Wyniki 4 etapu Settimana Ciclistica Lombarda z dnia 04.04.2010, Grumello del Monte, dystans 152,8 km

1 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 3:28:33
2 Jose’ Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli
3 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli
4 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom 0:00:05
5 Nicolas Schnyder (Swi) Price – Custom Bikes
6 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
7 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere
8 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 0:00:08
9 Fortunato Baliani (Ita) Miche
10 Emanuele Sella (Ita) CarmioOro NGC
11 Woutx Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
12 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
13 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:00:09
14 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
15 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia
16 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox
17 Santo Anza’ (Ita) Ceramica Flaminia
18 Sergio Pardilla Bellon (Spa) CarmioOro NGC
19 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
20 Carlos Jose’ Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
21 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank 0:00:18
22 Elias Schmaeh (Swi) Price – Custom Bikes 0:00:37
23 Pasquale Muto (Ita) Miche
24 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic
25 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad
26 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox
27 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
28 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad
29 Edwin Carvajal (Col) Miche
30 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:00:45
31 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:00:48
32 Giovanni Bernaudeu (Fra) Bbox Bouygues Telecom
33 Rodriges Arguelyes (Rus) Itera-Katusha
34 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec
35 Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal – BMC 0:01:18
36 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet
37 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
38 Andrea Noe’ (Ita) Ceramica Flaminia
39 Andi Bajc (Slo) Zheroquadro Radenska
40 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice
41 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
42 Mikhail Antonov (Rus) Itera-Katusha 0:01:25
43 Remco Broers (Ned) Rabobank
44 Simone Campagnaro (Ita) Miche
45 Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic
46 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:30
47 Artur Detko (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
48 Junya Sano (Jpn) Team Nippo 0:01:40
49 Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:41
50 Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley
51 Joeri Adams (Bel) Rabobank
52 Alessandro Colo’ (Ita) ISD – Neri
53 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska
54 Oleh Opryshko (Ukr) Amore & Vita – Conad
55 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia
56 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:01:50
57 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
58 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia
59 Stanislav Volkov (Rus) Itera-Katusha
60 Petr Ignatenko (Rus) Itera-Katusha
61 Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom
62 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom
63 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal – BMC
64 Bernhard Oberholzer (Swi) Price – Custom Bikes
65 Aurelien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team
66 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas Personal – BMC
67 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
68 Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas Personal – BMC
69 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec
70 Kamil Zielinski (Pol) CCC Polsat Polkowice
71 Dmitriy Ignatiev (Rus) Itera-Katusha 0:02:22
72 Roy Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
73 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone
74 Daniele Ratto (Ita) CarmioOro NGC
75 Michal Podlaski (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
76 Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice
77 Barry Markus (Ned) Rabobank
78 Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri
79 Fabien Wolf (Swi) Price – Custom Bikes
80 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
81 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri
82 Denys Kostyuk (Ukr) ISD – Neri
83 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
84 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox
85 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia
86 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska
87 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:02:34
88 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone 0:02:44
89 Davide Torosantucci (Ita) CDC – Cavaliere 0:02:54
90 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
91 Vincenzo Garofalo (Ita) Team Nippo 0:03:19
92 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad 0:03:51
93 Serhy Grechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad
94 Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad
95 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet
96 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet
97 Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom
98 Sergey Rudaskov (Rus) Itera-Katusha
99 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli
100 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Nippo
101 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom
102 David Locher (Swi) Price – Custom Bikes
103 Florian Salzinger (Ger) Atlas Personal – BMC
104 Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team
105 Nicola D’andrea (Ita) Meridiana Kamen Team
106 Andreas Rutishauser (Swi) Price – Custom Bikes
107 Pier Paolo De Negri (Ita) ISD – Neri
108 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche
109 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
110 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia
111 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD – Neri
112 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri
113 Moreno Hofland (Ned) Rabobank
114 Fabio Donesana (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:04:24
115 Adam Wadecki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:04:25
116 Lukas Kalt (Swi) Price – Custom Bikes 0:04:27
117 Ivan Boutellier (Swi) Price – Custom Bikes
118 Robert Radosz (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
119 Martin Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC 0:04:50
120 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet
121 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska
122 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox
123 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli 0:05:11
124 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:05:24
125 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic
126 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere
127 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
128 Domenico Agosta (Ita) CDC – Cavaliere
129 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere
130 Sergio Lagana’ (Ita) De Rosa – Stac Plastic
131 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic
132 Mirko Battaglini (Ita) Team Nippo
133 Viesturs Luksevics (Lat) Kalev Chocolate Team – Kuota
134 Jasper Ockeloen (Ned) Rabobank
135 Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone
136 Boy Van Poppel (Ned) Rabobank
137 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
138 Istvan Cziraki (Hun) Atlas Personal – BMC
139 Anders Lund (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
140 Geir Inge Berg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
141 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad
142 Luigi Gitto (Ita) Miche
143 Pawel Cieslik (Pol) Mroz Active Jet
144 Sebastien Fournet Fayar (Fra) CarmioOro NGC
145 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone
146 Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli
147 Vojtech Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC
148 Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom
149 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom
150 Frode Solberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley
151 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia
152 Filip Eidshiem (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:06:19
153 Paride Grillo (Ita) CarmioOro NGC 0:07:57
154 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic
155 Francesco Tizza (Ita) CarmioOro NGC
156 Aristide Ratti (Ita) CarmioOro NGC
157 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
158 Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
159 Martin Puusepp (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:09:18
160 Kazuo Inoue (Jpn) Team Nippo
DNS Stefano Usai (Ita) Meridiana Kamen Team
DNS Brian Bulgac (Ned) Rabobank
DNF Jaroslaw Kowalczyk (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy
DNF Erki Putsep (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota
DNF Mariusz Wiesiak (Pol) Team Nippo

Klasyfikacja generalna po 4 etapie:

1 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli 13:38:06
2 Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:00:30
3 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 0:00:35
4 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:42
5 Luca Zanasca (Ita) CDC – Cavaliere 0:00:45
6 Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:00
7 Fortunato Baliani (Ita) Miche 0:01:01
8 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom 0:01:07
9 Emanuele Sella (Ita) CarmioOro NGC 0:01:09
10 Jose’ Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:01:10
11 Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri 0:01:20
12 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:01:22
13 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank 0:01:30
14 Carlos Jose’ Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:01:32
15 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:01:33
16 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:44
17 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:49
18 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:02:18
19 Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:02:26
20 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:02:27
21 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad 0:02:35
22 Edwin Carvajal (Col) Miche 0:02:37
23 Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:02:43
24 Elias Schmaeh (Swi) Price – Custom Bikes 0:02:44
25 Woutx Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:02:52
26 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone 0:03:17
27 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:03:22
28 Giovanni Bernaudeu (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:03:30
29 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:03:40
30 Santo Anza’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:03:41
31 Bostjan Rezman (Slo) Zheroquadro Radenska 0:03:54
32 Andrea Noe’ (Ita) Ceramica Flaminia 0:03:57
33 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita – Conad 0:03:58
34 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal – BMC 0:04:10
35 Rodriges Arguelyes (Rus) Itera-Katusha 0:04:15
36 Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:04:17
37 Adam Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:27
38 Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley 0:04:36
39 Alessandro Colo’ (Ita) ISD – Neri 0:04:39
40 Denys Kostyuk (Ukr) ISD – Neri 0:04:57
41 Manuele Caddeo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:05:01
42 Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri 0:05:10
43 Stanislav Volkov (Rus) Itera-Katusha 0:05:17
44 Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri 0:05:28
45 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia 0:05:31
46 Dmitriy Ignatiev (Rus) Itera-Katusha 0:05:42
47 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
48 Daniele Ratto (Ita) CarmioOro NGC 0:05:44
49 Remco Broers (Ned) Rabobank 0:05:48
50 Simone Campagnaro (Ita) Miche 0:05:58
51 Bernhard Oberholzer (Swi) Price – Custom Bikes 0:06:02
52 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone 0:06:04
53 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg – Corratec 0:06:16
54 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 0:06:24
55 Mikhail Antonov (Rus) Itera-Katusha 0:06:26
56 David Tratnik (Slo) Zheroquadro Radenska 0:06:31
57 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas Personal – BMC 0:06:41
58 Mattia Gavazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:06:42
59 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli 0:06:53
60 Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia 0:07:00
61 Pasquale Muto (Ita) Miche 0:07:07
62 Junya Sano (Jpn) Team Nippo 0:07:13
63 Petr Ignatenko (Rus) Itera-Katusha 0:07:16
64 Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas Personal – BMC 0:07:27
65 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:07:36
66 Vincenzo Garofalo (Ita) Team Nippo 0:07:41
67 Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:07:46
68 Pier Paolo De Negri (Ita) ISD – Neri 0:07:49
69 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia 0:07:51
70 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:08:35
71 Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal – BMC 0:08:39
72 Sergio Pardilla Bellon (Spa) CarmioOro NGC 0:08:41
73 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone 0:08:51
74 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:08:58
75 Nicolas Schnyder (Swi) Price – Custom Bikes 0:09:13
76 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia 0:09:15
77 Michal Podlaski (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:09:17
78 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
79 Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet 0:09:19
80 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD – Neri 0:09:45
81 Andi Bajc (Slo) Zheroquadro Radenska 0:09:46
82 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:09:55
83 Nicola D’andrea (Ita) Meridiana Kamen Team 0:10:01
84 Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:10:15
85 Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox 0:10:27
86 Jasper Ockeloen (Ned) Rabobank 0:10:31
87 Joeri Adams (Bel) Rabobank 0:10:36
88 Roy Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:10:50
89 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom 0:10:55
90 Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia 0:11:28
91 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:11:38
92 Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche 0:11:41
93 Boy Van Poppel (Ned) Rabobank 0:11:43
94 Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli 0:12:00
95 Sergio Lagana’ (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:12:28
96 Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad 0:12:33
97 Rafai Chtioui (Tun) Acqua & Sapone 0:12:35
98 Franck Bouyer (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:12:40
99 Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:13:04
100 Aurelien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team 0:13:06
101 Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:13:11
102 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec 0:13:27
103 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:13:34
104 Eugenio Loria (Ita) CDC – Cavaliere 0:14:15
105 Laurent Lefevre (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:14:42
106 Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet 0:14:59
107 Fabien Wolf (Swi) Price – Custom Bikes 0:15:03
108 Filip Eidshiem (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:15:08
109 Oleh Opryshko (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:15:10
110 David Locher (Swi) Price – Custom Bikes 0:15:26
111 Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:15:42
112 Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox 0:15:47
113 Ruslan Pydgornyy (Ukr) ISD – Neri 0:15:50
114 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:16:03
115 Istvan Cziraki (Hun) Atlas Personal – BMC 0:16:05
116 Kamil Zielinski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:16:23
117 Daniele Callegarin (Ita) CDC – Cavaliere 0:16:28
118 Artur Detko (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:16:48
119 Aristide Ratti (Ita) CarmioOro NGC
120 Silvere Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:16:52
121 Francesco Tizza (Ita) CarmioOro NGC 0:16:56
122 Barry Markus (Ned) Rabobank 0:17:14
123 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone 0:17:23
124 Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet 0:17:57
125 Florian Salzinger (Ger) Atlas Personal – BMC 0:18:11
126 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone 0:18:14
127 Lukas Kalt (Swi) Price – Custom Bikes 0:18:18
128 Andreas Rutishauser (Swi) Price – Custom Bikes
129 Serhy Grechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:18:43
130 Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:18:51
131 Robert Radosz (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:18:56
132 Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team 0:19:03
133 Ivan Boutellier (Swi) Price – Custom Bikes 0:19:18
134 Sergey Rudaskov (Rus) Itera-Katusha 0:19:48
135 Geir Inge Berg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:20:18
136 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad 0:20:26
137 Fabio Donesana (Ita) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:20:28
138 Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli 0:20:29
139 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Nippo 0:20:55
140 Pawel Cieslik (Pol) Mroz Active Jet 0:20:57
141 Alberto Di Lorenzo (Ita) Zheroquadro Radenska 0:20:59
142 Moreno Hofland (Ned) Rabobank 0:21:24
143 Roberto De Patre (Ita) Acqua & Sapone 0:21:56
144 Sebastien Fournet Fayar (Fra) CarmioOro NGC 0:22:34
145 Adam Wadecki (Pol) Aktio Group Mostostal Pulawy 0:22:48
146 Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad 0:23:32
147 Domenico Agosta (Ita) CDC – Cavaliere 0:23:53
148 Paride Grillo (Ita) CarmioOro NGC 0:24:24
149 Martin Puusepp (Est) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:24:34
150 Davide Torosantucci (Ita) CDC – Cavaliere 0:24:54
151 Kazuo Inoue (Jpn) Team Nippo 0:25:13
152 Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet 0:25:25
153 Luigi Gitto (Ita) Miche 0:26:00
154 Mirko Battaglini (Ita) Team Nippo 0:26:16
155 Vojtech Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC 0:27:29
156 Frode Solberg (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:27:36
157 Martin Hacecky (Cze) Atlas Personal – BMC 0:27:41
158 Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:28:25
159 Viesturs Luksevics (Lat) Kalev Chocolate Team – Kuota 0:28:45
160 Anders Lund (Nor) Sparebanken Vest – Ridley 0:35:14