W dniu 31.03.10 – 6.04.10 nasza ekipa MAYDAY LUBLIN TEAM przebywa na zgrupowaniu w Murzasichle. Na obozie przebywa 25 zawodników ze wszystkich kategorii wiekowych.

Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym udaje nam się w pełni realizować założenia treningowe. Liczymy na to, że zgrupowanie te pozwoli nam lepiej przygotować się do najbliższych startów którymi będą: 10 kwietnia G&G MTB Marathon ( Mazurek, Tomasiak ) , 11 kwietnia Mazovia MTB ( Mazurek, Tomasiak) również tego samego dnia szosowy wyścig o puchar wójta gminy Kłomnice ( Makowski, Krawczyk, Karpiński, Bereza, Kozak, Maciec, Kazanowski, Gutek, Makarewicz).

Jeżeli chodzi o dalsze plany ekipa planuje wystartować w wyścigu szosowym w Mogilnie, który rozpocznie sezon MASTERS w dniu 18.04.10 ( Ładniak, Gutek, Krawczyk Robert i Konrad, Kazanowski, Bereza, Figura, Karpiński )

Nadesłał: Robert Krawczyk – dziękujemy!

W dniu 31.03.10 – 6.04.10 nasza ekipa MAYDAY LUBLIN TEAM  przebywa na zgrupowaniu w Murzasichle. Na obozie przebywa 25 zawodników ze wszystkich kategorii wiekowych. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym udaje nam się w pełni realizować założenia treningowe. Liczymy na to że zgrupowanie te pozwoli nam lepiej przygotować się do najbliższych startów którymi będą : 10 kwietnia G&G MTB Marathon  ( Mazurek, Tomasiak ) , 11 kwietnia Mazovia MTB ( Mazurek, Tomasiak) również tego samego dnia szosowy wyścig o puchar wójta gminy Kłomnice ( Makowski, Krawczyk, Karpiński, Bereza, Kozak, Maciec, Kazanowski, Gutek, Makarewicz). Jeżeli chodzi o dalsze plany ekipa planuje wystartować w wyścigu szosowym w Mogilnie, który rozpocznie sezon MASTERS w dniu 18.04.10 ( Ładniak, Gutek, Krawczyk Robert  i Konrad, Kazanowski, Bereza, Figura, Karpiński )