-Katusha
14 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic
15 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
16 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal – BMC
17 Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice
18 Dariusz Rudnicki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
19 Kajetan Skrobich (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
20 Denys Kostyuk (Ukr) ISD – Neri
21 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
22 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic
23 Stanislav Volkov (Rus) Itera-Katusha
24 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
25 Mariusz Wiesiak (Pol) Team Nippo
26 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD – Neri
27 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
28 Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone
29 Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice
30 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
31 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
32 Woutx Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
33 Jasper Ockeloen (Ned) Rabobank
34 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
35 Pasquale Muto (Ita) Miche
36 Andi Bajc (Slo) Zheroquadro Radenska
37 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
38 Serhy Grechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad
39 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
40 Giovanni Bernaudeu (Fra) Bbox Bouygues Telecom
41 Elias Schmaeh (Swi) Price – Custom Bikes
42 Dmitriy Ignatiev (Rus) Itera-Katusha
43 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
44 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
45 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet
46 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli
47 Pier Paolo De Negri (Ita) ISD – Neri
48 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad
49 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
50 Fortunato Baliani (Ita) Miche
51 Edwin Carvajal (Col) Miche
52 Artur Detko (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
53 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri
54 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom
55 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli
56 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
57 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
58 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli
59 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad
60 Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli
61 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
62 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom
63 Olegs Melehs (Lat) Meridiana Kamen Team
64 Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team
65 Andrea Noe’ (Ita) Ceramica Flaminia
66 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
67 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche
68 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone
69 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska
70 Jose’ Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
71 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia
72 Emanuele Sella (Ita) CarmioOro NGC
73 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere
74 Santo Anza’ (Ita) Ceramica Flaminia
75 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone
76 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
77 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Nippo
78 David Locher (Swi) Price – Custom Bikes
79 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
80 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
81 Carlos Jose’ Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
82 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
83 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
84 Francesco Tizza (Ita) CarmioOro NGC
85 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
86 Istvan Cziraki (Hun) Atlas Personal – BMC
87 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia
88 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice
89 Remco Broers (Ned) Rabobank
90 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
91 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom
92 Stefano Usai (Ita) Meridiana Kamen Team
93 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec
94 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
95 Aristide Ratti (Ita) CarmioOro NGC
96 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia
97 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox
98 Brian Bulgac (Ned) Rabobank
99 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
100 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank 0:00:43
101 Daniele Ratto (Ita) CarmioOro NGC
102 Paride Grillo (Ita) CarmioOro NGC
103 Filip Eidshiem (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
104 Ivan Boutellier (Swi) Price – Custom Bikes
105 Petr Ignatenko (Rus) Itera-Katusha
106 Lukas Kalt (Swi) Price – Custom Bikes
107 Kamil Zielinski (Pol) CCC Polsat Polkowice
108 Junya Sano (Jpn) Team Nippo
109 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
110 Danilo Andrenacci (Ita) CDC – Cavaliere
111 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere
112 Martin Puusepp (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
113 Michal Podlaski (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
114 Robert Radosz (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
115 Domenico Agosta (Ita) CDC – Cavaliere
116 Alessandro Colo’ (Ita) ISD – Neri
117 Bernhard Oberholzer (Swi) Price – Custom Bikes
118 Fabio Donesana (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota
119 Raffaele Illiano (Ita) Aktio Group Mostostal Pulawy
120 Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri
121 Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic
122 Mariano Giallorenzo (Ita) Meridiana Kamen Team
123 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet
124 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas Personal – BMC
125 Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas Personal – BMC
126 Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal – BMC
127 Adam Wadecki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
128 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet
129 Piotr Osinski (Pol) Mroz Active Jet
130 Nicola D’andrea (Ita) Meridiana Kamen Team
131 Kazuo Inoue (Jpn) Team Nippo
132 Urmo Utar (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
133 Sergio Lagana’ (Ita) De Rosa – Stac Plastic
134 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
135 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia
136 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
137 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox
138 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
139 Oleh Opryshko (Ukr) Amore & Vita – Conad
140 Vincenzo Garofalo (Ita) Team Nippo
141 Rodriges Arguelyes (Rus) Itera-Katusha
142 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia
143 Krzysztof Krzywy (Pol) Mroz Active Jet 0:04:34
144 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:07:51
145 Frode Solberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
146 Aurelien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team
147 Umberto Nardecchia (Ita) Team Nippo
148 Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom
149 Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom
150 Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
151 Martin Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC
152 Vojtech Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC
153 Jaroslaw Kowalczyk (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
154 Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet
155 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom
156 Nicolas Schnyder (Swi) Price – Custom Bikes
157 Geir Inge Berg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
158 Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom
159 Andreas Rutishauser (Swi) Price – Custom Bikes
160 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone
161 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
162 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
163 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska
164 Sebastien Fournet Fayar (Fra) CarmioOro NGC
165 Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad
166 Pawel Cieslik (Pol) Mroz Active Jet
167 Sergio Pardilla Bellon (Spa) CarmioOro NGC
168 Davide Torosantucci (Ita) CDC – Cavaliere
169 Bruno Radotic (Cro) Meridiana Kamen Team
170 Moreno Hofland (Ned) Rabobank
171 Martin Schoffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec
172 Florian Salzinger (Ger) Atlas Personal – BMC
173 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet
174 Joeri Adams (Bel) Rabobank
175 Fabien Wolf (Swi) Price – Custom Bikes
176 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox
177 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri
178 Mirko Battaglini (Ita) Team Nippo
179 Sergey Rudaskov (Rus) Itera-Katusha 0:13:32
180 Luigi Gitto (Ita) Miche 0:14:29
181 Anders Lund (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:14:55
182 Gabriel Leppik (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
183 Ardy Utar (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:15:22
184 Viesturs Luksevics (Lat) Kalev Chocolate Team – Kuota
NP Luca Ascani (Ita) CDC – Cavaliere
AB Cristiano Colombo (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota
AB Michael Rasmussen (Den) Miche
AB Johan Ziesler (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
AB Andrea Capelli (Ita) Vorarlberg – Corratec
AB Pavel Kochetkov (Rus) Zheroquadro Radenska

Klasyfikacja generalna po 1 etapie:

1 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli 3:27:55
2 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:16
3 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:00:20
4 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:21
5 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere 0:00:30
6 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:34
7 Emanuele Sella (Ita) CarmioOro NGC 0:00:36
8 Carlos Jose’ Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:00:40
9 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:41
10 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom 0:00:42
11 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:00:43
12 Jose’ Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:00:46
13 Andrea Noe’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:51
14 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:54
15 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
16 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:57
17 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 0:00:58
18 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:01:00
19 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 0:01:02
20 Woutx Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
21 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank
22 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
23 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:01:12
24 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:01:14
25 Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley
26 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli
27 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri 0:01:15
28 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:16
29 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia
30 Giuseppe Muraglia (Ita) CDC – Cavaliere 0:01:17
31 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska
32 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:19
33 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
34 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:20
35 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox
36 Istvan Cziraki (Hun) Atlas Personal – BMC
37 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:01:26
38 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia
39 Edwin Carvajal (Col) Miche 0:01:27
40 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal – BMC 0:01:29
41 Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic
42 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia 0:01:30
43 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:31
44 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:01:33
45 Daniele Ratto (Ita) CarmioOro NGC 0:01:34
46 Elias Schmaeh (Swi) Price – Custom Bikes
47 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
48 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:36
49 Dmitriy Ignatiev (Rus) Itera-Katusha 0:01:38
50 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
51 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
52 Denys Kostyuk (Ukr) ISD – Neri 0:01:39
53 Matija Kvasina (Cro) Zheroquadro Radenska
54 Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri 0:01:43
55 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox
56 Santo Anza’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:01:44
57 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom
58 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:01:46
59 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:01:47
60 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:49
61 Sergio Lagana’ (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:57
62 Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli 0:01:58
63 Mikhail Antonov (Rus) Itera-Katusha 0:02:00
64 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:02:02
65 Rodriges Arguelyes (Rus) Itera-Katusha 0:02:04
66 Olegs Melehs (Lat) Meridiana Kamen Team
67 Stanislav Volkov (Rus) Itera-Katusha
68 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche 0:02:07
69 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad 0:02:08
70 Alessandro Colo’ (Ita) ISD – Neri 0:02:09
71 Giovanni Bernaudeu (Fra) Bbox Bouygues Telecom
72 Simone Campagnaro (Ita) Miche 0:02:10
73 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet 0:02:11
74 Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal – BMC 0:02:14
75 Aristide Ratti (Ita) CarmioOro NGC
76 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:02:19
77 Brian Bulgac (Ned) Rabobank
78 Vincenzo Garofalo (Ita) Team Nippo 0:02:20
79 Danilo Andrenacci (Ita) CDC – Cavaliere
80 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere 0:02:21
81 Lukas Kalt (Swi) Price – Custom Bikes
82 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
83 Francesco Tizza (Ita) CarmioOro NGC 0:02:22
84 Bernhard Oberholzer (Swi) Price – Custom Bikes 0:02:24
85 Boy Van Poppel (Ned) Rabobank 0:02:25
86 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
87 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom 0:02:26
88 Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:02:28
89 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:02:31
90 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet 0:02:36
91 Stefano Usai (Ita) Meridiana Kamen Team 0:02:37
92 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:02:38
93 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet 0:02:44
94 Roy Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:02:45
95 David Locher (Swi) Price – Custom Bikes 0:02:46
96 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD – Neri
97 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone 0:02:53
98 Nicola D’andrea (Ita) Meridiana Kamen Team 0:02:55
99 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:02:56
100 Robert Radosz (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:02:59
101 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:03:01
102 Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice
103 Pier Paolo De Negri (Ita) ISD – Neri 0:03:02
104 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas Personal – BMC 0:03:03
105 Omar Sottocornola (Ita) Zheroquadro Radenska
106 Kamil Zielinski (Pol) CCC Polsat Polkowice
107 Petr Ignatenko (Rus) Itera-Katusha
108 Filip Eidshiem (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:03:06
109 Jasper Ockeloen (Ned) Rabobank 0:03:08
110 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
111 Junya Sano (Jpn) Team Nippo 0:03:10
112 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone 0:03:12
113 Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas Personal – BMC 0:03:14
114 Domenico Agosta (Ita) CDC – Cavaliere
115 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
116 Ivan Boutellier (Swi) Price – Custom Bikes 0:03:21
117 Serhy Grechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:03:22
118 Barry Markus (Ned) Rabobank
119 Remco Broers (Ned) Rabobank 0:03:27
120 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:03:32
121 Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team 0:03:42
122 Martin Puusepp (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:03:46
123 Artur Detko (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:03:48
124 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli 0:03:52
125 Mariusz Wiesiak (Pol) Team Nippo 0:03:54
126 Piotr Osinski (Pol) Mroz Active Jet 0:04:05
127 Michal Podlaski (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:04:11
128 Juraj Ugrinic (Cro) Meridiana Kamen Team 0:04:14
129 Mariano Giallorenzo (Ita) Meridiana Kamen Team 0:04:18
130 Kazuo Inoue (Jpn) Team Nippo 0:04:25
131 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Nippo 0:04:30
132 Erki Putsep (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:04:32
133 Fabio Donesana (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:04:34
134 Dariusz Rudnicki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
135 Paride Grillo (Ita) CarmioOro NGC 0:04:57
136 Kajetan Skrobich (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:05:00
137 Urmo Utar (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
138 Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone 0:05:02
139 Raffaele Illiano (Ita) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:05:03
140 Andi Bajc (Slo) Zheroquadro Radenska 0:06:40
141 Adam Wadecki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:06:53
142 Oleh Opryshko (Ukr) Amore & Vita – Conad
143 Sergio Pardilla Bellon (Spa) CarmioOro NGC 0:07:59
144 Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:08:22
145 Joeri Adams (Bel) Rabobank
146 Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:08:24
147 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:08:33
148 Nicolas Schnyder (Swi) Price – Custom Bikes 0:08:38
149 Sebastien Fournet Fayar (Fra) CarmioOro NGC 0:08:41
150 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:08:49
151 Krzysztof Krzywy (Pol) Mroz Active Jet
152 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox 0:08:51
153 Andreas Rutishauser (Swi) Price – Custom Bikes 0:08:57
154 Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:08:58
155 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone 0:09:00
156 Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:09:02
157 Moreno Hofland (Ned) Rabobank 0:09:04
158 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet 0:09:05
159 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:09:17
160 Davide Torosantucci (Ita) CDC – Cavaliere 0:09:21
161 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom
162 Mirko Battaglini (Ita) Team Nippo 0:09:22
163 Martin Schoffmann (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:09:24
164 Aurelien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team 0:09:28
165 Fabien Wolf (Swi) Price – Custom Bikes 0:09:29
166 Bruno Radotic (Cro) Meridiana Kamen Team 0:09:44
167 Geir Inge Berg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:09:47
168 Pawel Cieslik (Pol) Mroz Active Jet 0:09:50
169 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:10:26
170 Florian Salzinger (Ger) Atlas Personal – BMC
171 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone 0:10:29
172 Vojtech Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC 0:10:35
173 Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet 0:10:39
174 Frode Solberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:10:42
175 Jaroslaw Kowalczyk (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:10:43
176 Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad 0:11:03
177 Martin Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC 0:11:21
178 Umberto Nardecchia (Ita) Team Nippo 0:11:30
179 Sergey Rudaskov (Rus) Itera-Katusha 0:14:52
180 Anders Lund (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:17:07
181 Luigi Gitto (Ita) Miche 0:17:14
182 Viesturs Luksevics (Lat) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:17:38
183 Gabriel Leppik (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:19:39
184 Ardy Utar (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota